Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kantor online?

wróć do serwisu Kadry 38 odpowiedzi w tym temacie

#1 fireman88

fireman88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 04:03

Cześć, ostatnio dość często przeprowadzam transakcję przez paypal z racji tego że coraz więcej słyszę o kantorach internetowych (internetowykantor.pl/aktualnosci/wiedza/) chciałem się dowiedzieć jak wygląda cała procedura, i czy nie ma dodatkowych opłat. Niestety wcześniej wspomniany paypal ma dość słaby przelicznik jeżeli chodzi o euro. Dzięki za pomoc.

#2 JustynaHaraś

JustynaHaraś

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 październik 2015 - 16:47

chyba naliczaja jakies oplaty bo takie serwisy tylko z tego sie raczej utrzymuja hehehe :) ale tez mnie interesuje cala ta procedura, ktos cos ? :)

Blog poświęcony premierom kinowym: http://wypaskino.pl/category/premiery/

#3 Guest_Igor28

Guest_Igor28
  • Goście

Napisano 10 październik 2015 - 11:26

E-kantorów jest sporo, mają różne kursy, ale z ukrytymi czy dodatkowymi opłatami się nie spotkałam. Mogę polecić Amronet, tutaj ceny EUR są atrakcyjne, z opłat jedynie prowizja 0,2% , ewentualnie za przelew, ale do wielu banków można z Amronetu przekazywać pieniądze bezpłatnie.igor23

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 790 postów

Napisano 22 październik 2015 - 21:15

Ja jakoś nie ufm takim kantorom, wolę te tradycyjne.

Always look on the bright side of life!

#5 Franciszek123

Franciszek123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 26 październik 2015 - 17:40

A dlaczego nie ufasz tym internetowym? One działają w oparciu o te same przepisy prawa, co kantory tradycyjne. Wejdź sobie na https://www.waluty360.pl/, poczytaj o korzyściach, sprawdź jaki jest w nich kurs. Tego, że kasę możesz wymienić w kilkanaście minut bez wychodzenia z domu chyba nawet nie muszę dodawać.

#6 zunia

zunia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 20:57

ja również wolę stacjonarne kantory, jakoś czuję sie bezpieczniej niz online ;)

#7 angelika505

angelika505

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 listopad 2015 - 10:11

ja również wolę stacjonarne kantory, jakoś czuję sie bezpieczniej niz online wink.png

Ja również wolę te stacjonarne:)

#8 avokado

avokado

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 21:46

ja jednak wolę te tradycyjne

#9 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 476 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 07:16

Ja równięz wolałem tradycyjne ale do czasu... Potem porównałem sobie ile mogę zaoszczędzić na korzystaniu z usług kantoru internetowego oraz obecnie wymieniam głównie w kantorach internetowych.Maja zdecydowanie lepsze ceny walut oraz możesz naprawdę wiele zaoszczędzić dzięki temu. Zwracajcie rownież uwagę na to jakie dany kantor posiada zabezpieczenia. Bardzo dobre ceny ma na przykład Ergokantor:

http://ergokantor.pl/

Kantor jest poza tym bardzo wygodny w obsłudze moim skromnym zdaniem. Obecnie jestem na etapie splacania kredytu we frankach szwajcarskich i spłacam go właśnie poprzez kantor. Dzięki temu na jednej racie jestem w stanie zaoszczędzić do 70 zł. 

#10 MiniCredit.pl

MiniCredit.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:56

Jak widać wszystko przenosi się do internetu. E-kantory na pewno są sporą konkurencją dla tych tradycyjnych. NIe tylko ze względu na łatwą dostępność, ale też na atrakcyjne kursy walut. 

#11 jagodaj

jagodaj

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 13:15

Odkąd dowiedziałam się o istnieniu internetowych kantorów, korzystam z nich regularnie, juz pewnie nawet częściej niż z tradycyjnych. Nie tylko o wygodę chodzi, ale o lepsze kursy przede wszystkim. O bezpieczeństwo się nie martwię, jest identyczne jak przy korzystaniu z elektronicznych przelewów w banku...

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2053 postów

Napisano 16 grudzień 2015 - 16:51

Tzn. niektóre systemy online są godne uwagi. Dobry przykład to znany - http://taxcare.pl/pr.../system-online/Jeśli system działa porządnie, istnieje wsparcie ze strony księgowych, jest możliwość dostarczania dokumentów przez placówki to czemu nie. Zresztą - dla wielu klientów możliwość rozmowy w cztery oczy z księgową ma bardzo istotne znaczenie.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#13 Martulka

Martulka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 13:05

chyba naliczaja jakies oplaty bo takie serwisy tylko z tego sie raczej utrzymuja hehehe
smile.png

Nie naliczają ukrytych opłat, utrzymują się z różnic kursowych i dużej ilości transakcji. Musisz posiadać konto walutowe. http://antyhaczyk.bl...rsy-waluty.html

wcześniej wspomniany paypal ma dość słaby przelicznik jeżeli chodzi o euro

Jeśli zależy Ci na darmowym koncie walutowym to polecam Bank Smart http://antyhaczyk.bl...bank-smart.html
Te opisane tam to jest w Euro ale są też inne popularne waluty. Jest tam coś takiego jak usługa korzystnych przewalutowań. Na początku jest darmowa (a przynajmniej kiedyś tak było) Potem jest jakaś malutka opłata. Daje to bardzo atrakcyjne kursy walut. PayPal ma dość niekorzystne przeliczniki. 

Tylko w tym Banku Smart można mieć tylko jedną kartę, która jest totalnie bez opłat i warunków, ale kolejne już mają opłaty, więc można mieć kartę tylko do jednego konta.

#14 Rombi81

Rombi81

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 styczeń 2016 - 13:32

Ja wymieniam na cinkciażu i jeszcze mnie nie oszukali. Zresztą nie spodziewam się , że to zrobią:)

Kiedy patrzyłam na jego twarz i oczy, czułam się tak, jakbym patrzyła na Atlantyk.

#15 roman100

roman100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 luty 2016 - 19:59

Ja też nie ufam tym internetowym. Kupuję i sprzedaję w kantorach tradycyjnych. Wchodzę na stronę internetową www.kantorywymiany.pl , sprawdzam cenę, negocjuję kurs i mam pewność wymiany. Gotówkę w ręku zresztą też i nie zastanawiam się kiedy przyjdzie przelew i czy w ogóle przyjdzie. Czy  oszuka mnie jakiś tym razem czy może następnym. Jednak kantor stacjonarny.

#16 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 luty 2016 - 12:13

Jeśli chodzi o kantory internetowe, to warto moim zdaniem sprawdzić sobie wymiana walut online - ekantor.pl. Kursy walut, z tego co sprawdziłem są dużo korzystniejsze niż w bankach, a sama transakcja również przebiega bardzo szybko. Kantor oferuje darmowe przelewy do większości banków. 

#17 drBlack

drBlack

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 luty 2016 - 21:23

Kantory online i porównywarki to dobra rzecz. Można w każdej chwili korzystnie zamienic walute

Potknąć się można o najzwyklejszą cegłę.

#18 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 marzec 2016 - 09:55

Co do porównywarki kantorów internetowych, to znajdziecie takową na https://qspread.pl/. Jeśli więc szukacie tego typu ofert, to możecie sobie zajrzeć na podaną stronę, gdzie możecie porównać sobie aktualne kursy w największych kantorach internetowych. 

#19 ebinewin67

ebinewin67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaZdzieszowice

Napisano 10 marzec 2016 - 14:41

Ja korzystałem z walutomatu i nie było żadnych problemów 

#20 Kopir

Kopir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 28 sierpień 2016 - 18:41

Prawdą jest to, że teraz na wyżyny wspieły się właśnie kantory online .Kantory internetowe są o wiele tańsze dlatego cieszą się tak ogomną popularnoscią w odstawke poszły te standardowe. Kantorom internetowym ufa coraz więcej osób, bo są równie bezpiieczne jak te standardowe. Ja osobiście jeszcze nie miałam okazji z takiego korzystać jednak od jakiegoś czasu szukałam dobrego kantoru internetowego i jak na razie zainteresowałam mnie oferta Ergokantor bo jest dość atrakcyjna. No i przekonują mnie pozytywe opinie klientów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych