Skocz do zawartości

Zdjęcie

Parking w rejonie Modlina

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 annawerocka

annawerocka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 październik 2015 - 20:36

Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry parking w okolicy portu lotniczego Warszawa-Modlin? Chodzi mi raczej o parking całodobowy. No i priorytetem jest odległość od samego lotniska, najlepiej nie więcej niż 100-200m. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś sugestie w tym zakresie, gdyż nigdy wcześniej nie korzystałam z tego portu lotniczego, a muszę pewne sprawy logistyczne jeszcze dograć ;)

#2 jokat

jokat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 październik 2015 - 15:14

chyba każde lotnisko oferuje taki parking w nie dużej odległości. Poszukaj sobie na stronie lotniska takich informacji. Pewnie coś tam znajdziesz a jak nie będzie w co wątpię to poszukaj przez wyszukiwarkę google takich informacji. W ostateczności poproś kogoś aby Cię podrzucił na to lotnisko.

#3 wszarzanski

wszarzanski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 październik 2015 - 06:55

Witaj,  z tego co się orientuje jest parkin przy lotnisku. Moja koleżanka ostatnio leciała do Włoch z mężem i wiem, że korzystali tam z parkingu nie drogiego i strzeżonego dwadzieścia cztery godziny na dobę. Ogólnie jak wrócili to z tego parkingu byli bardzo zadowoleni. Ale nie planuję nigdzie jechać to się nie dopytywałem szczegółów. Powiem tak mam się z nimi spotkać w nie długim czasie więc jak coś to popytam ich o więcej szczegółów i dam znać. Ale możesz też poszukać czegoś w internecie. Pozdro!!

#4 annawerocka

annawerocka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 listopad 2015 - 09:44

Wróciłam z urlopu i korzystałam z parkingu przy lotnisku. Konkretnie znalazłam ofertę tutaj na tej stronie http://modlinparking.pl. Zostawiłam samochód na tydzień. Myślałam, że wydam majątek na parking, a okazało się, że za te 7 dób zapłaciłam 150złotych. Wiadomo - parking monitorowany, więc czułam się bezpiecznie i mogłam spokojnie odpoczywać. Następnym razem też skorzystam z opcji dojazdu samochodem i zostawienia auta na parkingu. Zdecydowanie wygodniej niż jazda busem lub pociągiem.

#5 Barabasz

Barabasz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 10:56

150 złotych za siedem dni to jest bardzo mało, biorąc pod uwagę, że parking jest strzeżony. Świetna sprawa. Ja do tej pory korzystałem głównie z uprzejmości znajomych, jeśli chodzi o dojazd do lotniska. Zawsze wydawało mi się, że nie ma sensu jechać swoim samochodem, skoro potem nie wiadomo, co z nim zrobić. Dwa miesiące temu goniłem kumpla w nocy, żeby mnie odebrał. Ale skoro jest taka opcja, że można dojechać swoim wozem, zostawić go i nie zbankrutować to trzeba skorzystać.

#6 Ramseyo

Ramseyo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 19:53

Co prawda można zapewne znaleźć tańszy parking (wiem z doświadczenia), ale nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Ten parking, o którym wspomniałaś jest praktycznie zaraz pod lotniskiem i można nawet pieszo przejść ten kawałek drogi. Tylko jak chcesz zostawić samochód na dłużej to się upewnij, że to jest rzeczywiście strzeżony parking (ogrodzenie terenu, szlabany, obecność personelu ochrony i odpowiednie oświetlenie) czy też może to strzeżenie jest "na słowo honoru" i sama tabliczka z napisem "parking strzeżony" ma załatwić sprawę.

#7 gosia5432

gosia5432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 21:27

Pierwszy raz ostatnio korzystałam z usług firmy https://www.startparking.pl/ . Przypadkowo w internecie znalazłam do nich namiary przeszukując internet i też szukając możliwości zaparkowania auta na 10 dni. Parę razy dzwoniłam do nich bo miałam obawy, ale bezpodstawne. Pojechałam na wskazany parking, panowie przyjechali busikiem, przepakowałam bagaże i pojechaliśmy na lotnisko. Wyszło ok. 10 minut jazdy. Po powrocie również odwieziono mnie pod moje auto. Moje obawy były bezpodstawne, ale wiadomo, jak pierwszy raz się korzysta to nie wiadomo co może spotkać. 

#8 anetazz

anetazz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 16:35

Chyba jest kilka parkingów przy każdym lotnisku, i na pewno chociaż jeden strzeżony. Kwestia tego ile za niego zapłacimy.

#9 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 06 październik 2016 - 19:50

Lepiej zdecydować się na jazdę busem. Takie połączenie Bielsko Biała Warszawa  to świetne rozwiązanie. Wsiadamy do busa w danym mieście i wysiadamy na lotnisku. W ten sposób nie trzeba się martwić o swoje auto.

#10 ŁucjaLucy

ŁucjaLucy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 24 październik 2016 - 12:12

W rejonach lotniska jest dobry parking, które ma atrakcyjne ceny dla stałych klientów - http://www.automix-parking.pl. Można tam zostawić samochód nawet na miesiąc, także polecam przy dłuższy wycieczkach. Obsługa miła i nie boję się o mój samochód.

#11 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 468 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 08:09

W tym miejscu http://odzyskajdzien...zas-na-lotnisku znajdziecie 10 sposobów na to, aby oszczędzić czas na lotnisku. Warto wypróbować choć kilka z nich, bo naprawdę się sprawdzają. #odzyskajdzien

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 11:06

Jeśli do przyjazd na kilka dni i jeszcze w dodatku biznesowo, to zawsze znacznie bardziej opłaca się po prostu wypożyczenie samochodu. Zerknijcie na to - http://pyrzowice-wyp...entrum-katowic/Wychodzi bardziej ekonomicznie i przede wszystkim lepiej czasowo. Wiadomo, że miejskie odpadają, a jednak poruszanie się taksówkami wymaga dużej kasy.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#13 Sebastian24

Sebastian24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 07:32

Przy okazji polecam również Parking Bema. Trudno o lepsze miejsce na pozostawienie swojego pojazdu lotniskomodlin.org

#14 adriankostk

adriankostk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:36

Także pozwolę sobie polecić parking Bema, jest odpowiednio strzeżony.

#15 Guest_adamski

Guest_adamski
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 22:13

Zamiast parkować na oficjalnym, który zwykle jest najdroższy, to lepszą opcją jest porównać ceny i warunki parkingów wokół lotniska, zwłaszcza na Modlinie gdzie parkingów jest pełno dookoła. Np. tu są zweryfikowane www.skypark24.pl/jak-to-dziala. Rezerwowalem przez nich, i było ok, no i nie musialem sie martwić czy odpali czy nie po 2 tygodniach parkowania, bo na prywatnym własciciel zadba o auto, odsnieży, odpali, a transfer pod terminal jest gratis

#16 Guest_adamski

Guest_adamski
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 22:16

Link dałem chyba zły , tu masz ta porównywarke i różne parkingi www.skypark24.pl

#17 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 18:22

Jeśli natomiast szukalibyście parkingu na Okęciu, skorzystajcie z oferty Parkingu Lotnisko, znajdującego się przy Alei Krakowskiej 42. Jego stronę internetową znaleźć można tutaj: http://www.parking-lotnisko.pl/ (znajduje się na niej zarówno cennik, jak i pełna oferta parkingu). Jest jednym z nielicznych, cieszącym się zadowoleniem klientów. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych