Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto inwestować w monitoring GPS

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 22:24

Czy monitoring floty w przypadku powoli rozrastającej się firmie to dobry pomysł, uda mi się w ten sposób trochę zaoszczędzić?

#2 nikolinho

nikolinho

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 21:04

Naster - jak najbardziej jest to warty przemyślenia pomysł. Mając tracking wszystkich pojazdów z Twojej floty łatwiej zaplanować trasy alternatywne, może nieco dłuższe ale omijające jakieś newralgiczne (ze względu na remonty dróg czy korki) drogi na których kierowca bardzo często potrafi utknąć na godzinę, czasem dłużej, lub jedzie po prostu o wiele wolniej niż mógłby a to wszystko przekłada się na oszczędności paliwa, mniejsze zmęczenie kierowców i niższe koszty utrzymania samochodów w dłuższym okresie

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 16:43

W 100% zgadzam się z poprzednikiem, monitoring pojazdów to rewelacyjna rzecz, która pozwala znaczenie zaoszczędzić na zarówno czasu jak i pieniędzy. Z tego rozwiązania korzystają pracownicy, pracodawcy jak i klienci, którzy nie będą musieli czekać na spóźniony towar. Resztę przedstawił już Nikolinho i myślę, że wyczerpał temat. 

#4 GogLLo

GogLLo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 02:09

Pomysł wart przemyślenia;)

#5 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 24 luty 2016 - 16:05

Też mi się wydaje, że takie rozwiązanie ma sens. Czytam trochę na temat prowadzenia właśnie floty w małej firmie i natknąłem się na taki fajny poradnik o oszczędzaniu dzięki lokalizacji GPS. Według danych tam zawartych okazuje się, że monitoring pojazdów w firmie może obniżyć koszty paliwowe w 3 miesiące nawet o 30%. To bardzo dużo! Warto to wziąć pod uwagę.

#6 Rolf22233

Rolf22233

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 25 luty 2016 - 12:24

Tak jak ktoś już napisał, na pewno warto ten pomysł przemyśleć. Wydaje mi się, że uda Ci się w ten sposób trochę zaoszczędzić.

#7 michalinakot123

michalinakot123

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 11:46

Pewnie, że warto. Zaoszczędzisz czas i pieniądze

#8 PatrykZwirek

PatrykZwirek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 czerwiec 2016 - 09:29

Dla większości firm z autami służbowymi takie rozwiązanie jest według mnie obowiązkowe.

Polecam przeczytać 10 argumentów, dla jakich warto chociaż się zastanowić i przejrzeć oferty tej usługi: https://pugo.pl/blog...monitoring-gps/

#9 marcys28

marcys28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 październik 2017 - 10:46

Jak dla mnie jest to jedna z podstawowych opcji, jakie powinien miec pracodawca w przypadku firm, gdzie auta sie rozjezdzaja. Ja mam firme transportowa, na cala europe i nie wyobrazam sobie nie posiadac takiej opcji. Dzieki http://navitop.pl, ktorego uzywam, mam staly dostep do informacji na temat moich pracownikow. Pozwala mi to na sprawne organizaowanie pracy i oszczednosci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych