Skocz do zawartości

Zdjęcie

Projektor do firmy - jaki polecacie?

projektor

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 18 październik 2015 - 23:48

Czym kierować się podczas wyboru takiego sprzętu? Może polecicie konretnych producentów albo modele, interesuje mnie projektor do 5,000 zł max.

#2 Guest_marekz

Guest_marekz
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 10:49

Weź pod uwagę przede wszystkim rozdzielczość i jasność. Warto wybierać spośród modeli Optoma, Benq, Acer, budżet masz spory, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

#3 koli

koli

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 październik 2015 - 19:19

Zobacz sobie BenQ W1080ST+, można go znaleźć w morele.net - http://www.morele.ne...j77-17e-666443 To nowoczesny zestaw bezprzewodowy Full HD, umożliwiający rzut z niewielkich odległości od ściany. Oprócz odtwarzania prezentacji multimedialnych, umożliwia komfortowe oglądanie filmów oraz granie w gry, W1080ST+ zbiera dobre recenzję, więc na pewno warto wziąć go pod uwagę.

#4 nikolinho

nikolinho

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 październik 2015 - 19:46

U nas w firmie są projektory firmy Hitachi. Ale nie znam się więc nie wiem czy jest to dobra i warta polecenia firma produkująca projektory. W mojej poprzedniej pracy, szefostwo poskąpiło na projektorach kupując jakieś z niższej półki i było z nimi sporo problemów bo bardzo szybko padały w nich lampy, obraz często był nieostry powodując że kolory były niewyraźne i tak naprawdę niewiele było widać obrazu z komputera na ścianie. Dlatego moim zdaniem warto brać coś lepszego, nie oszczędzać na czymś co ma służyć kilka lat

#5 mono6

mono6

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 26 październik 2015 - 16:47

A jaki masz budżet?

#6 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 10:17

My obecnie mamy projektor marki Acer. Nie jest taki drogi a jestem zadowolona. Dobra jakosć, niezły obraz. 

Jak będziesz juz wiedział jaki projektor chcesz kupić to zostaw informację w tym formularzu:

https://www.targomat.pl/

Nie wiem czy znasz. Sama kilka razy z niego korzystałam. Jest to coś w rodzaju negocjatora. Powinni znaleźć Ci tam najbardziej opłacalną ofertę na zakup projektora. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo kasy. 

#7 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 514 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 18:41

A jaki masz budżet?

5 koła to nie mało, kupiłbym firmy Benq.

#8 anuszka80

anuszka80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:03

My zawsze wypożyczamy sprzęt tego typu, bo nie jest nam potrzebny częściej niż 2-3 razy do roku. Mamy sprawdzoną firmę, od której wypożyczamy zawsze sprzęt na eventy, wraz z obsługą oczywiście. Tutaj ich strona http://multiwizja.eu :) 

#9 Guest_zers

Guest_zers
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 15:50

Robię dość zaawansowane imprezy karaoke, wydarzenia związane z grami komputerowymi, prezentacje multimedialne dla graczy. Stosuję u siebie projektor marki MaxLed.tv. Jedna z najwyższych jakości wyświetlania obrazu spotykana w branży. Wybrałem model MaxLed NEO, bo osiąga żywotność do 50 000 godzin pracy lampy. Nie widziałem lepszej wartości do tej pory. Występuje obsługa 3D, chociaż rzadko używam. Ostrość do ustawienia manualnie w razie czego, więc w zależności od warunków wyświetlania przystosujesz projektor do potrzeb. Dla mnie super kwestia. Jak chcesz to pogadamy dłużej na priv. Pozdrawiam.

#10 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 11:04

Duży wybór projektorów znajdziecie w sklepie Zadowolenie.pl. Ceny są tam korzystne i w wielu przypadkach obowiązuje darmowa dostawa, więc z pewnością warto zapoznać się z ofertą tego sklepu.

#11 Stachu001

Stachu001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 17:52

Ja mam epsona. Jakiś wypasiony model. Ale polecam kazdy produkt tej marki. Projektory, a zwłaszcza drukarki. Ważne aby były z pojemniczkach na tusz a nie cartridgem. Pojemniczki bardzo obniżają koszt wydruku.
Epson.

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1945 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 11:42

My cenimy sobie np. projektory BenQ. NEC jest również całkiem niezły, ale ogólnie to popatrzcie na to - https://www.morele.n.../projektory-46/Zróżnicowanie cenowe w tych sprzętach jest naprawdę zdecydowane, a dopasowanie odpowiedniego projektora zależy od tego, jak będzie używany. Porządny sprzęt musi kosztować - tego nie przeskoczymy.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#13 Fera

Fera

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 30 grudzień 2017 - 20:42

To też zależy, jak bardzo będziesz eksploatował ten sprzęt. Musisz się zastanowić, do czego konkretnie będzie on wykorzystywany. Zerknij sobie na http://www.soldar-ka...ch-projektorow/. To powinno ci pomóc.

#14 gosiabakier

gosiabakier

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 styczeń 2018 - 14:34

Spory wybor jak widac.

#15 bozi38

bozi38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 15:01

Dla mnie wynajem projektorów kiedy są potrzebne jest dużo lepszym rozwiązaniem niż zakup własnego sprzętu. Ale każdy kieruje się innymi kryteriami, więc decyzja jest mocno indywidualna. 

#16 Guest_adamm

Guest_adamm
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:36

Kupiłem do sklepu ekran przenośny od Kraftmanna. W tej kategorii cenowej producent właściwie nie do pobicia, do tego polski. Wyświetlam głównie informacje o promocjach. Z konsultantem u nich pogadałem to udało się też dodatkowo skonfigurować sprzęt.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy