Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chwilówki - warto?

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 GrandB

GrandB

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 październik 2015 - 16:14

Hejka ;) zastanawiam się czy warto brac chwilówki. Jakie macie o tym zdanie? Tutaj jest jakieś chwilówki forum ale chciałbym też poznać waszą opinię w tym temacie.

Hałas to życie.

#2 moneygrabbing

moneygrabbing

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaDoncaster

Napisano 19 luty 2016 - 17:57

Raczej sobie odpuść jak już szukasz wrażeń to pomyśl o pożyczkach społecznościowych

Zobacz blog o oszczędzaniu i zarabianiu w UK. Wiele cennych informacji znajdziesz od moneygrabbing.

#3 Vestor6

Vestor6

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2016 - 15:46

Musisz wiedzieć, że to wszystko jest bardzo drogie. Dlatego składaj wniosek, jeżeli naprawdę musisz. 

Słowa raz powiedzianego nie cofniesz nawet zaprzęgiem czterech koni.

#4 popat

popat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 11:49

Produkt finansowy jakim jest chwilówka http://chwilowka24.net wymaga szybkiej spłaty. Jak zaciągasz dług to musisz realnie przeliczyć środki jakie jesteś w stanie uzyskać

#5 grazyna1

grazyna1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 09:06

Chwilówki to chyba droga sprawa. Popytaj wśród znajomych, może ktoś ci pożyczy. 

Chętnie byłby tchórzem, tylko boi się.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 09:25

Dobra jest w vivusie bo pierwszą chwilówke masz za darmo ile bierzesz tyle oddajesz, a kolejne juz na procent, jednak tą pierwszą w ostateczności warto wziąść

#7 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 09:20

A ja ostrzegam przed takimi właśnie kredytami. Oprocentowanie może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy procent w ciągu roku:

http://www.lm.pl/akt...yczek_chwilowek

Poza tym brak spłaty takiej chwilówki może poważnie pogrążyć człowieka, na stronie jest ostrzeżenie:

http://temat.net/akt...szybko-pograzyc!

Znam wiele osób,które brały takie kredyty ale obecnie nie mają już żadnych pieniędzy na spłatę....

#8 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 17:40

Wiele ciekawostek, informacji i rankingów firm które oferują chwilówki znajdziecie na blogu kredytowym http://www.chwilowki.com wiele przydatnych informacji, zobaczcie i porównajcie sobie oferty wielu firm, niesamowity blog !

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

#9 Guest_liszewski

Guest_liszewski
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 21:48

jak wiesz że uda Ci się spłacić taką pożyczkę i masz taką potrzebę to weź np w Wonga. Znajomy brał i jest zadowolony.

#10 adonis12

adonis12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 09:59

Jeśli nie ma się innego źródła pożyczki to chyba warto.

#11 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 20:31

Jak się nie ma inne źródła pożyczki to nawet nie tyle, że warto co trzeba jak jest taka konieczność, ale to co zawsze powtarzam chwilówki są dla ludzi myślących czyli wejść sobie na terve.pl macie tam specjalne rankingi, porównania danych pożyczek - można wejść sprawdzić i wybrać to co jest najtańśze.

#12 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 18:02

jak wiesz że uda Ci się spłacić taką pożyczkę i masz taką potrzebę to weź np w Wonga. Znajomy brał i jest zadowolony.

Witam! Guest_liszewski, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki udzielanej przez naszą firmę. Pożyczając w wonga. com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga. com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga. com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga. com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.
W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie wonga. pl/live_chat?utm_source=infor.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga. com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#13 Guest_rafał

Guest_rafał
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 11:14

każdą pożyczkę trzeba spłacić. Obojętnie czy to Wonga czy inna firma czy bank. Jak się nie spłaca w terminie to grożą konsekwencje. 

#14 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 19 maj 2016 - 11:11

Oczywiście, że tak. Jeśli decydujemy się na takie zobowiązanie to musimy brać pod uwagę to,że trzeba będzie spłacić te pieniądze. Jeśli spłacamy w terminie to warunki są takie jak w chwili w której decydujemy się na zobowiązanie. Jesli jednak przedłużamy okres spłaty to narasta oprocentowanie. I nie jest tutaj ważne czy to firma prywatna czy też bank.

Dobrą ofertę pożyczek gotówkowych na chwilę dzisiejszą ma smartpożyczka. Piszę to bo firma oferuje darmową pożyczkę na 1000 zł:

https://www.smartpoz...przez-internet/

Jeśli spłacicie w terminie to pożyczka nic Was nie kosztuje. 

#15 aśkaa

aśkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2016 - 18:26

Od chwilówek to lepiej trzymać się z daleka :)

#16 aga23

aga23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 czerwiec 2016 - 22:19

jeśli już musimy wziąć, to warto dobrze zapoznać się z wszelkimi dokumentami pożyczkowymi :)

#17 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 08:40

Teraz żeby taką chwilówkę wziąć to wystarczy dowód, adres mailowy, nr telefonu i tyle formalności. Jak potrzebowałem pieniędzy parę tygodni temu to znalazłem chwilówkę na chwilovka.pl. To jest strona porównywarki. Warto sobie przed decyzją jednak te kilka czy nawet więcej ofert porównać, żeby mieć pełniejszy ogląd sytuacji i kosztów.

#18 Surdyk22

Surdyk22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 19:06

Miałem okazję testować do tej pory kilka różnych ofert chwilówek, więc mogę się nieco wypowiedzieć się w tym temacie. Ja staram się korzystać wyłącznie z tych ofert, które posiadają promocję dla nowych klientów, a więc umożliwiają pożyczenie pierwszej chwilówki całkowicie bez opłat, pod warunkiem terminowej spłaty. Takim bez apelacyjnym numerem jeden wg. mnie jest tu firma Vivus, o której napisałem kilka zdań więcej w tym artykule, więc jeśli ktoś chce się zapoznać to zapraszam. A jak ktoś nie ma czasu, to oto dlaczego uważam że oferta firmy jest jedną z lepszych na rynku chwilówek:

- najszybszy przelew pożyczki na konto (moja dzięki usłudze BlueCash była na koncie dosłownie w kilkanaście minut i co najlepsze od chwili żłożenia samego wniosku o pożyczkę)
- duże limity dla nowych klientów, obecnie do 2500 zł
- minimum formalności, bez konieczności wysyłania skanów dokumentów itp.
- najniższe sprawdzone przeze mnie koszty chwilówek w przypadku stałych klientów

Jest coś butwiejącego w państwie duńskim.

#19 orbitek1

orbitek1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 luty 2017 - 15:41

Jeszcze kilka lat temu szybkie pożyczki online cieszyły się w naszym kraju ambiwalentną opinią, obecnie korzystamy z nich coraz chętniej, zwłaszcza że rynek chwilówek ulega coraz bardziej restrykcyjnym regulacjom prawnym, chroniących interes konsumentów. Dalsza część na stronie http://blip.pl/chwil...ich-pozyczkach/

MailSales automatyzuje cały proces pozyskiwania nowego klienta poprzez dynamiczne emaile zwiększające konwersję. MailSales pozwala sklepom osiągać lepsze wyniki na każdej płaszczyźnie. Sprawdź ofertę na stronie http://mailsales.pl/

#20 Guest_klaudiuszk

Guest_klaudiuszk
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 10:48

jeśli uważnie przeczyta się wcześniej wszystkie warunki w umowie, to wiadomo, na co człowiek się pisze i ma się świadomość tego, co nas czeka poza szybkim przypływem gotówki. ja brałem swego czasu w kredytach-Chwilówkach, całkiem sobie chwalę, spłaciłem i miałem z głowy, żadnych problemów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych