Skocz do zawartości

przekazanie akt osobowych nauczyciela

wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Monik@

Guest_Monik@
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 09:24

Wiatam! mam pytanie odnośnie akt osobowych nauczyciela przekazanych z innej szkoły. W 2001 w naszej szkole (ZSR) zatrudniono nauczycielkę, która poprzednio pracowała w Szkole Podstawowej (SP). Mam do uporządkowania dokumenty i nie bardzo wiem, w którą część wpiąć pismo o przekazaniu akt osobowych, świadectwo pracy i rozwiązanie umowy z SP. Może ktoś byłby w stanie pomóc? Szukam informacji w necie, ale nic na ten temat. Czy w ogóle akta z SP powinny trafić do ZSR jeśli nastąpiło roziwązanie umowy o pracę?

#2 Guest_zuzanna

Guest_zuzanna
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 13:34

Wiatam! mam pytanie odnośnie akt osobowych nauczyciela przekazanych z innej szkoły. W 2001 w naszej szkole (ZSR) zatrudniono nauczycielkę, która poprzednio pracowała w Szkole Podstawowej (SP). Mam do uporządkowania dokumenty i nie bardzo wiem, w którą część wpiąć pismo o przekazaniu akt osobowych, świadectwo pracy i rozwiązanie umowy z SP. Może ktoś byłby w stanie pomóc? Szukam informacji w necie, ale nic na ten temat. Czy w ogóle akta z SP powinny trafić do ZSR jeśli nastąpiło roziwązanie umowy o pracę?

dzień dobry proszę sięgnąć do kodeksu pracy, Jeśli w poprzedniej placówce nastąpiło rozwiązanie stosunku pracy i zostało wystawione świadectwo pracy NIE powinniście znaleźć się w posiadaniu akt osobowych pracownika. Jeśli natomiast było by to przeniesienie to i owszem otrzymujecie akta w celu kontynuacji. pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych