Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Akcesoria do biura - gdzie kupić?

akcesoria do biura wyposażenie biura

wróć do serwisu Moja Firma 63 odpowiedzi w tym temacie

#61 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 14 lipiec 2021 - 22:03

Możesz zaznajomić się także z ofertą firmy Adlers z Warszawy. Niedawno zamówiłam stamtąd kserokopiarkę http://adlers.com.pl.../bizhub-c258-2/. Urządzenie oferuje prędkość druku do 25 stron / min, prosty interfejs, bezprzewodową łączność oraz bezawaryjne działanie. Myślę, że tego typu sprzęt powinien znaleźć się w każdym biurze.

#62 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2021 - 11:50

Mnóstwo jest takich sklepów i nietrudno je znaleźć. Fakt najlepiej jednak kupować w sprawdzonych już sklepach. osobiście mam ogromne zaufanie do superwnetrze.pl. Urządzam już trzecie biuro i praktycznie wszystko kupuję u nich. Wczoraj wybrałam kosze na śmieci, dozowniki na mydło, a także szklanki termiczne. Dzięki temu zapewnię lepszą organizację pracy, ułatwię utrzymanie ładu i porządku.

#63 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2021 - 20:44

Najlepsze urządzenia wielofunkcyjne do biura oferuje firma SmartCopy. Można wynająć od nich sprzęt najwyższej klasy. Polecam!

#64 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2021 - 20:44

Najlepsze urządzenia wielofunkcyjne do biura oferuje firma SmartCopy. Można wynająć od nich sprzęt najwyższej klasy. Polecam!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: akcesoria do biura, wyposażenie biura

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych