Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żaluzje, rolety czy plisy do okien?

229 odpowiedzi w tym temacie

#221 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 21 wrzesień 2019 - 08:45

Ja zdecydowałam się na żaluzje drewniane. Wyglądają ciekawie i nowocześnie. Posiadają także wiele poziomów regulacji. Żaluzje w atrakcyjnej cenie zamówiłam z www.dekorat-koszalin.pl. Z tego co pamiętam posiadają wariant standardowy 25 mm i szeroki 50 mm.

#222 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 15:41

Ja wybrałam rolety z oferty firmy www.ergomonterzy.pl. Bardzo ładnie prezentują się na nowoczesnych oknach PCV. Posiadają wiele poziomów regulacji i doskonale zaciemniają pomieszczenie. Dodatkową zaletą rolet jest mnogość dostępnych wzorów i kolorów.

#223 Fraczes

Fraczes

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 08:45

Ja również jestem zwolennikiem karniszy i firan, tutaj jest dobrze opisane które wybrać do jakiego przypadku: https://styl.fm/news...wybrac-karnisze

#224 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 16 październik 2019 - 10:00

Warto jeszcze zastanowić się nad wyborem firan, które oprócz tego że zapewnią prywatność to jednak jednocześnie będą się dobrze prezentowały i ciekawe dopełnią wnętrze. My z żoną kupowaliśmy je do salonu tutaj https://strefa-firan.pl/12-firany i postawiliśmy na wzór "Arika firana z lambrekinem" także sprawdźcie i może też się do nich przekonacie :)

#225 pibreman

pibreman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 25 październik 2019 - 09:43

Jak dla mnie to rolety rozwiązują wszystkie problemy i są najtansza opcja.  :)

bestmed

#226 Guest_bernard

Guest_bernard
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 22:44

Wszystko zależy od konkretnych preferencji. Trzeba bowiem stawiać na jakość i ładny wygląd. Roletex ma w swojej ofercie rolety, żaluzje oraz plisy, także na spokojnie można się tam rozejrzeć. 

#227 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 28 październik 2019 - 13:02

A nie lepiej wykonać żaluzje bądź zasłony samemu? Wyjdzie to znacznie taniej i myślę, że efekt będzie zdumiewający! Wystarczy nabyć odpowiednie tkaniny i poświęcić chwilkę na ich uszycie :P

#228 Guest_Ziutek

Guest_Ziutek
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 08:03

Ja jestem zwolennikiem plis okiennych. To bardzo estetyczne i wygodne rozwiązanie. Zdecydowanie bardziej się u mnie sprawdzają niż rolety czy żaluzje, których nie znoszę. Polecam firmę Nafi, która produkuje bardzo dobrej jakości plisy w szerokiej gamie kolorystycznej.

#229 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 09:54

Osobiście najbardziej lubię rolety dzień-noc, bo są bardzo praktyczne. Ale jeśli mieszkasz na parterze, to zastanowiłabym się też nam jakimiś żaluzjami zewnętrznymi (antywłamaniowymi).

#230 Guest_manuel1

Guest_manuel1
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 22:34

no kto co lubi.. mi się najbardziej podobają plisy i takie też mam u siebie w domu. Jakoś tak najbardziej estetycznie wyglądają. Ja zdecdyowałem się na plisy NAFI bo u nich na stronie to można dobrać idealny produkt pod siebie przez konfigurator - mega wygodna sprawa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych