Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie zamówić najlepiej rolety

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:08

Pierwsza opcja to zamówienie rolet w profesjonalnym studio. Mają tam bardzo duży wybor wzorów, tkanin, rodzajow rolet. Zamontują je jednoczęsnie w domu. Trzeba jednak wiedzieć, że cena takich rolet niska nie będzie. Coś za coś.

Druga opcja to kupno rolet samodzielnie w markecie i takie właśnie rozwiazanie sam polecam. Jest to o wiele tańsze,z montowaniem rolet problemu wielkiego nie ma ( osobiscie uważam,że nie jest to wielka filozofia)

https://www.nowytydz...stroju-wnetrza/

Polecam dobrze zastanowić sie nad kolorem. Tak aby wszystko dobrze pasowało do pomieszczenia. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#22 Guest_citi

Guest_citi
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 23:13

Też jestem za tym, że trzeba zamawiać tam, gdzie mają profesjonalne rozwiązania. Dla mnie też cena jest ważna. Udało nam się ciekawą ofertę znaleźć w Roletexie.

#23 Guest_romek

Guest_romek
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 22:25

Roletex ma faje rozwiązania. Sprawdźcie sobie co oferują. Na ich stronie są wzory. Mi najbardziej podobają się noc i dzień.

#24 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 15 sierpień 2018 - 18:09

my po prostu pojechaliśmy do sklepu stacjonarnego na Gorzykowskiej w Warszawie (Mar Met) i u nich wybraliśmy rolety :) co prawda pomogli nam, doradzili jaki materiał, kolor itp. będzie najlepszy, ale generalnie zakup rolet to przeceż żadna filozofia.. :)

#25 Sławek0080

Sławek0080

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:47

Jeśli chodzi o Łódź i Warszawę, mogę z czystym sumieniem polecić firmę Mielczarek, www.oknamielczarek.pl. Mają w ofercie energooszczędne okna Schuco, rolety, żaluzje zewnętrzne i moskitiery, więc można zamówić u jednego producenta wszystko naraz. 

#26 FilipWrobel

FilipWrobel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 październik 2018 - 18:33

najlepiej kupić w jakieś firmie która się tym specjalizuje.

pościel satyna bawełniana 160x200

#27 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 455 postów

Napisano 04 październik 2018 - 03:17

Nie wiem, gdzie najtaniej, ale powiedzcie mi, czy na pewno ma być najtaniej? Przecież często te wszystkie tanie produkty są bardziej kiepskiej jakosci. Na pewno chcecie kupić roletę, która w szybkim czasie przestanie prawidłowo spełniac swoją funkcję? Jesli nie, to proponuje Wam sprawdzić ofertę dostępną tutaj 

http://www.grako.pl/pl/offer/solarne

#28 Jolinta

Jolinta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 październik 2018 - 20:23

Ja kupiłam swoje rolety rzymskie w sklepie, który poleciłą mi jakiś czas temu koleżanka apropo zakupu firan.  https://alena-firany.pl/rolety.html

#29 MagdaW.

MagdaW.

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2018 - 11:13

Ja zawsze kupuję przez internet, można w razie czego wymienić. Jest bardzo dużo sklepów jednak ja od jakiegoś czasu kupuje zarówno firany jak i rolety dzień i noc w sklepie internetowym https://alena-firany.pl/rolety.html  A wy gdzie kupujecie? Co myślicie o połączeniu takich rolet z zasłonami?

#30 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:37

Też uważam, że zakup w internecie jest opłacalny, do tego warto najpierw przeczytać kilka artykułów na temat rolet zewnętrznych, np. tego typu http://cafeteria.pl/...zowe-jak-wybrac . Wybór odpowiedniego rodzaju rolet jest uzależniony od wielu czynników, dlatego warto przeanalizować swoje potrzeby biorąc pod uwagę stan budynku mieszkalnego, w którym chcemy coś takiego montować.

#31 Adam316

Adam316

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 12:18

Warto jest zamówić przez internet. W sklepach internetowych po pierwsze jest taniej. Po drugie mogą mieć o wiele większy wybór wzorów i modeli rolet niż w sklepach stacjonarnych. 
Mają tam i rolety tradycyjne i te nowoczesne ( typu dzień noc). 

#32 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 08:36

Sądzę, że warto to zrobić online. I tak panowie przychodzą pomierzyć okna.

#33 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 729 postów

Napisano 07 maj 2019 - 13:58

Ja na Allegro zamawiałam. Znalazłam ofertę prosto od producenta.

#34 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 11:51

Początkowo zastanawiałam się czy samodzielnie nie zamówić rolet i nie wymierzyć okien Jednak zobaczyłam sobie jak takie rolety wygladają w rzeczywistości i jednak postanowiłam oddać to firmie, która za mnie to zrobi. Szczególnie, ze w domu postanowiłam zrezygnować z firan oraz zasłon na rzecz rolet rzymskich.

Polecam tę firmę:

Firma jest z Lublina, ma w ofercie bardzo wiele modeli rolet rzymskich. W zasadzie jedyny problem jaki z nimi miałam, to wybór odpowiedniej tkaniny, bo w sklepie jest ich bardzo wiele.
20160523_152943.jpg

#35 Filip32

Filip32

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 14:28

Polecam Ci zapoznać się jeszcze z tymi produktami https://gniazdka.elm...owanie-roletami Zawsze łatwiej jest jednym przyciskiem  opuszczać i podnosić rolety niż na pasku. Oprócz tego są inne jeszcze inteligentne rozwiązania zarządzania roletami.

#36 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 08:54

Drogie są takie elektroniczne rozwiązania? Ja miałam żaluzje na pasku, ale mój kot bardzo polubił te paski i wszystkie poprzegryzał... Takie na pilot mogłyby mnie trochę uratować.

#37 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 17 październik 2019 - 18:42

Myśleliście nad wyborem rolet rzymskich? Jeśli tak, ale nie zagłębialiście się w ten temat to polecam zwrócić uwagę na https://strefa-firan.pl/56-rolety gdzie znajdziecie takie propozycje i mi osobiście bardzo przypadły do gustu. Z żoną zdecydowaliśmy się na wzór Bakla które przy dużych oknach tarasowych wyglądają świetnie i w pełni spełniają swoje zadanie :)

#38 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 27 październik 2019 - 11:51

Ja zamówiłam żaluzje plisowe do biura od firmy www.bilof.pl. Posiadają wiele poziomów regulacji, dzięki czemu doskonale chronią przed promieniami słonecznymi. Dzięki specjalnej powłoce „pearl” ograniczają dodatkowo nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych