Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo Jazdy 2016 r. - wszystkie zmiany

175 odpowiedzi w tym temacie

#161 Guest_Seba

Guest_Seba
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 02:07

Jak to dobrze, że nie mieszkam już w Polsce. Ten kraj, to porażka.

#162 Guest_tadeu

Guest_tadeu
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 11:24

Jak dobrze, że załapałem się jeszcze teraz na kurs w oes kraków. zwlekałem i zwlekałem z tym ale teraz cieszę się.

#163 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 19:10

Powiem wam tak pobieram tych ktorzy dobrze to ujeli,banda zlodzieji i wyzyskiwaczy latwy dochod sobie znalezli a prawo tak ukladaja ze wielkie znizki ,ulgi,dla tych co pracuja zuca ochlapem i zadowoleni bo teraz kasa jest tu o WORDzie a mlody czlowiek niczego winnien chce zrobic prawo jazdy ze swoich funduszy niewnikam ..to bariere mu podniesli!!A kierowcom to wogole tak chca na dobre ze polowa wyplat nieprzywiezie bo mundurowe korwy co sami lamia prawa i niestosuja sie przepisow to juz pewni ze moga wszystko !!Elita PISOWSKA tak prubuje barwic i oczerniac ze do ch*ja niepodobne...Sami jezdza i rozbijaja innych a najlepiej zgonic wine na obywateli..Nakupowali 140szt BMW drive za nasze pieniadze a teraz korwy niemaja ..Zysk jest ?No pewnie ze jest i to taki ze te samochody zakupione nieoznakowane przyniosa im zwrot tego co zanizyli i pokazac ze sa wielkie zmiany...Walczcie o swoje ,pobieram WAS ludzie bo jak teraz sie nic niezrobi i kazdy ch*j polozy to zniszcza te zlodzieje PISOWSKIE nas.Ludzie kiedys walczyli o wolna Polske !!!A dojdzie za niedlugo do tego ze niebedziesz sam wiedzial jak pierdniesz baka i beda wiedziec kto !System destabilizacji kraju,kontroli kompletnej dobrze ze w dupe nie zagladaja!Pozdrawiam

#164 Guest_Pam

Guest_Pam
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 10:17

A co w przypadku osoby, która posiada już dwa lata prawo jazdy kat B1? Czy te przepisy obejmują również takie osoby?

#165 Guest_Pedro

Guest_Pedro
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 00:52

Ustawodawca zdawał efnaście razy i teraz ma ewidentnie problem do wszystkich,,,,Polska patologia

#166 Guest_E

Guest_E
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 11:51

Przeciez kur. Samo prawko kosztuje 1600 plus egazmin 168 i jeszcze 100 zl przeciez to zlodzieje sa ..

#167 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:41

Już widzę te zielone listki za szybą...zacznijcie karać starych kierowców za nieumiejętność parkowania bo nie dają dobrego przykładu dla młodych....Im lepsza fura tym więcej przywilejów ?? tak to wygląda oczyma kierowcy z 15-letnim stażem.

#168 Guest_Hose

Guest_Hose
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 23:17

A co w sytuacji kiedy: mam 17 lat i prawo jazdy od 15lat (skuter) a jak miałem 16 to zdałem na A1 czyli mam prawo jazdy od 2 lat.samochod i A2 chce zrobić w styczniu.co w takiej sytuacji - tez ten liść i ograniczenia ?

#169 Guest_Takie są fakty

Guest_Takie są fakty
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 15:32

k**wy, mendy i złodzieje!

#170 Guest_maja

Guest_maja
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:57

chcą robić dodatkowe egzaminy niech za nie płacą, ja zapłacę za kurs zdam go i dla ich widzi mi się mam wykładać kolejne 300 stówki za coś co nic mi nie da przecież to chore

#171 Guest_Andzej

Guest_Andzej
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 14:47

W Polsce to się właśnie tak robi.. zamiast raz a porządnie wprowadzic zmiany ktore wplyna na bezpieczenstwo na drogach to nie, co pol roku maja nowy pomysl, za kazdym razem "genialny". Zenada. Kolejne wydawanie naszej kasy zeby zapchac ich kieszenie. Dobrze ze mam z clubcardu i mogę się tym nie przejmowac.

#172 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 10:32

Mam już długo prawo jazdy kat.B, na wiosnę chcę zrobić kat. A. Nowe przepisy będą obowiązywały także motocyklistów odbieraących prawo jazdy po 4 czerwca?

#173 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 11:54

Czy jeśli posiadam od roku kat.B1, czy mnie będzie obowiązywać czy nie nowe prawo, bo nigdzie tego znaleźć nie można nic o tym jak się ma B1 do nowych przepisów

#174 Guest_osejszon

Guest_osejszon
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 18:12

Marcin i Adrian - te artykuły w internecie są tak napisane, że są niejasne i cokolwiek ciężko jest zrozumieć z tego wszystkiego. Dzisiaj, byłem w WORD Ostrołęka i zadałem to pytanie (chcę zrobić prawo jazdy C+E) i powiedzieli mi, że na 90% będzie tak również w przypadku "kierowców z nowymi kategoriami", czyli niby nas. Po upewnieniu się - powiedzieli, że może to być tylko na kat. B, ale nie musi. "Sami nie wiemy jak będzie, bo przecież mieli to wprowadzić już rok temu." Ktoś mi podpowie, jakiemu podmiotowi podlegają WORDy? Chciałbym pofatygować się i dowiedzieć więcej na ten temat, bo jest on bardzo ważny, a praktycznie nigdzie pewnej informacji nie znalazłem.

#175 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 maj 2018 - 15:30

Przecież termin wejścia nowych przepisów został przesunięty. To po co siejecie panikę

#176 Guest_greg

Guest_greg
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 15:44

Czemu pojawia się tu ustawicznie zwrot ,,od odebrania prawa jazdy"? Przecież samo odebranie plastiku ma się nijak do posiadanych uprawnień prowadzenia pojazdów, dlaczego więc ,,okres próbny" miałby liczyć się od momentu przekazania samego dokumentu?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych