Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złoto - bezpieczna przysta?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 01 listopad 2015 - 18:10

Czy złoto może być nadal uznawane za bezpieczną przystań inwestycyjną? Coś na czym raczej się nie straci? Jak inwestować w ten kruszec aby wygenerował największe zyski w stosunku do zainwestowanych środków?

#2 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 31 styczeń 2016 - 23:25

Jak się kupi gdy jest tanie, a sprzeda gdy drogie to tak smile.png

Serwis finansowo-poradnikowy https://superomat.pl - kalkulator rat, rankingi finansowe i porady.

#3 moneygrabbing

moneygrabbing

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaDoncaster

Napisano 19 luty 2016 - 18:01

Złoto to przede wszystkim zabezpieczenie kapitału a nie inwestowanie. Równie dobrze możesz sobie kupić ETF czy fundusze. A złoto traktować na czarną godzinę. Np jak dojdzie do wojny czy resetu walut światowych.

Zobacz blog o oszczędzaniu i zarabianiu w UK. Wiele cennych informacji znajdziesz od moneygrabbing.

#4 Vestor6

Vestor6

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2016 - 15:46

Według mnie złoto zawsze będzie dobrą inwestycją. Nawet jak cena od czasu do czasu spadnie, to w sumie i tak wyjdziemy do przodu. 

Słowa raz powiedzianego nie cofniesz nawet zaprzęgiem czterech koni.

#5 Guest_Przemol

Guest_Przemol
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 18:40

Ja wlasnie zainwestowalem w zloto, w obawie o godne zycie np na emeryturze..niewiadomo jak bedzie a inne sposoby inwestowania okazaly sie byc malo pewne.. skorzystalem z programu emerytura na zlotatarcza.com, przeciez zloto to tez zysk, nie tylko oszczednosc

#6 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 07:42

ja inwestowałem w złoto w ramach programu powiernik u www.powiernik.net/ bardzo fajnie na tym wyszedłem, opłaciło się

#7 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:43

No jasne, że warto inwestować w złoto tylko też nie ślepo... dobrze jest sprawdzić, ile coś jest warte. Na przykład tu: http://skup.zlota.pl/ potem sobie przemyśl ile chcesz zainwestować i zapytaj ludzi, którzy już to robili o radę.

#8 Michał90

Michał90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 luty 2017 - 21:30

zależy w jakim okresie kupowanie, jak nie masz o tym większego pojęcia to bym sobie darował, albo oddał się w ręce specjalistów

#9 madMaksima

madMaksima

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 17:16

Teraz mamy dobry moment na inwestowanie w złoto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych