Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe Wrocław

wrocaw biuro rachunkowe księgowa wrocław uslugi księgowe wrocław

wróć do serwisu Księgowość 40 odpowiedzi w tym temacie

#21 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:59

Macie tam na miejscu sprawdzoną firmę produkującą oprogramowanie dla firm, RESET2, sugerowałbym sprawdzić ich ofertę. 

#22 Kanaloopa

Kanaloopa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 12:01

We Wrocławiu znajduję się oddział BPG. Możesz znaleźć ich pod tym linkiem BPG Consulting. Jak zjedziesz na dół strony to wyświetli się ich adres.

#23 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1203 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 10:06

We Wrocławiu można znaleźć wiele firm księgowych, więc przede wszystkim problem będzie tkwił w tym, by znaleźć to najlepsze, co łatwe nie będzie. W sieci można znaleźć jednak sporo zestawień różnego rodzaju, jak: http://mangopress.pl...m-we-wroclawiu/, które w pewien sposób nakreślają wybór biur na terenie miasta i to, które są w ogóle warte uwagi. Pewnie takie zestawienia mogłyby być dłuższe, ale sądzę, że wystarczy jeszcze poszukać informacji.

#24 Guest_madagaskarka

Guest_madagaskarka
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 13:24

jak z Wrocławia szukasz biura polecam ci to z Łęczyckiej Super Księgi, ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Katarzyna. Ceny w porządku, jakie ustaliła ze mną na początku współpracy takich się trzymają. Wszystko na czas i solidnie załatwione

#25 KamilaZ

KamilaZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 lipiec 2018 - 10:44

BPG Polska ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Polecam z całym sercem ich usługi, są profesjonalni z doświadczeniem w różnych obszarach działania, nawet na zagranicznych rynkach. https://www.bpg.pl/n...wadzenie-ksiag/

biuro rachunkowe kadry i płace warszawa BPG to zespół specjalistów, którzy zadbają o Twoich pracowników poprzez znajomość się na prawie pracy oraz dokumentacji kadrowej i płacowej

#26 mily

mily

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 14:58

Korzystam w Warszawie z usług BPG i jestem zadowolony jak na razie. Żadnych problemów, sympatyczni księgowi, bardzo pomocni :) 

Polecam specjalistów z Biuro rachunkowe kadry i płace warszawa. Znają się na rzeczy, przygotowani merytorycznie, profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Prowadzenie pełnej księgowości sp. z o.o. i nie tylko. Księgowi znają się na tym co robią, pomagają zrozumieć kwestie jeżeli chodzi o terminy księgowe. Zdecydowanie polecam.

#27 Guest_zalander

Guest_zalander
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 16:52

Bardzo dobrym biurem jest biuro rachunkowe Super Księgi z ul Łeczyckiej. Od lat prowadza całą dokumentację naszej firmy i nawet pomagali nam w jej otwarciu. Polecam, rzetelna obsługa, wszystko na czas

#28 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 17:13

Artykuł http://www.otowrocla...s.php?id=106334 z pewnością pomoże wybrać odpowiednie biuro rachunkowe we Wrocławiu. Znajdziesz tam też wskazówki, na co zwrócić uwagę przy wyborze biura.

#29 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 08:49

U mnie sprawdza się współpraca z biurem Meritum. Terminowo i bezproblemowo. Pani księgowa bardzo dobrze zna się na tym co robi i nigdy nie zawodzi.

#30 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 12:00

We Wrocławiu jest biuro rachunkowe obsługujące klientów od 1993 roku. To BusinessTax https://business-tax.pl/. Obecnie biuro działa jako ogólnopolskie biuro rachunkowe online. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich platform są w stanie świadczyć usługi przez internet. I to kompleksowo. A to spora wygoda - bez konieczności noszenia papierów itp. Jeśli pojawia się papierowa dokumentacja, jest ona po prostu przesyłana kurierem.

#31 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 13:02

Ja współpracuję z biurem Meritum z Powstańców Śląskich. Udało mi się dobrze trafić na początku jak otwierałam swoją działalność i do dziś sytuacja się nie zmieniła. Biuro szybko zyskało moje zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Pani księgowa realizuje swoje obowiązki rzetelnie i terminowo.

#32 mirell

mirell

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 17:21

Bardzo dobre jest to biuro z Łęczyckiej- Super Księgi, mogę śmiało polecić pania Katarzynę SKowrońską i jej biuro    superksiegi.pl

#33 Guest_barycki

Guest_barycki
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 12:22

Bardzo dobre jest to biuro z Łęczyckiej- Super Księgi, mogę śmiało polecić pania Katarzynę SKowrońską i jej biuro    superksiegi.pl

mirell w sedno...Super Księgi znam, chwalę sobie współprace i ja. Jak biuro z Wrocławia tam polecam podjechac

#34 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 15:54

mogę serdeczne polecić tę firmę http://www.roedl.net...ra/wroclaw.html

#35 Guest_Londecka

Guest_Londecka
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2020 - 07:05

Nasza firma obsługę księgowo kadrową powierzyła firmie  .ksiegowiwroclaw.pl z Łeczyckiej. Chwalimy sobie, wszystko na czas, dopięte na ostatni guzik

#36 Guest_Małkiewicz

Guest_Małkiewicz
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2020 - 15:25

Od samego początku jak otwierałam działalność współpracuję z biurem rachunkowym Super Księgi z Łeczyckiej we Wrocławiu, i tak już kilka lat. Rachunki firmy prowadzone rzetelnie, polecam

#37 Guest_Kozłowska

Guest_Kozłowska
  • Goście

Napisano 23 listopad 2020 - 21:38

Jak szukasz dobrego biura rachunkowego do prowadzenia pełnej księgowości firmy polecam Księgowi Wrocław w Łęczyckiej, rewelacyjni są. Pełen profesjonalizm

#38 Paulina Wiśniewska

Paulina Wiśniewska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 10:26

Ja mogę ręczyć tylko za usługi biura Altera. Możesz sprawdzić sobie ich cennik: https://altera.co/ksiegowosc-spolek/

#39 Guest_Mirosław

Guest_Mirosław
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2020 - 08:15

Ciężko znaleźć teraz dobre biuro rachunkowe.

#40 Marek771

Marek771

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 02 grudzień 2020 - 08:16

Ciężko znaleźć teraz dobre biuro rachunkowe. Zostawiam Tobie link to mojej księgowej -  https://www.ec-biuro...owe.pl/kontakt/. Współpracujemy kilka lat. Nie mam zastrzeżeń. Wcześniej miałem podpisaną umowę z innym biurem, ale współpraca totalnie nam się nie układała. Było zbyt dużo zaległości. Później musiałem to prostować. Poczytaj opinie. Wiarygodne komentarze to zawsze jakiś odnośnik do reputacji biura księgowego. To obecne polecił mi znajomy i jestem zadowolony :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych