Skocz do zawartości

Zdjęcie

OC dla młodego kierowcy

ubepzieczenie oc młody kierowca auto ubepzieczenie samochód

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 bonus10160

bonus10160

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 październik 2015 - 10:06

Czy znacie sposób jak znaleźć takie właśnie oc? jakaś konkretna firma? co oferują teraz dla młodych?

#2 resp

resp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 październik 2015 - 23:12

Jako że jesteś młody to nie możesz się spodziewac na jakieś ulgi. Jest niestety odwrotnie, bo młodego traktują jeszcze z udziwnieniami typu 'nie masz doświadczenia za kółkiem- droższe ubezpieczenie'. Ubezpieczyceile generalnie ze zwględu na młody wiek podwyższają (o zgrozo!) stawki. 

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 październik 2015 - 19:49

To akurat jest logiczne - jeśli chodzi o wiek.Może weź współwłaściciela?

#4 heni.o141

heni.o141

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 październik 2015 - 17:28

Ja bym jednak polecał na start trzymać się od początku jednej firmy i mimo wyższych kosztów na starcie wybrać jedna. Mój starszy ma wzystkie fury w jedne jfirmie i zawsze jeden agent z nim działał i przez to teraz płaci grosze. Akurat ma w allianz i jest zadowolony. Sąsiadka jest agentem, więc daleko nie musiał szukać :P

#5 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 22:07

Heh mi 200% stawki policzyli ale przeszły zniżki jakieś z wujka bo miałem z nim rejestrację i teraz jakoś 60% juz zniżek w PZU.

Na samego siebie nie polecam do 28 lat jakoś licza 200%

#6 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 00:45

Jeżeli możesz mieć współwłaściciela który by miał zniżki to na pewno AXA honoruje zniżki współwłaściciela - wiem bo tydzień temu u nich kupowałem polisę wink.png - polecam kalulator na ich stronie bo wyjdzie Cię wtedy taniej niż u agenta.

#7 bonus10160

bonus10160

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 październik 2015 - 22:57

Ooo :) Dzięki :D Ten kalkulator to wygodna sprawa. w google wyskoczyły mi też jakies inne kalkulatory. niektóre to po kilka firm porównują. Macie jakieś doświadczenie czy te kalkulatory są wymierne?

#8 Guest_sindbad

Guest_sindbad
  • Goście

Napisano 01 listopad 2015 - 20:41

Nie no, widziałem, że któryś z TU miał jeszcze niedawno nawet w ofercie 15% zniżki dla młodego kierowcy na pierwsze oc. Zawsze coś na początek. Poszukaj, może jeszcze to jest.

#9 Justyna299

Justyna299

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków/Tczew

Napisano 05 listopad 2015 - 16:41

Ooo smile.png Dzięki biggrin.png Ten kalkulator to wygodna sprawa. w google wyskoczyły mi też jakies inne kalkulatory. niektóre to po kilka firm porównują. Macie jakieś doświadczenie czy te kalkulatory są wymierne?

No własnie. tu czegoś brakuje. Obserwuję tego posta i ktoś doradzał kalkulator. no nie ważne.

słuchaj bonus10160: moj kuzyn znalazł też właśnie taki kalkulator- https://rankomat.pl/

weź tam spróbuj, złego słowa nie słyszałam o tym, więc moze jest sponio ta strona

--

"Ilość głupstw, które dokonuje się z rozsądku jest daleko większa od tych, które się czyni rzeczywiście z głupoty."

Charles Chaplin

#10 mpod

mpod

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 11:45

Ja na początku korzystałam z You Can Drive, to jest oferta OC specjalnie dla młodych kierowców, pod szyldem Ergo Hestia. Już po roku ubezpieczenia możesz liczyć na znaczne ulgi więc warto się przemęczyć ;)

#11 Guest_Jonatan

Guest_Jonatan
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 02:55

Przelicz sobie przez Rankomat.pl , tam Ci wyskoczą wszystkie oferty z porównaniami. Taniej niż u agenta powinno wyjść.wink.png

#12 aipate

aipate

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 17 styczeń 2016 - 10:32

Ostatni szukałem dla córki przeleciałem wszystkie porównywarki tu proponowane cena o zgrozo od 1000 - 3500 :( prawie tyle co za samochód. Byłem tez u mojego starego agenta ceny podobne. Ale dostałem od znajomego namiar na multiagencję i ..... ubezpieczenie oc wyniosło coś koło 450 zł na rok. Więc jestem zadowolony:) tu macie namiar na ubezpieczenie dla młodego kierowcy

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 14:49

To trzeba było ją dopisać do siebie jako współwłaściciela, pewnie taniej by wyszło.A z porównywarek to ze swojego doświadczenia mogę polecić kalkulator cuk.Tak jak policzy, tyle się płaci.Mi akurat wyszło sporo taniej niż na innych porównywarkach.

#14 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów

Napisano 27 styczeń 2016 - 14:38

No niestety ale młodzi kierowcy mają najgorsze warunki ubezpieczenia . Na zniżki trzeba sobie zapracować. Jestem zdania,ze warto jest sobie porównać wszystkie oferty ubezpieczeń oferowanych przez poszczególne firmy. Bez problemu można zrobić to w sieci. Na przykład na tej stronie:

https://superpolisa.pl/

Jakiś czas temu kupowałem ubezpieczenie przez internet. Kilka minut i po sprawie. Można tym zaoszczędzić trochę czasu. Zdecydowałem się na PZU. Może cena ich ubezpieczenia jest droższa o kilka złotych od innych mniejszych towarzystw ale pzu to sprawdzona firma, która nie robi problemów z ubezpieczeniem. 

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 15:46

To trzeba było ją dopisać do siebie jako współwłaściciela, pewnie taniej by wyszło.A z porównywarek to ze swojego doświadczenia mogę polecić kalkulator cuk.Tak jak policzy, tyle się płaci.Mi akurat wyszło sporo taniej niż na innych porównywarkach.

To też jest jakieś wyjście.A co do cuk to warto tam podejść, bo mają polisy wielu ubezpieczycieli, więc też i cenę można lepszą otrzymać.

#16 Ubea

Ubea

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 11:12

Rzeczywiście, młodzi kierowcy nie mają łatwo. Statystyki wypadków powodowanych przez poszczególne grupy wiekowe świadczą przeciwko nim

Można jednak skorzystać z porównywarek, dzięki którym znajdzie się najtańszą możliwą ofertę. Aby dodatkowo obniżyć składkę, można poprosić krewnego, który od dawna jest kierowcą, aby został współwłaścicielem naszego pojazdu. Tylko trzeba pamiętać, że w kiedy spowodujemy szkodę, krewny także straci część swoich zniżek.

A osoby w małżeństwie ze wspólnotą majątkową mogą skorzystać ze zniżek współmałżonka.

Więcej o zniżkach dla młodych kierowców możecie poczytać w tym przewodniku dla młodego kierowcy

#17 Mazer

Mazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 14:19

Wiele TU uznaje zniżki współwłaściciela samochodu dlatego dość powszechną praktyką jest aby kierowca, który dopiero co dostał prawo jazdy figurował jako jeden z właścicieli samochodu, a nie jedyny

#18 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 21:13

To też jest jakieś wyjście.A co do cuk to warto tam podejść, bo mają polisy wielu ubezpieczycieli, więc też i cenę można lepszą otrzymać.

Hmm, to trzeba sprawdzić smile.png

#19 Mazer

Mazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 21 marzec 2016 - 10:54

Hmm, to trzeba sprawdzić smile.png

A nie nakładają przypadkiem przez to wysokiej marży? Cześć biur tak robi :/ 

#20 Guest_Aleksander

Guest_Aleksander
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 14:09

Jeśli ktos nie ma opcji wziąć współwłaściciela do auta to trzeba wybrac takie towarzystwo ubezpieczeń, które daje jak najwyższe znizki po każdym roku. Ja mam auto ubezpieczone w Compensa i co roku dostawałem 20%. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ubepzieczenie oc, młody, kierowca, auto, ubepzieczenie, samochód

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy