Skocz do zawartości

Jaki rodzaj opodatkowania dla rzeczy wirtualnych?

opodatkowanie

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 23:35

Witam

Czy ktoś zorientowany mógłby mi doradzić jaki rodzaj opodatkowania wybrać przy sprzedaży przedmiotów wirtualnych?

Głownie chciałabym zająć się sprzedażą fanów social media tj. nabywac fanów dla portalu Facebook, Google itp. jest to w jakis sposob przedmiot wirualny, ale i zwiazany z marketingiem. Nie wiem jaka jest klasyfikacja tego przedmiotu? Może

6311Z

PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ

Zajmuję się też projektowaniem stron i pkakatów, ale tutaj już podepne pod działaność agencji reklamowych. W przyszłosci chciałabym też sprzedawać towar wysyłkowy tj. kubki, gadżety, szejkery itp. 

Może ryczałt 3%? Koszty prowadzenia działalności sa niewielkie. wlasny komputer i podlaczenie do internetu. Kubki i inne gadzety bedę zamawiac u producentów. Nie wchodzi w grę kupowanie wlasnych drukarek czy pras drukarskich.

Czy ktos mógłby mi doradzić? Pozdrawiam

#2 Guest_zzse

Guest_zzse
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 14:37

Na tej stronie jest jakiś praktyczny komentarz odnoszący się do tej kwestii

plus.google.com/+KplmPlAdwokaci/posts

#3 Tfutu4

Tfutu4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 14:26

Jakieś rady w tej kwestii powinieneś znaleźć tutaj http://imperium-pieniadza.pl/ Mają dużo fajnych rzeczy smile.png

Każdą rewolucyjną ideę można podsumować trzema fazami – to niemożliwe, nie będę marnować czasu – to możliwe, ale nie warte zachodu – mówiłem przez cały czas, że to był dobry pomysł.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opodatkowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych