Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Prezent

Prezent podarunek

wróć do serwisu Księgowość 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 draksa1981

draksa1981

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 30 lipiec 2021 - 09:50

Prezenty dla swoich bliskich najczęściej kupuję w ch Janki https://homeparkjanki.pl/. Dzieci zazwyczaj wybierają ubrania albo  z droższych rzeczy telefon, czy jakąś grę. Nawet potrafię tam znaleźć prezent dla swojej mamy, jej zazwyczaj kupuję markowe perfumy. Jest tam tak dużo sklepów, że bez problemu można znaleźć coś dla siebie. 

#42 Ida4

Ida4

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 12 sierpień 2021 - 12:26

Jeśli chodzi o wyjątkowe prezenty to odsyłam do sklepu z gadżetami dla geeków Pixel-shop: https://pixel-shop.pl/. Tam na pewno uda się Wam wybrać coś bardzo oryginalnego.

#43 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 12 sierpień 2021 - 20:54

Głośnik bezprzewodowy może być całkiem fajnym pomysłem na prezent;) Nie jest to droga rzecz, a każdemu chyba się przyda. Można tak w sumie postawić na różne półki cenowe, z takich tańszych, a i tak bardzo dobrych to jbl go 3 to dobry pomysł. Ja taki mam i jest ekstra.

#44 balbina77

balbina77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 sierpień 2021 - 11:50

myślę że kosmetyki to fajny pomysł siostrze kupiłam z bielendy maski owocowe power wit. c fajnie sie wchłaniają.

#45 Tom998

Tom998

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2021 - 16:06

Ja na prezent dałem bratu akcesoria do grillowania. Jest bardzo zadowolony, ponieważ na rodzinnych spędach jest zaangażowany w podawanie np. mięs z grilla. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Prezent, podarunek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy