Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podział majatku - pilne!!!

Rozwod Podział majadku.

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marian2345

Marian2345

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 październik 2015 - 18:20

Witam rozwodze sie zona zostawila mnie dla innego mam pytanie o kwrstie mieszkania ktore zostalo kupione przez nas razem (kredyt). Dogadalismy sie ze ja przejme kredyt i zostane w mieszkaniu, wiem mniej wiecej jak to wyglada notariusz i bank. Pytanie moje brzmi czy to w dalszej perspektywie ni zrujnuje mnie finansowo wiem ze za notariusza i bank trzeba zaplacic ale co z wyposazeniem mieszkania i czy bedzie mogla o de mnie zadac splaty za jakies inne rzeczy o ktorych mi noe wiadomo. Ona chce sie na dniach wyprowadzic, Czy nie lepiej jak to ja bym sie wyprowadzil i wszystko zostawil na jej glowie chodzi o mieszkanie.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 18:49

Będzie mogła domagać się częściowej spłaty za wyposażenie mieszkania. Co do tego, kto ma mieszkać w mieszkaniu, a kto wyprowadzić się, to już sami musicie podjąć decyzję.

#3 Marian2345

Marian2345

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 październik 2015 - 08:04

Moze ktoś napisac cos wiecej czy lepiej sie wyprowadzic jako pierwszy czy nie, jakie moga byc tego konsekwencje itp.

#4 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 09:43

Nie rób nic pochopnie i na szybko. Nie spiesz się z wyprowadzka, dopóki kredyt nie zostanie przepisany na jednego z Was oboje odpowiadacie za spłatę. Niezależnie od tego czy będziecie mieć rozwód czy nie. druga sprawa czy osoba chcąca przejąć cały kredyt ma zdolność kredytową? Jeśli nie to kredyt zostaje na Was oboje. Jestem po rozwodzie, zostawiłam męża z domem i kredytem, ale co z tego jak dalej kredyt mnie obciąża w 1/2 wysokości, a mój były wprowadził do domu swoją kochankę z dzieckiem. Teraz oni cieszą się domem w który ja włożyłam masę pracy, zdrowia, pieniedzy. Przemyśl dokładnie co Ci bardziej sie opłaca, zasięgnij informacji w banku, poproś o poradę najblizszych. pozdrawiam rozwódka

#5 Guest_NinaCoehlo

Guest_NinaCoehlo
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 09:21

Ja bardzo współczuje takiej sytuacji sad.png U mnie akurat było tak ,że też wyprowadziłam się z domu . Mój były równiez przyprowadził sobie inna kobiete do mieszkania ,w które włóżyłam również wiele wysiłku .Ogólnie to do takich spraw najlepiej znaleźc sobie jakiegoś dobrego adwokata . Ja mieszkam w Warszawie i tutaj np bardzo dobrym mecenasem jest pani Magdalena Grześkowiak . I tak maż mnie zdradzał za moimi plecami , rozwód był orzeczonyz jego winy . Dzieki pani adwokat wywalczyłam alimenty na siebie . 

#6 Guest_Gusta

Guest_Gusta
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 17:58

poszukuje teraz dobrego adwokata, musze się rozwieść, mąż sie nade mną znęca psychicznie i mam dość...najgorsze jest to że cięzko to udowodnić... czy taka Pani Adw Grześkowiak mi pomoże? mam nadzieję bo już się umóiłam z nią na spotkanie...ale czuję że łatwo nie będzie!

#7 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 10:57

Wg mnie jak najbardziej pomoże . pani  adwokat Magdalena Grześkowiak wielu osobom juz pomogła. Jest rzetelna , terminowa i bardzo sumienna . poza tym wszystkie sprawy z jej udziałem są wygrane . 

#8 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 16:01

Z usług pani adwokat Magdaleny Grześkowiak korzystałam raz ,że z podziałem majątku . to jeszcze reprezentowała mnie przy sprawie rozwodowej  . Mąż wniósł pozew z mojej winy , na szczęście udało się udowodnić ,ze wina leży po jego stronie . Pani mecenas nie tylko rzetelna , ale także widać ,zę szanuje drugiego człowieka 

#9 Derger

Derger

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 09:28

No musisz udać się do adwokata który ci pomoże ogarnąć ten temat, ja korzystałem przy rozwodzie z kancelarii adwokackiej : https://kbg-adwokaci.pl  jakoś ogarnęliśmy wszystko i wyszedłem na swoje także polecam się kontaktować z adwokatem., 

#10 Guest_Nina

Guest_Nina
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 20:42

Pani Grzeskowiak w porównaniu do mojego pierwszego adwokata potrafila przynajmniej odbierac telefony czy odczytywac smsy. Bo poprzedni adwokat to bylo kompletne dno .:/

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 09:35

Pani Grzeskowiak w porównaniu do mojego pierwszego adwokata potrafila przynajmniej odbierac telefony czy odczytywac smsy. Bo poprzedni adwokat to bylo kompletne dno .:/

A coś oprócz odczytywania sms-ów jeszcze pani Grześkowiak potrafi?

#12 Anastazja55

Anastazja55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 20:30

Pani mecenas Grześkowiak potrafi bronić swojego klienta podczas rozprawy. Przychodzi a nie olewa tak jak niektórzy adwokaci .

;)

#13 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19795 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 26 czerwiec 2018 - 06:50

Pani mecenas Grześkowiak potrafi bronić swojego klienta podczas rozprawy. Przychodzi a nie olewa tak jak niektórzy adwokaci .

Jeśli taka dobra to chyba tutaj reklamy nie potrzebuje

#14 Guest_GreenApple

Guest_GreenApple
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 12:17

Jest dobra i to bardzo. Pani mecenas Grzeskowiak, nie ma na swoim koncie ani jednej przegranej sprawy. I specjliazuje się w prawie rodzinnym a nie  w trzech milionach innych praw. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rozwod, Podział majadku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych