Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak handlować walutą?

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2320 postów

Napisano 09 październik 2015 - 12:01

Czy żeby móc handlować walutami należy mieć dostęp do jakiejś specjalnej usługi? Giełdy, nie wiem? Jak to przebiega? Mam na myśli zarabianie na różnicach w kursach walut, ale normalnymi przelewami bankowymi to nie możliwe, bo kasa bardzo długo przechodzi i kurs zmieni się w tym czasie wiele razy. Jak to robić, aby było tanio?

#2 Guest_melek

Guest_melek
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 20:19

Nie. Wystarczy konto na dobrym kantorze internetowym, najlepiej takim, gdzie sprad walutowy będzie maksymalnie niski. Wtedy jest opcja że walutą będzie można dosyć często obracać, a co za tym idzie - dużo więcej na niej zarobić.

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2320 postów

Napisano 13 październik 2015 - 12:12

Konto założyłem. Ale co w takim razie z operacjami? Widzę, że jest dobry kurs, przelewam kasę na kantor... to wszystko trwa - a przez kilka godzin kurs może się przecież diametralnie odmienić, prawda? Gdzie tutaj sens?

#4 dareczeki

dareczeki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 październik 2015 - 12:18

Zanim opłacisz transakcję musisz ją zdefiniować w systemie. Kurs jest używany z bardzo dużą dokładnością. Możesz kupić dzisiaj i opłacić jutro rano, bo więkoszość kantorów czeka na przelew 24-48h. Oczywiście płacisz po kursie jaki był podczas zakupu a nie jaki jest aktualnie.

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 18 kwiecień 2020 - 21:56

W pełni się zgadzam, kurs musi być jak najlepszy dla ciebie i jednocześnie prowizje za transakcje jak najniższe. Dlatego jak już będziesz szukał dobrego i bezpiecznego kantora internetowego gdzie będziesz mógł obracać różnymi walutami to koniecznie zajrzyj na https://jakikantor.pl/ skąd dowiesz się, które są najczęściej wybierane zarówno przez klientów biznesowych, indywidualnych oraz kto zapewnia najniższe prowizje. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych