Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo Jazdy 2016 r. - wszystkie zmiany

175 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kikaa

Guest_Kikaa
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 11:24

podobno maja nie wejsc te pzrepisy wie ktos c os wiecej??

#22 Guest_stevee

Guest_stevee
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 15:51

właśnie ja też dziś słyszałam od mojego instruktora, że podobno na chwile obecną te przepisy póki co nie wejdą i dopiero od wakacji może ma to być dopiero :) ooooby

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 17:06

Też mam pytanko. Posiadam Prawo jazdy kat.''B'' od trzech lat i jestem w trakcie zdawania C. jeśli odbiorę je po nowym roku to za kierownicą ciężarówki będę uznawany jako ''młody kierowca''? również nie będę mógł podjąć pracy w charakterze kierowcy kat C? To wszystko jest tak niedokładnie wytłumaczone żę można ogłupieć ;/

#24 Guest_Limonka

Guest_Limonka
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 11:58

To wejdą czy nie ? Przecież to skok na portfele , utrudnianie życia. A kto lubi szybką jazdę itd. to nadal będzie rwał.

#25 Guest_frerw

Guest_frerw
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 15:18

Nie ma nigdzie informacji, że nie wejdą te przepisy. Nowe funkcjonalności CEPIK będą opóźnione. Ale o przepisach dot. prawa jazdy 2016 wiadomo na razie, że od 4 stycznia wchodzą.

#26 Guest_Tret

Guest_Tret
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 15:20

Też mam pytanko. Posiadam Prawo jazdy kat.''B'' od trzech lat i jestem w trakcie zdawania C. jeśli odbiorę je po nowym roku to za kierownicą ciężarówki będę uznawany jako ''młody kierowca''? również nie będę mógł podjąć pracy w charakterze kierowcy kat C? To wszystko jest tak niedokładnie wytłumaczone żę można ogłupieć ;/

Nie. Chodzi o nadanie uprawnień do prowadzenia pojazdu. Czyli prawa jazdy w ogóle, a nie kolejnej kategorii. Na blankiecie prawa jazdy masz przecież datę otrzymania uprawnień. Czego tu nie rozumieć?

#27 Guest_Stef

Guest_Stef
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 15:22

mam pytanko posiadam prawojazdy jak i zmieniajace sie w tym okresie pojazdy ktore nabylem i sprzedalem w przeciagu 16-lat od uzyskalem uprawnieniw do kierowania czy moj syn ktory po 4 stycznia 2016r. otrzyma uprawnienia kat. B i jażdźąc moim pojzadem na moich dokumentach gdzie ja jestem wlascicielem pojazdu bedzie musiał nalepić ten piekny zielony listek KLONU na mój pojazd? Bo moim skromnym zdaniem jeżeli nowo upieczony kierowca ktory nie czuje się na siłach prowadzenia pojazdu w tym gąszczu i natłoku pojazdów poruszajacych sie w terenie zabudowanym po zdaniu egzaminu dla wlasnego bezpieczenstwa powinien go sobie nakleić , ale jeździ pewnie i wedlug przepisów ( pomijam te do zdania prawka) bo rzeczywistosc na drogach jest calkiem inna i człowiek uczy sie na NOWO JEŹDŹIĆ to czy musi go naklejac? Przecież takiego NOWICJUSZA ktory to nakleji na pojazd i ktory ma pojecie o prowadzeniu pojazdu PO PRAKTYKACH NA KURSIE i po PRAKTYCE NA DRODZE gdzie wie jak sie zachowac i przestrzegać przepisów kodeksu drogowego TO Stare Wygi ktore jeżdza za kolkiem od ix czasu widząc ten LISTEK za male wykroczenie go albo zgnoja albo dadza w jakis sposob upominenie.

Przepis odnosi się do kierowcy, nie do samochodu. Samochód sam się nie prowadzi. Jak świeżak prowadzi samochód, to na samochodzie musi być listek. Przecież, jak sobie w leasing weźmiesz auto, to też będziesz musiał nakleić listek, choć auto nie należy do ciebie. Proste, nie?

#28 Guest_eman

Guest_eman
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 17:36

Dlaczego łżecie? Przecież od dawna wiadomo że te przepisy nie wejdą!

#29 Guest_micxelos

Guest_micxelos
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 15:23

A ja zdałem za pierwszym razem i dlatego piszę - to nie takie straszne a uważam sam że te przepisy do dobra sprawa z testów uczyłem się na www.prawo-jazdy-360.pl/

#30 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 15:13

Ja uważam, że nie należy się teraz specjalnie spieszyć, tylko po prostu dobrze przygotowywać - bez względu na regulacje. Ucząc się do teorii korzystam z mobilnej aplikacji testynaprawojazdy.eu/ - polecam wszystkim, to naprawdę fajne rozwiązanie. 

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 23:15

czy teoria ma okres waznosci ?

#32 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 08:00

dla mnie to chore .

#33 Guest_ZdrowoMyślący

Guest_ZdrowoMyślący
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 10:05

Witamy w Polsce gdzie jesteśmy w czołówce gdzie prawo jazdy jest najtrudniejsze do zdania a tym samym w czołówce na liście popełnianych wypadków ktoś z tych DEBILI (bo inaczej nie można ich nazwać) powinien pomyśleć o tym że ilość pytań na egzaminie czy zaostrzanie przepisów nic nie da bo powiedzmy sobie szczerze każdy kto teraz zdaje prawo jazdy wykuje na blache a później zapomina bo już zdał .prawdą jest zaś że przepisy, pytania egzaminacyjne i zmiany jak zresztą sami widzicie są po to żeby drenować kasę tylko 30% osób zdaje NIK wykrył że Wordy utrzymują się tylko dzięki poprawką i kasa spływa na miliony każdy chce mieć prawko a nie którzy rekordziści zdają po 60 razy bo np instruktor miał takie widzimisię, reasumując po d*pie zawsze dostają kierowcy bo po pierwsze zakazanie pracowania na stanowisku kierowcy zbiera im możliwość zdobywania doświadczenia za kółkiem i wcale nie jest to "bardziej bezpieczne" ktoś powinien się za to zabrać i to uporządkować

#34 Guest_Rolento

Guest_Rolento
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 23:45

Teoria jest ważna bezterminowo

#35 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 15:32

Co za głupota dla kierowców co najmniej z 15 letnim doświadczeniem. Nie mają skąd ściągać kasy. Niech od siebie coś dadzą.

#36 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 15:32

Gdyby ktoś szukał nowych testów to już udostępnili www.prawojazdy2016.pl

#37 Guest_POLAK TŁUMOL

Guest_POLAK TŁUMOL
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 09:12

co za władza durna w tym kraju! nic tylko by łoili ludzi w zamian nawet porządnego bytu człowiekowi nie zapewnią sami mają wszystko w d...e bo zasłaniają się swoimi mandatami -bydlaki.

#38 Guest_re

Guest_re
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 10:14

I wszystko po staremu, tylko więcej kasy do ściągnięcia.

#39 Guest_remi

Guest_remi
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2016 - 14:40

lepiej robic prawko zagranica niech durnie zobaczą jak będzie mało chętnych sami k**wa zmienia ustawe.Chory kraj kaczynski debil sprzeda ten kraj razem z pierdolnietą szydło.

#40 Guest_Może przyszły kierowca

Guest_Może przyszły kierowca
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 17:39

Czy kiedyś te zmiany choć raz bedą na korzyść osób zdających? Chyba powinniście zachęcać Polaków aby zostali w Polsce niż ich zniechęcali do naszego kraju. Szkoda gadać...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych