Skocz do zawartości

Zdjęcie

Marketing szeptany?

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 fagor31

fagor31

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 12:52

Cześć. Zastanawiam się ostatnio czy warto skorzystać z takiej metody marketingu szeptanego http://jazzseo.pl/of...-na-forach.html do rozreklamowania firmy i dotarcia do Klientów. Co o tym myślicie? Czy Waszym zdaniem jest to skuteczne rozwiązanie? Macie w tym może jakieś doświadczenie?

Krytykować może każdy głupiec. I wielu to robi.

#2 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 16 październik 2015 - 10:05

Dużo przedsiębiorców w ten sposób się promuje?

#3 AntonaKon

AntonaKon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 12:28

Tak dużo.

Jest to skuteczna i przede wszystkim tania metoda promocji. Autor posta - pierwszego, reklamuje pewną firmę, a tak na prawdę marketing szeptany można wykonywać indywidualnie. Nie jest to trudne, jeśli zna się rynek i ma się choćby podstawową widzę o reklamie.

Jeśli chodzi o duże przedsiębiorstwa, to tego typu prace można zlecać komuś z zewnątrz. Ale jeśli mowa o małej firmie, spokojnie można takie rzeczy wykonywać na własną rękę.

#4 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 09:49

Według mnie najważniejsza jest sprawna obsługa klienta oraz dobra strategia marketingowa, trzeba też bardzo dobrze orientować się w dokumentacji firmowej. Przyjrzyjcie sobie stronę http://mailsales.pl/...ingowe-emailing to dobre miejsce dla początkujących przedsiębiorców. Firma wie, że email to jedno z najskuteczniejszych narzędzi online marketingu i wie jak je wykorzystać.

#5 michalinakot123

michalinakot123

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 12:50

Moim zdaniem to skuteczna forma promocji, ja bym ja rozważyła

#6 Guest_labanda

Guest_labanda
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 15:36

Taka promocja swojej firmy to tylko jedna z opcji. Profesjonalne agencje marketingowe (sama korzystam z usług Nakatomi) zajmują się również pozycjonowaniem,adwordsami, ogłoszeniami, social media, katalogowaniem, prowadzeniem blogów firmowych, copywritingiem itp. W moim przypadku to przynosi wymierne efekty. Nie narzekam od pewnego czasu na brak klientów, zyski znacznie wzrosły.

#7 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 luty 2017 - 12:08

https://skuteczni.pl/można liczyć na skuteczną reklamę internetową, w tym marketing szeptany. Uważam, że firma naprawdę dobra i doświadczona, więc oferowane przez nich usługi są naprawdę godne polecenia. 

#8 Guest_Tomasz Lika

Guest_Tomasz Lika
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 14:55

Ja pozycjonuje firmę a konkretniej moją strone w firmie CoolBrand i mam bardzo dobre efekty i sporo wiecej zamowien. ale wiem ze tez maja w ofercie marketing szeptany i zamowilem go. Dopiero od dwoch miesiecy mi go robia i powiem, ze jest skuteczny, bo przychody wzrosly o 20%

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 12:25

Wiele firm się w ten sposób wypromowało.

Always look on the bright side of life!

#10 Zetelte

Zetelte

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 10:07

dobra opcja, ale powiem jedno - na szaptanym nie ma co oszczędzać ;)

#11 inagpe

inagpe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 13:53

To też jeden z dobrych sposobów na promowanie Firmy, ważne tylko aby zadbać o absolutna podstawę jaka jest dobry produkt. I podstawowa prezencja w Internecie tez by się przydała. Dobra strona, profil na facebooku i mozna działac. W kwestii dobrej strony polecam firmę Interfeo, ich strony są SEO, a przy okazji świetnie wyglądają, co przyciąga klienta. 

#12 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:45

Mało skuteczne, a wręcz czasami jest ot antyreklama, biorąc pod uwagę "popisy merytoryczne" osób, które za coś takiego się biorą.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyt Porównanie - istotne informacje o finansach.

#13 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 07:56

Wiadomo, że do wszystkiego trzeba mieć talent.

#14 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 492 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 12:03

Niewątpliwie warto zaznaczyć swoją obecność na rynku. Marketing szeptany jest świetnym narzędziem dotarcia do potencjalnych klientów. Muszą to być jednak spójne i przede wszystkim profesjonalne działania. Tutaj https://magnes.pl są namiary na firmę, która się tym zajmuje.

#15 Guest_Atena

Guest_Atena
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 21:30

Bardzo dobry sposób reklamy marketing szeptany. Bardzo polecam ludzi zajmujących się tą usługą od optimamedia, bardzo dobrze piszą.

#16 Guest_olka77

Guest_olka77
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2017 - 02:58

Może i jest w porządku szeptany ale i tak Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

#17 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 16:12

Czy to naprawdę się tak dobrze sprawdza?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych