Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca za granicą

wróć do serwisu Księgowość 60 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karlaj1

Karlaj1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 23:01

Cześć wszystkim smile.png

Szukam jakiejś ciekawej pracy w Niemczech. Tutaj są dość interesujące oferty pracy w Niemczech. Co o nich sądzicie? Zdecydowalibyście się na którąś z tamtych ofert?

Każdy samotnik, choćby się zaklinał, że tak nie jest, pozostanie samotny nie dlatego, że lubi,ale dlatego, że próbował stać się częścią świata, ale nie mógł, bo doznawał ciągłych rozczarowań ze strony ludzi.

#2 Faliph

Faliph

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 11:18

Ja tez od niedawna szukam pracy za granicą i mysle, ze oferty z Niemiec sa najkorzystniejsze. Jedynym istotnym problemem moze byc ewentualnie brak znajomosci jezyka, chocby w stopniu komunikatywnym.. Ale za to do Niemiec jest blisko :)

#3 Lukasz11

Lukasz11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 19:58

Przede wszystkim blisko i droga mało kosztuje. Stawki mają dobre ale trzeba się narobić

Niektórzy ludzie trwają przy nas w biedzie, inni nas opuszczają, a tylko garstka wybrańców zbliża się do nas, by zostać jeszcze lepszymi przyjaciółmi.

#4 jagoda343

jagoda343

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 21:54

Uważam ze w Polsce gdybyśmy harowali tak jak w Niemczech to byśmy mieli prace, pieniądze i co najważniejsze rodzinę i przyjaciół. Wydaje mi się ze nie warto wyjeżdżać. Ale każdy robi jak uważa.

#5 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 21:42

Hej jak by ktoś szukał pracy jako opiekun osób starszych to mogę polecić Aktivmed24, przedwczoraj wróciłam z pierwszego wyjazdu do Niemiec i wszystko było ok. Fakt praca dość specyficzna, no ale póki co w naszym kraju ciężko zarobić takie pieniądze.. Przykre to, ale realne. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia smile.png

#6 AgA88

AgA88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 00:38

Praca za granicą spoko, tylko trzeba uważać, żeby nie zostać oszukanym, lepiej nie jechać z niesprawdzoną firmą w niesprawdzone miejsce;)

#7 Guest_makol

Guest_makol
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 00:05

praca za granica to spoko opcja, ja od paru lat jezdze do Holandii z VPU, w Polsce nie ma co w ogole sie rozgladac za praca bo to sie nie oplaca

#8 Kizio20

Kizio20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 07:50

Praca za granicą, to spoko opcja, tylko pamietaj, że potem ciężko wrócić. Mój brat wyjechał do Niemiec 5 lat temu, na dwa miesiące i jeszcze nie wrócił:)

Pamiętajmy, o ile to możliwe, że każda nieprzyjemna myśl to zła rzecz, którą dosłownie umieszczamy w swoim ciele.

#9 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 23:25

Jak by ktoś szukał to na własnej skórze sprawdziłem agencje  Active medica. Pracowałem z nimi jako elektryk w Niemczech ale wiem że mają też inne oferty więc pewnie każdy coś dla siebie znajdzie.  Powodzenia Paweł

#10 Guest_inga

Guest_inga
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 16:48

moja mama jezdzi do Niemiec i pracuje jako opiekunka. wyjazdy jej organizuje EJ JOB. duzo jej sie udaje przywiezc pieniedzy z takiego jednego wyjazdu. Z tego co wiem, to tez szukaja na inne stanowiska

#11 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 18 luty 2016 - 16:50

Poszukam informacji bo znajoma potrzebuje takiej pracy.

#12 adrian4

adrian4

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 23:58

Ja swego czasu pracowałem w Holandii i sobie chwalę.

#13 krystyna123

krystyna123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 09:32

Znajomy ostatnio wyjechał i w Niemczech pracuje jako opiekun osoby starszej. Pracuje jakoś tak, ze jedzie na miesiąc czy półtora, a później na podobny okres wraca do Polski, bo tam ma zmienniczkę. I tak na zmiany. Chwali sobie i pracę, i warunki, i pieniądze. 

#14 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 11:53

Najlepsze jednak są własne śmieci, nie  ma co wyjeżdżać.

#15 Guest_natka

Guest_natka
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 14:07

ja właśnie z EJ JOB niedawno korzystałam i jestem bardzo zadowolona, wyjazd do niemiec na dwa miesiące i praca jako opiekunka starszej pani, transport, jedzenie i pokoj zapewniony, no i dużo mi się udało przywieźć pieniędzy

#16 Guest_ZosiaK

Guest_ZosiaK
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 15:38

Bardzo mi się podobał wyjazd z eurokontaktem. Co prawda byłam tylko raz, ale było dobrze. Klarowna umowa, pieniądze na czas.

#17 Guest_gamrat

Guest_gamrat
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 12:24

na link2usedom mają fajne oferty do Niemiec, praca w hotelu albo restauracji w Niemczech to dobra opcja, o ile się zna język oczywiście smile.png

#18 anka.87

anka.87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 18:28

Jeśli chodzi o pracę w Niemczech, to polecam stronę z ogłoszeniami http://www.praca-niemcy.com - jest tam tych ogłoszeń naprawdę sporo. 

#19 anuszka80

anuszka80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 10:40

Pracy za granicą jest wciąż całkiem sporo, ważne żeby wyjechać ze sprawdzoną agencją. Jest sporo portali, na których można szukać pracy - np. http://pracaholandia.comhttp://pracabelgia.com czy http://pracanorwegia.pl, choć niekoniecznie są to ogłoszenia do opieki, dużo do produkcji. 

#20 just.do.it

just.do.it

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 15:01

Ja znalazłem pracę na tej stronie http://prestige24h.pl/ , za ich pośrednictwem pracuję w Niemczech już od roku i jestem bardzo zadowolona, bo mam fajne warunki pracy i zarabiam pieniądze, za które mogę się utrzymać - nie to, co w PL.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych