Skocz do zawartości

zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy za pojazd

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 25 październik 2015 - 13:26

Otrzymałeś odszkodowanie z OC sprawcy za uszkodzony pojazd na podstawie kosztorysu i nie przedstawiałeś rachunków lub FV do Ubezpieczyciela to BEZPŁATNIE zweryfikujemy twój kosztorys w celu sprawdzenia o ile zostało zaniżone odszkodowanie. I wówczas poinformujemy Cię jak odzyskać nalezne kwoty nawet juz po sprzedazy pojazdu !!!!

Weryfikacja szkód do 3 lat wstecz.

Zainteresowany ? Dzwoń 605 669 300 lub napisz:  info@ic-odszkodowania.pl

#2 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 10:26

Witam

W marcu 2013 roku miałam stłuczkę ( sprawca wjechał mi w tył ) pojazd uszkodzony dośc poważnie wypłacili mi 4800,00 na podstawie kalkulacji ledwo wystarczyło mi na naprawę ale na zamiennikach. Czy mogę jeszcze liczyć na jakąś dopłatę po takim czasie?

#3 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 18:36

Witam

W marcu 2013 roku miałam stłuczkę ( sprawca wjechał mi w tył ) pojazd uszkodzony dośc poważnie wypłacili mi 4800,00 na podstawie kalkulacji ledwo wystarczyło mi na naprawę ale na zamiennikach. Czy mogę jeszcze liczyć na jakąś dopłatę po takim czasie?

Witam

Proszę przesłać na podany adres kalkulacje/kosztorys i decyzje wypłaty odszkodowania. Analiza szkody jest bezpłatna a następnie przekażemy informację na temat dopłaty i jej formy przekazania.

pozdrawiam

#4 Guest_mariola

Guest_mariola
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 01:44

Prosze o kontakt mkolary@wp.pl forma drb zapraszam

#5 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 08:50

Witam

W marcu zostałem poszkodowany - uszkodzony pojazd przez sprawcę.Ubezpieczyciel wypłacił mi 6300,00 naprawiłem samochód w zaprzyjaźnionym warsztacie za 4500,00 zł ale zastosowałem części zamienniki. Czy w takim przypadku również mogę przesłać na bezpłatną wycenę swoja kalkulację? Czy jest szansa na dopłatę?

#6 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 08:23

Witam

W marcu zostałem poszkodowany - uszkodzony pojazd przez sprawcę.Ubezpieczyciel wypłacił mi 6300,00 naprawiłem samochód w zaprzyjaźnionym warsztacie za 4500,00 zł ale zastosowałem części zamienniki. Czy w takim przypadku również mogę przesłać na bezpłatną wycenę swoja kalkulację? Czy jest szansa na dopłatę?

Witam. Proszę o przesłanie kalkulacji szkody i decyzji wypłaty - dokonamy bezpłatnej analizy i wówczas poinformujemy o wysokości dopłaty i dalszej procedurze związanej ze sprawą. Dokumenty proszę przesłać na: info@ic-odszkodowania.pl

pozdrawiam

#7 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 18:03

Witam

Otrzymałam odszkodowanie za uszkodzony samochód ok 8500,00 ledwo starczyło na naprawę ale naprawiałam na tzw zamiennikach. Czy mogłabym dochodzić odszkodowania za części oryginalne.

pozdrawiam

#8 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 14:59

witam

Proszę o kontakt przeliczymy na nowo kosztorys i zaproponujemy Pani odpowiednia dopłate do odszkodowania. tel. 605669300 lub info@ic-odszkodowania.pl

pozdrawiam

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 21:53

Eeee tam. Najlepsze rozwiązanie ma Europejskie Centrum Odszkodowań. Dopłacają do odszkodowania i po sprawie. Oczywiście trzeba spełnić pewne wymogi.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 20:22

A te dopłaty cały czas jeszcze są? Mam podobny problem.

#11 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 681 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 11:17

Widzę, że opinie o EuCO są faktycznie bardzo dobre.

#12 Guest_Mirela

Guest_Mirela
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 09:09

A te dopłaty cały czas jeszcze są? Mam podobny problem.

Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze oferty :) Więcej informacji pod nr 570-660-876.

#13 Guest_OEPolisaPlus

Guest_OEPolisaPlus
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 13:30

Dzień dobry,
w ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. Roszczenia względem ubezpieczyciela można składać nawet do 3 lat od zderzenia. Po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni, a cały ciężar i ryzyko dochodzenia roszczeń od ubezpieczyciela pozostaje po naszej stronie.

Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus

#14 Altis Odszkodowania

Altis Odszkodowania

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 28 czerwiec 2018 - 07:59

dokładnie dopłata do odszkodowania to wygody i najszybszy sposób na dodatkowe odszkodowanie

Odkup odszkodowań OC/AC, skup odszkodowań komunikacyjnych

#15 Guest_sabina

Guest_sabina
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 22:50

Fakt, szybko można uzyskać kasę. My od euco właśnie dostaliśmy taką dopłatę

#16 Guest_sabina

Guest_sabina
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 22:50

Fakt, szybko można uzyskać kasę. My od euco właśnie dostaliśmy taką dopłatę

#17 Guest_Online Ekspert Polisa Plus

Guest_Online Ekspert Polisa Plus
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 00:14

Dzień dobry,
zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Roszczenia względem ubezpieczyciela, które dotyczą odszkodowania z OC lub AC, można składać nawet do 3 lat od zderzenia. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Po podpisaniu umowy, w ciągu 7 dni otrzymają Państwo od nas dopłatę do odszkodowania zgodnie z wyceną z ekspertyzy.

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus

#18 Guest_olkaCh

Guest_olkaCh
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 20:06

Mam podobną sytuację i zastanawiam się nad wyborem prawnika do tej sprawy, może ktoś jest w stanie polecić kogoś z Krakowa lub okolic? 

#19 Guest_Ksz

Guest_Ksz
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 23:52

Ja nie mieszkam akurat w krk, ale znam dobrą kancelarię z tego miasta, która działa na terenie całej Polski (zajmowali się też moją sprawą) to Kancelaria Partner. 

#20 Guest_olkaCh

Guest_olkaCh
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 00:08

Dzięki, sprawdzę ich!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych