Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak handlować walutą?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2367 postów

Napisano 09 październik 2015 - 12:01

Czy żeby móc handlować walutami należy mieć dostęp do jakiejś specjalnej usługi? Giełdy, nie wiem? Jak to przebiega? Mam na myśli zarabianie na różnicach w kursach walut, ale normalnymi przelewami bankowymi to nie możliwe, bo kasa bardzo długo przechodzi i kurs zmieni się w tym czasie wiele razy. Jak to robić, aby było tanio?

#2 Guest_melek

Guest_melek
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 20:19

Nie. Wystarczy konto na dobrym kantorze internetowym, najlepiej takim, gdzie sprad walutowy będzie maksymalnie niski. Wtedy jest opcja że walutą będzie można dosyć często obracać, a co za tym idzie - dużo więcej na niej zarobić.

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2367 postów

Napisano 13 październik 2015 - 12:12

Konto założyłem. Ale co w takim razie z operacjami? Widzę, że jest dobry kurs, przelewam kasę na kantor... to wszystko trwa - a przez kilka godzin kurs może się przecież diametralnie odmienić, prawda? Gdzie tutaj sens?

#4 dareczeki

dareczeki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 październik 2015 - 12:18

Zanim opłacisz transakcję musisz ją zdefiniować w systemie. Kurs jest używany z bardzo dużą dokładnością. Możesz kupić dzisiaj i opłacić jutro rano, bo więkoszość kantorów czeka na przelew 24-48h. Oczywiście płacisz po kursie jaki był podczas zakupu a nie jaki jest aktualnie.

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 18 kwiecień 2020 - 21:56

W pełni się zgadzam, kurs musi być jak najlepszy dla ciebie i jednocześnie prowizje za transakcje jak najniższe. Dlatego jak już będziesz szukał dobrego i bezpiecznego kantora internetowego gdzie będziesz mógł obracać różnymi walutami to koniecznie zajrzyj na https://jakikantor.pl/ skąd dowiesz się, które są najczęściej wybierane zarówno przez klientów biznesowych, indywidualnych oraz kto zapewnia najniższe prowizje. 

#6 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 686 postów

Napisano 19 wrzesień 2020 - 08:20

Dwie opcje

Forex - nie polecam jednak. Jest to dobra platforma dla wielu poważnych firm, rynków. Jednak nie jest to dobra opcja dla prywatnego inwestora oraz więcej osób na tym sporo traci niż zarabia.

Załóżenie sobie konta walutowego. Kupowanie waluty jak jest na niskim poziomie i potem jej sprzedawanie. Masz wtedy znacznie lepszą kontrolę nad pieniędzmi. I mozesz faktycznie zarobić. 

Zerknij sobie na ten ranking kont osobistych:

https://www.tanie-ko...ont-osobistych/

Obecnie dobre konto walutowe ma nest bank. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy