Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co warto wiedzieć o pracy sezonowej za granicą

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672074 postów

Napisano 30 październik 2015 - 11:32

Z pracy sezonowej chętnie korzystają studenci, emeryci i renciści oraz osoby, które dorabiają za granicą podczas urlopu wypoczynkowego lub bezpłatnego. Oto kilka najważniejszych rzeczy, które warto wiedzieć przed wyjazdem na tzw. saksy.

Powrót do artykułu: Co warto wiedzieć o pracy sezonowej za granicą

#2 Guest_sddwww

Guest_sddwww
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 11:32

Jeżeli chcesz zarobić w szybkim tempie spore pieniądze jako opiekun osób starszych to polecam Ci firmę www.interjob.com.pl . Są naprawdę solidni, dobrze płacą i pomagają we wszystkich formalnościach i w zorganizowaniu wyjazdu.Byłam z nimi na szteli nie jeden raz i nie było jakiś niedomówień.

#3 Guest_dertasss

Guest_dertasss
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 09:41

Jest taki pośrednika jak Terabeit-IT, ja bym ich doradzał. Mają dużo wyselekcjonowanych ofert na stronie, gdzie też można szybko aplikować. Znalazłem pracę w transporcie właśnie u nich na stronie -lkwfahrer.org/vermittlung/praca-dla-kierowcy-w-niemczech.html Mają też sporo ofert dla opiekunów osób starszych, pielęgniarek i innego wykwalifikowanego personelu.

#4 Guest_Monia

Guest_Monia
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 12:44

W sprawie Holandii, gdybyście kobietki poszukiwały pracy, to mogę polecić Rotjes young plants. Prawa w Lottum, szkółka roślin. Fajne zarobki i spoko robota.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych