Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo Jazdy 2016 r. - wszystkie zmiany

175 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_prawo jazdy 2017

Guest_prawo jazdy 2017
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 10:47

A wiadomo czy od 1 stycznia 2017 r. nie wprowadzą więcej zmian? Czy to przepchną w takiej formie jak miało wejść od 2016 r.?

#42 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 19:31

Co za de**le wymyślają te zmiany przecież to jest bez sensu, chodzi im tylko i wyłącznie o pieniądze chociaż kryją się, że to ma zwiększy bezpieczeństwo na drogach.

#43 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 11:50

ale gówniane przepisy, czyli co ? ten kto ma już prawo jazdy może jechać w terenie zabudowanym np 70 km/h ?

#44 Guest_asan

Guest_asan
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 14:16

kasa dla zje... z urzedu

#45 Guest_AlFarmas

Guest_AlFarmas
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 22:20

Chyba kogoś pojebało.

#46 Guest_... ee tam

Guest_... ee tam
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 22:31

@Dariusz .... nie, nie 70, tylko 60 od 23/5, chyba że znak będzie stanowił inaczej.

#47 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 12:35

dokładnie,chyba kogoś pojebało i to mocno!!!a starzy kierowcy to co niby???? maja lepsze przywileje od świeżo upieczonych ??? bo zdawali wcześniej ???co za kraj debilny i pojebany przepisy, a o prawie to juz nie wspomnę !! ktos co coś ukradł dostanie 10 lat a ktoś co zabije lub zgwałci dostatnie 5 lat i to w zawieszeniu !!kór... mać co za pojeby ustalają to prawo. I dziwią sie ci na stołkach siedzą przy korycie że młodzi uciekają z kraju .

#48 Guest_kierowca

Guest_kierowca
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 17:30

Dobra zmiana. By żyło się lepiej, wszystkim.

#49 Guest_8000

Guest_8000
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 18:43

Zdałem w 1993 r. prawko i mam okres ważności - bezterminowe. Podobno będę musiał raz na 10 lat przechodzić badania lekarskie?! Przecież to absurd, gdyż prawo przecież nie działa wstecz. Ja nabyłem prawko jako bezterminowe. Jak to jest w końcu?

#50 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 21:01

Żadne procedury nie zwolnią od myślenia !!! Ludzie co za debilizmy w tym kraju Nas czekają.

#51 Guest_Patriota

Guest_Patriota
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 13:22

Ojczyzno moja! co się z Tobą dzieje odkąd w rządzie zasiedli z........?

#52 Guest_Zulu Gula Planet

Guest_Zulu Gula Planet
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 20:00

W trosce o bezpieczeństwo na Polskich drogach ja bym dodatkowo postulował aby nowi kierowcy przez okres pięciu lat po egzaminie poruszali się wyłącznie jaskrawo zielonymi samochodami, mieli obowiązek nosić jaskrawo zielone czapeczki z pomponikami , i jaskrawo zielone buciki, a przed każdym uruchomieniem pojazdu musieli go dwa razy obejść ,trzymając w ręku jaskrawo zieloną kamizelkę, jednocześnie kopać w każdą oponę dwa razy, a po wykonaniu tych czynności koniecznie zatrąbić klaksonem ,też dwa razy !!!

#53 Guest_PIRAT

Guest_PIRAT
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 14:18

ALE JA NIE MAM SAMOCHODU,TO GDZIE MAM JECHAC,CO PRZESTRZEGAC,GDY MOJE PRAWO JAZDY LEZY W SZUFLADZIE

#54 Guest_eko

Guest_eko
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 19:38

Jeszcze proponuję obowiązek uiszczenia wpłaty dla ojca dyrektora za modły nasz kraj jest bardzo hory uciekają z niego zdolni młodzi bo nie długo na prawko to testy jak na myśliwce będą popieprzeni ministrowie i ten cały sejm z lewej z prWej

#55 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 15:40

syf,malaria,korniki,depozyt,dno,wodorosty

#56 Guest_Gosc

Guest_Gosc
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 16:17

Co za debil wymyśla takie prawo. Świeżo upieczony kierowca jadąc wolniej będzie tamował ruch, przez co będzie większe ryzyko stworzenia wypadku na drodze przez wyprzedzajace go pojazdy. Co za debile rządzą tym krajem.

#57 Guest_Grzesiu1978

Guest_Grzesiu1978
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 23:23

Racja, że "świeży" kierowca (zwłaszca taki poniżej 20 roku życia) być może powinien być pod szczególną kontrolą. W sumie to 80 procent najtragiczniejszych wypadków powodują właśnie oni, nie zaś "dziadki" jeżdżące do przysłowiowego Tesco! Sam jeżdże już ponad 15 lat, wiele rzeczy na drogach widziałem. Absolutnie sie nie zgodzę z tym iż jakoby młody kierowca jadący wolniej będzie stwarzał zagrożenie z powodu "tamowania ruchu" i "zmuszania innych do wyprzedzania". Idąc takim tokiem rozumowania to każdy kierowca TIR-a czy w ogóle wolniejszego pojazdu musiałby stwarzać szczególne ryzyko wypadku... Bezsensowne. Za to przepis o przyklejanych przez 8 miesięcy "zielonych liściach" to moim zdaniem jest prawdziwy idiotyzm! Co, jeśli "młody" nie ma własnego wozu, tylko np. pożycza od rodziców czy znajomych? Co wtedy - naklejać i odklejać "listki"? Może na jakieś przyssawki przyczepiać na czas jazdy "młodego"?

#58 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 13:11

Każdy ale to każdy świeżo upieczony kierowca powinien jeździć co najmniej rok w towarzystwie osoby mającej prawo jazdy już kilka lat. I w przypadku złamania przepisów karać jednego i drugiego. A nie wprowadzać nowe idiotyzmy w przepisach, które będą utrudnieniem dla innych. Znam przypadki gdy śieży kierowca kładzie na półkę prawo jazdy i dąży do przeczekania okresów krytycznych, a później powoduje wypadki na drodze. Nadzór doświadczonej osoby może spowodujewyrobienie poprawnych nawyków na drodze.

#59 Guest_BOLECK

Guest_BOLECK
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 12:00

prawo drogowe nowe jest po to by wyciągac kasę od kierowców młodych czy starych.to musimy zmienić bo będą nas kierowców doić zawsze.ustawodawca tych przepisów chory psychicznie człowiek.

#60 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 16:29

l

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych