Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mazda CX-5 facelifting: spore zmiany

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49588 postów

Napisano 25 październik 2015 - 19:00

Mazda CX-5 przeszła wyraźny lifting. Zmiany objęły zarówno wygląd pojazdu jak i jego wnętrze, wyposażenie oraz mechanikę. Pojawiły się też m.in. adaptacyjne reflektory LED oraz nowe systemy bezpieczeństwa. Co dokładnie zmieniło się w nowej Mazdzie CX-5?

Powrót do artykułu: Mazda CX-5 facelifting: spore zmiany

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 październik 2015 - 19:00

fajne autko

#3 Guest_Fabian

Guest_Fabian
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 11:37

Fajne mało powiedziane. To auto urzeka swoim męskim i dostojnym wyglądem, a pod maską też jest moc! Ja właśnie uwówiłem się na jazdę próbną na www.mazda.pl/jazda-probna i czekam aby ją przetestować :)

#4 Guest_yellowmarine

Guest_yellowmarine
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 11:19

Szczerze mówiąc byłem na jazdach próbnych w topowych markach oraz jeździłem też tym modelem i w niczym nie odbiega. W środku idealna cisza, świetne uszczelnienie co jest ważne przy długich podróżach, niestety większość samochodów tutaj siada. Jakość wykkończenia wnętrza zeskóry z elementami metalowymi jest na bardzo dobrym poziomie,

#5 Guest_submarine

Guest_submarine
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 10:38

Samochodzik bardzo ładnie się prezentuje, małżonka mi go pokazywała, chyba też jej się spodobała. A to jest możliwość jazdy próbnej tym modelem?

#6 yellowmarine

yellowmarine

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 17 luty 2016 - 12:52

Oczywiście, na stronie możesz wybrać model, najbliższe miejsce. Lub umówić się telefoniczniej.

Link do strony, gdzie możesz się umówić poniżej.

https://www.mazda.pl...&s3banner=brand

#7 Guest_Sylwek

Guest_Sylwek
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 23:19

Zmiany moim zdaniem tylko na dobre. Auto świetnie się prezentuje, a rozłożone na szęści pierwsze zaskakuje bogatym wyposażeniem nawet w wersjach podstawowych. Zachęciliście mnie tą jazdą próbną, ale obawiam sie, że jak raz wzsiąde to juz nie będę chciał w niego zrezygnować.

#8 Martens

Martens

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 16:31

Prezentuje się zacnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych