Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żaluzje, rolety czy plisy do okien?

232 odpowiedzi w tym temacie

#21 stanislaw1973

stanislaw1973

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 12:50

Zdecydowanie rolety! Spójrz na przykład tutaj - rolety. Moim zdaniem warto sprawdzić tę ofertę.

#22 Guest_madz345

Guest_madz345
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 14:56

Ja bym poleciła plisy z firmy  asmar. Osobiście mogę polecić kupowanie tego typu wyposażenia okien w sklepie internetowym www.asmar-sklep.pl - po prostu to chyba najtańszy sklep tego typu

#23 Guest_zizi

Guest_zizi
  • Goście

Napisano 27 marzec 2016 - 18:55

Plisy są super. Niedawno się do nich przekonałam. Widziałam, że z Roletexu można kupić tego typu asortyment. Na pierwszy rzut oka prezentuje się świetnie.

#24 Guest_Stefan K.

Guest_Stefan K.
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 10:40

Raczej rolety polecam, żaluzje to starsze rozwiązanie, bardziej się brudza itd. Polecam firmę Artroll, mają w ofercie i rolety i żaluzje.

#25 Guest_80

Guest_80
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 19:23

W domu mamy żaluzje Roletex. Ich jakość jest świetna, pomimo że są atakowane przez naszego kota smile.png

#26 Guest_kolor

Guest_kolor
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 17:56

My też mamy od nich w wersji dzień/noc. Plisy też mają ciekawa. Na ich stronie można sobie wszystko ładnie zobaczyć.

#27 asiao12

asiao12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2016 - 10:19

Ja przymierzam się do montażu żaluzji plisowanych od dłuższego czasu. Znalazłam kilka firm, których oferta wydaje mi się ciekawa, wśród nich chyba najbardziej przemawia do mnie firma Anigo i te  plisy Kraków. Co o nich sądzicie? 

#28 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 08:39

W porządku jeśli chodzi o cenę mają ofertę w Okno – Tek. Nie wiem czy ktoś ich kojarzy. Ja już znam tę markę od lat, bo jeszcze pamiętam, że do domu rodzinnego zamawialiśmy u nich żaluzje. Montują, projektują, produkują – kompleksowo. Mają swój serwis online – oknotek.pl.

#29 Guest_info

Guest_info
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 21:34

W domu mamy żaluzje Roletex. Ich jakość jest świetna, pomimo że są atakowane przez naszego kota smile.png

A jakie konkretnie masz te żaluzje? My właśnie się rozglądamy na rynku.

#30 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 11:22

Ja zdecydowałam sie na rolety. Nie chciałam żaluzji. Plisy z kolei inie za bardzo pasowały mi do wystroju ( chciałam jakieś wzory). Na pokojach mam tradycyjne rolety. Tylko w kuchni mam rolety dzień noc. Zaoszczędziłam bo zamawiałam przez internet. Konkretnie w Lotari:

http://www.lotari.pl/

Rolety bardzo ładne, wykonane z porządnego materiału. Trochę się obawiałam zamowienia bo nigdy nie kupowałam tego typu rzeczy w sieci ale namówił mnie mąż. Dobra decyzja bo nie sądzę aby rolety kupione stacjonarnie były lepsze. A na pewno byłbyby droższe. 

#31 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 11:52

Podobnie jak poprzednicy nie polecam żaluzji. Miałem u siebie w mieszkaniu przez pewien czas zamontowane takie żaluzje, wyglądały bardzo ładne, ale do czasu gdy się nie zakurzyły. Potem już były z nimi same problemy, bo ich doczyszczenie graniczyło z cudem. Zdecydowanie lepiej rolety. Ja mam te: http://www.ekoplast-.../rolety/roletki, a konkretnie Vegas Mix i nie zamieniłbym ich na nic innego. Naprawdę są bardzo wygodne i co najważniejsze ich czyszczenie jest mega proste, a nie tak jak w przypadku żaluzji. Dobrym rozwiązaniem są też chyba takie żaluzje zewnętrzne, jednak nie mogę się na ich temat wypowiadać, bo sam ich nie mam, tylko słyszałem, że są nawet wygodniejsze od tych rolet wewnętrznych. 

#32 anitam

anitam

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 18:25

Również polecam rolety, bardzo dobrze się sprawdzają.

#33 Oktawik

Oktawik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 07:59

A ja z kolei polecam plisy, uważam że są dużo ładniejsze od rolety ale niestety trochę droższe. O plisach możecie przeczytać chociażby tutaj. W zasadize chyba jedynym minusem plisów, oprócz ceny oczywiście są ograniczenia ze względu na kolor prowadnic.

#34 basiaopole

basiaopole

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 13:38

Zdecydowanie plisy! Sa wygodniejsze w użyciu (żadne sznureczki się nie zrywają), można zasłaniać je do góry i do doły (fenomenalna opcja) no i dużo prostsze w czyszczeniu niż rolety, nie mówiąc o żaluzjach...ściągam i przecieram tylko zwilżoną gąbką i już. Zmówiałam przez neta, bo najtaniej https://projekt-plis...igurator,2.html - bardzo proste w montażu, więc nie trzeba fachowca żadnego.

#35 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 22:01

Fajne plisy można zakupić w sklepie Roletex. Mają również tam rolety i żaluzje. Dla mnie wyglądają one bardzo dostojnie. Nie tylko chronią przed słońcem i wzrokiem sąsiadów, ale również fajnie wyglądają.

#36 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 08:56

Ja jestem fanką rolet typu dzień/noc. Wydaję mi się, że są też najbardziej funkcjonalne.

#37 Guest_jagoda

Guest_jagoda
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 13:10

Plisami, bo możesz je zasłonić od dołu, żeby nikt Ci nie zaglądał do domu (szczególnie ważne na parterze). Polecam zerknąć na projekt plisa - cała masa tkanin, profili, wszystko da się dobrze dopasować do wnętrza.

#38 Maniek123

Maniek123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 20:19

Na tym blogu wnętrzarskim często znajdują się podpowiedzi dotyczące wyboru rolet m.in w zależności od pomieszczenia lub innych cech na jakich nam zależy.

#39 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 11:04

Plisy w połączeniu z zasłonami wyglądają ciekawie. Plisy wtedy osłaniają, zaciemniają, czy odbijają światło (w zależności, co wybierzesz), a zasłony zdobią, nadają przytulności wnętrzu. Na FB projekt plisa mają takie przykłady - nieźle to wygląda.

#40 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 01:10

Tutaj http://verti-hor.pl jest ciekawa oferta różnorodnych rolet. Śmiało tam można składać zamówienia, bo firma jest naprawdę rzetelna. Mają atrakcyjne ceny, a asortyment jest świetnej jakości. Poza tym plusem jest doskonała obsługa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych