Skocz do zawartości

Jakie biuro rachunkowe Wrocław

wrocaw biuro rachunkowe księgowa wrocław uslugi księgowe wrocław

wróć do serwisu Księgowość 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_alexandra

Guest_alexandra
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 23:17

Obsługuje mnie biuro polecone przez znajomych- masakra powiem szczerze i zamierzam je natychmiast zmienić. Stąd szukam tu, moze jak ktoś obcy poradzi to lepiej trafię - podawajcie kogo znacie we Wroclawiu i jak się sprawdza

#2 Guest_kostorz

Guest_kostorz
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 20:31

We Wrocławiu biuro Super Księgi jest bardzo dobre, nowoczesne narzedzia pracy i długoletnie doświadczenie

Znajdziesz ich na Łęczyckiej 4

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2015 - 12:01

Ja od wielu lat korzystam z TBplus - znajdują się na MIlickiej niedaleko centrum handlowego Marino. Nigdy się nie zawiodłam, zawsze na czas i zawsze rzetelnie. Pan Tarnowski - właściciel biura- zawsze potrwafił rozwiązać moje uwikłane problemy. Ufam mu bezgranicznie - brzmi dziwnie, ale księgowy to chyba szyja twojej firmy. A moja szyja jest dla mnie podporą.

telefon -  71 327 65 22

#4 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 08:29

Witam,

Czy kogoś z Was dotknęła kara za nie złożenie sprawozdania finansowego za poprzedni rok we Wrocławiu? W chwili obecnej znalazłam księgową, która prostuje mi te sprawy, ale obawiam się, że jest już za późno. Póki co nie dostałam, żadnego wezwania do zapłaty ale gdzieś czytałam, że urzędasy ruszają do roboty…

#5 Leszkoo

Leszkoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 październik 2015 - 12:02

Ja polecam firmę Profit - http://profit-kancelaria.pl/ - ich atutem jest ćwierć wieku na rynku i obsługa zarówno osób prywatnych jak i firm MSP. Biuro znajduje się na ulicy Krawieckiej.

#6 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 07:33

Ja słyszałem o Europartnerze. Pani Ula wyprostowała mi wszystkie sprawy, którym poprzednia księgowa nie sprostała. Także polecam wybrać sie na Czarnieckiego 13, powołaj się na Igora od okien.

#7 Kiniaa

Kiniaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 październik 2015 - 09:13

Ja korzystam z usług biura rachunkowego Centu$. Biuro działa bardzo profesjonalnie i jak narazie radzi sobie ze wszystkimi zleconymi przeze mnie sprawami. Dodatkowo kontaktujac się z nimi przez http://www.favore.pl...lnoslaskie.htmlmożna liczyć na sporą zniżkę. Nie płacę dużo, a jestem mega zadowolona.

#8 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 15:22

Też korzystam z usług Europartnera, Pani Ula jest świetna podchodzi do swojego zawodu z pasją i zawsze dobrze doradzi. Nie ma to jak z duszą, Polecam, polecam, polecam!

#9 Marcjanna

Marcjanna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 październik 2015 - 14:44

We Wrocławiu polecam http://superksiegi.pl/znam osobiście kilku zadowolonych klientów. 

Masz firmę i chcesz obniżyć jej koszty? Zgłoś się do SigmaPartner z Lubonia - najlepszego biura księgowego z okolic Poznania! Dzięki nam kontrola z US to czysta formalność :) Nasz doradca podatkowy pomógł stanąć na nogi już wielu biznesom, sprawdź cennik http://sigmapartner.pl/cennik/ 

#10 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 14:23

Europartner, tylko i wyłącznie. Pani Ula - człowiek do rany przyłóż - doradziła mi ze wszystkim...

#11 Guest_Anetta

Guest_Anetta
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 13:20

Widzę, że nie tylko ja kibicuję tutaj Pani Uli z Centrum Europartner :-) Ja w tym miejscu moge tylko głosno pwoiedzieć POLECAM i dziękuję p. Uli! i o by więcej takich zadowolonych klientów jak ja, pozdrawiam serdecznie.

#12 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 09:58

Szukasz konkretnie w tym mieście, to sprawdź ofertę usług księgowości we Wrocławiu biuro nazywa się TAX-EXPERT. Bez strachu o swoje papiery, możesz podpisać umowę o współpracy, bo z ich strony to coś więcej niż wklepywanie cyferek.

#13 Guest_Kleryk

Guest_Kleryk
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 12:28

We wrocławiu faktycznie najlepsza są chyba super księgi smile.png Pani Katarzyna szczególnie, mega miła, profesjonalna, dokładna smile.png Robi wszystko zawsze na czas i porzadnie

#14 Guest_martell

Guest_martell
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 14:39

Sprawnie działa biuro Super Księgi - superksiegi.pl. We Wrocławiu ogólnie dużo takich biur rachunkowych, więc faktycznie trudno się na kogoś zdecydować. Ich znalazłem z polecenia znajomego i sobie chwalę. Mają niezłe ceny i praktycznie robią wszystko jeśli chodzi o księgowość, kadry, płace, sprawozdania...

#15 lukrecja

lukrecja

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 luty 2016 - 22:50

Jedynym jakie nasuwa mi się na mysl dobrym biurem rachunkowym we Wrocławiu jest moim zdaniem biuro- Super Księgi http://superksiegi.pl/. Korzystam z ich usług już 2 rok, jestem zadowolona

#16 goniek

goniek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 15:18

osobiście też  korzystam z wrocławskiego biura Super Księgi, na ul. Łęczyckiej 3/4 mają siedzibe. Miłe panie, doświadczone w tym temacie, współpraca jak dla mnie na 6  www.superksiegi.pl

#17 Guest_kajetanowicz

Guest_kajetanowicz
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2016 - 10:22

Ja też dużo słyszałem dobrego o Super Księgi smile.png I na stronie www.superksiegi.pl/ maja darmową wycene co moim zdaniem jest fajna opcja i zawsze warto spróbować. Są bardzo długo na rynku juz a to tez cos znaczy smile.png

#18 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 09:21

biuro które najbardziej sprostało moim oczekiwaniom z poza miasta co dziś jest nawet lepsze to spolka git.pl 

#19 wolare

wolare

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 19:21

nie znam, ja polecam Super Księgi http://superksiegi.pl/- dla mnie najlepsi. W końcu sprawy mojej firmy są w dobrych rekach

#20 Guest_AdamWit

Guest_AdamWit
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 08:29

No faktycznie biuro Super księgi się bardzo dobrze sprawdza, Panie są bardzo dobre, rzetelne no i przede wszystkim terminowe!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy