Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chwilówki - warto?

125 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_yanek

Guest_yanek
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 21:39

Czy w wonga wymagane jest zaświadczenie o dochodach podczas składania wniosku o pożyczkę?

#122 Anna Chyc

Anna Chyc

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 16:56

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie Finrada.pl tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek

#123 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 16:32

Ja akurat nie jestem jakimś przeciwnikiem takiego rozwiązania  i uważam, że wszystko jest dla ludzi tylko trzeba dobrze z tych możliwości korzystać i czytać dokładnie umowy. W mojej  opinii zanim weźmiecie się jza wybór firmy pożyczkowej to  warto sprawdzić aktualny ranking i poczytać informacje o pożyczkodawcach. Są do tego specjalne strony jak m.in https://keszker.pl/ z dokładnymi informacjami co do okresów, czy wysokości prowizji i rat. 

#124 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 18:14

Czy w wonga wymagane jest zaświadczenie o dochodach podczas składania wniosku o pożyczkę?

Witam! Yanek, standardowo nie wymagamy zaświadczeń o zatrudnieniu ani dokumentów potwierdzających wysokość zarobków, które zostaną przez Ciebie zadeklarowane podczas aplikacji o pierwszą pożyczkę. Zastrzegamy jednak, że mogą pojawić się sytuacje, w których poprosimy o udokumentowanie Twojego dochodu. Wtedy niezbędne będzie dosłanie przez Ciebie dodatkowych dokumentów. Dowiesz się o tym telefonicznie, a nasz pracownik podczas rozmowy przekaże Ci dokładną instrukcję.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#125 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 09:58

Myślę, że chwilówki to ostateczność... Nie warto ich brać "na wszelki wypadek", bo mogą nam tylko zaszkodzić.

#126 PiotrD

PiotrD

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 15:12

Ja uwielbiam Szybką Gotówkę - kiedy na szybko potrzebuje kasy, zaciągam przez aplikacje mobilną i później zwracam po najbliższej wypłacie. Nie wiem jak jest z innymi pożyczkodawcami, ale Szybka Gotówka jest super!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych