Skocz do zawartości

Zdjęcie

Księgowy to za mało, potrzebny jest prawnik i doradca podatkowy

wróć do serwisu Księgowość 31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 23:29

dlaczego doradca uważa ze księgowy jest zły małao wykształcony są dobre kesięgowe niejednokrotnie od doradcy ja miała taką sytuacje ze 3 razy musiała dorady tłumcczyc o co mi chodzi zanim zajazył ze iseniej cos takiego jakiego jak faktura marża a było to w 2010 roku a wiec 6 lat fukcjonowania tego dokumenty i czy taki doradca bedzie zajmował sie ksiegowością małej firmy niesdzace oni biora za mało pracy i dużo kasy za sprawy czy wygrane czy przegrane ksiegowośc dla nich no chyba ze beznadziejny doradca tu musi dorabiac na ksiegowości ale nie dobry ona zajmuje sie reprezentowaniem przed Us i sadami

#22 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19161 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 08 listopad 2017 - 08:49

Osoba pisząca powyżej......jeśli się kogoś krytykuje, samemu powinno się być bez skazy, a tymczasem jeśli popełnia się błędy ortograficzne, stylistyczne, gramatyczne a tekst jest mało logicznie napisany......no to pytam jak??? jak można zarzucać innym "beznadziejność"?

#23 Guest_samodzielna księgowa

Guest_samodzielna księgowa
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 16:21

Pracowałam u doradcy podatkowego przez 10 lat, często wykłócałam się z nim o prawidłowość stosowania przepisów podatkowych. Plusem tej pracy było zdobycie ogromnego doświadczenia, w dużej mierze na własną rękę, gdyż to była praca na samodzielnym stanowisku. Odeszłam od tego pracodawcy na ok 1,5 roku przed deregulacją zawodu. Samo wprowadzenie deregulacji było dla mnie furtką na rozpoczęcie samodzielnej działalności w formie biura rachunkowego. Zdarzyło mi się już robić korekty i odzyskiwać pieniądze u klientów, którzy odeszli od tego doradcy podatkowego i przyszli do mnie. Więc nie wszystko złoto, co się świeci:)

#24 Janko78

Janko78

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 20:40

Dobrze w pewnych kwestiach związanych z firmą, a już na pewno, co do płacenia podatków, poradzić się doradcy podatkowego. Długi czas płaciłem zbyt dużo, bo miałem niewłaściwego księgowego, który nie powiedział mi o wszystkich możliwych odliczeniach. Dopiero wizyta u Pana Tomasza Kamińskiego www.cenytransferowe.co sprawiła, że dowiedziałem się wszystkiego, czego potrzebowałem. Moja sytuacja finansowa dzięki temu uległa znacznej poprawie.

#25 alllfredo

alllfredo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 08:04

Księgowy, prawnik, doradca podatkowy, kto jeszcze może kominiarz :) 

#26 wiciog

wiciog

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 12:24

Księgowy, prawnik, doradca podatkowy, kto jeszcze może kominiarz :)

:D  :D  :D  :D  U nas jest jedna księgowa i jakoś sobie radzi. 

#27 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 12:20

Kto wie, czy i kominiarz się nie przyda, jeżeli w grę będą wchodziły opłaty środowiskowe :). Bądź co bądź tak naprawdę dzisiaj mamy możliwość skorzystania z usług takich firm jak chociażby https://www.hmfinance.pl/ , w przypadku których zakres oferowanych usług jest bardzo szeroki. Obejmują one prowadzenie księgowości także w formie zdalnej, przez co na bieżąco możemy mieć dostęp do wszelkich dokumentów rozliczeniowych. Jednocześnie w razie problemów z uzyskaniem kredytu, firma ta pomoże nam w znalezieniu odpowiedniego sposobu finansowania. 

#28 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 08:42

Profesjonalną obsługę podatkową i rachunkową podmiotów gospodarczych niezależnie od ich wielkości i formy prawnej prowadzi www.axatax.pl. Oferują różnorodne formy współpracy, od pełnej obsługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, czy podatkowej książki przychodów i rozchodów. Godni polecenia.

#29 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 08:52

Gdybyście poszukiwali dobrego radcy, to godnym polecenia w Gdańsku jest www.kancelariatomczyk.pl. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie wielu kategorii prawa. Fachowa oraz profesjonalna pomoc prawna.

#30 Kryspin90

Kryspin90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:28

W kwestii skutecznego i szybkiego doradztwa podatkowego polecam usługi http://doradca.gliwice.pl/. Kompetentna, miła i profesjonalna obsługa zasługują na olbrzymie uznanie. Sprawy załatwiane są od ręki.

#31 Robert411

Robert411

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 16:12

Firmy radzą sobie i bez działu handlowego a co dopiero doradca podatkowy

#32 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 17 październik 2019 - 20:55

Polecam usługi biura http://pukaluk.pl/. Skutecznie pomagają w rozstrzyganiu sporów podatkowych, a także pomagają przygotować odwołania od decyzji urzędów skarbowych i innych organów podatkowych. Świetni fachowcy godni polecenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy