Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwrot kosztów za uszkodzoną przesyłkę

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49648 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 12:38

W jaki sposób domagać się zwrotu kosztów za uszkodzoną przesyłkę? Czy jest szansa na uzyskanie odszkodowanie od firmy kurierskiej?

Powrót do artykułu: Zwrot kosztów za uszkodzoną przesyłkę

#2 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 12:38

uszkodzony towar, przesyłka to koszmar, który naraża nas na koszty jednak czasem dochodzi do takich sytuacji i nie mamy na to wpływu. Możemy jednak wybierać dobre firmy, które dają nam gwarancję i ubezpieczenie ładunku. Z pewnością należy do nich zmudatrans.pl zajmująca się transportem, spedycją i przeładunkiem.

#3 moracki

moracki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 15:51

Na magazynie te paczki latają przeważnie w powietrzu. Jeżeli nie ma na paczace znaczka że trzeba uważać, to pozamiatane.

#4 Guest_bonnnnie

Guest_bonnnnie
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 22:52

ja kiedyś wysyłalam z dhl i miałam uszkodzoną, zwrócili mi pieniądze jakieś, teraz wysyłamz  fastpost, sama sobie wszystkiego wyszukuje, ustalam i jest o wiele lepiej.

#5 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2021 - 18:42

A kto pokrywa w tej sytuacji koszty sądowe?

#6 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2021 - 18:43

A kto pokrywa w tej sytuacji koszty sądowe? Jak udowodnić, że towar został dostarczony uszkodzony? Paczka z zewnątrz nie uszkodzona

#7 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2021 - 18:45

A kto pokrywa w tej sytuacji koszty sądowe? Jak udowodnić, że towar został dostarczony uszkodzony? Zdjęcia dostarczonego towaru nie pomogły, sprzedawca zarzucił, że uszkodziłam go sama. Paczka z zewnątrz nie uszkodzona

#8 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

A kto pokrywa w tej sytuacji koszty sądowe? Jak udowodnić, że towar został dostarczony uszkodzony? Zdjęcia dostarczonego towaru nie pomogły, sprzedawca zarzucił, że uszkodziłam go sama. Paczka z zewnątrz nie uszkodzona

#9 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych