Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Angielski dla firm

angielski dla firm angielski kursy angielskiego

wróć do serwisu Moja Firma 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:32

bardzo dobre szkolenia i kursy ma szkoła elsinore-angielski.katowice.pl

#22 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów

Napisano 17 październik 2019 - 12:25

Bez dwóch zdań język to podstawa w dzisiejszych czasach. Ja osobiście nie korzystałem z ang dla firm, ale szef ostatnio polecił mi znaleźć jakąś firmę, która oferuje szkolenia z tego języka. Natknąłem się na https://youenglish.school/, wygląda na to, że mają ciekawą ofertę.

#23 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 336 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 maj 2020 - 09:25

W przypadku wielu firm angielski jest szczególnie ważny, bo jakby nie było coraz częściej (szczególnie w jakichś większych korporacjach) zatrudnia się osoby spoza naszego kraju i wtedy najprościej jest "dogadać się" z innymi osobami właśnie za pośrednictwem języka angielskiego. Sam brałem niedawno udział w szkoleniu online dla firm (na https://www.lang.com...ive-online.html jest więcej szczegółów) jako słuchacz i jestem pozytywnie zaskoczony tym, że wpłynęło ono na jakość mojego angielskiego.

^_^

#24 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 22 czerwiec 2020 - 21:22

Ja również jestem zwolenniczką poszerzania kompetencji swoich pracowników. Moja firma od wielu miesięcy współpracuje z www.languageexpert.pl. Zajmują się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń językowych. Skupiamy się głównie na języku angielskim, ponieważ współpracujemy z firmami z całej Europy.

#25 primosegundo

primosegundo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 czerwiec 2020 - 09:37

O ile języki są ważne w pozyskiwaniu nowych klientów, to trzeba też sobie zadać pytanie, czy biznes który prowadzimy rzeczywiście wymaga zaawansowanego posługiwania się językiem czy certyfikatu  ;)

Wydaje mi się, że w wielu przypadkach wystarczy po prostu sama podstawa, a jeżeli skorzystać z wizytówki w  Google, to najprostsze rzeczy tłumacz google'a przetłumaczy nam sam - zresztą najbardziej liczą się opinie użytkowników, a te najlepsze to zwykle proste "Polecam!"  :D

https://tanieopinie....le-moja-firma/#

Profesjonalna wizytówka twojej firmy w Google

#26 Guest_Minty

Guest_Minty
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2021 - 22:24

Polecam Language Business. Najlepsi, jeśli chodzi o biznes, o naukę biznesowego angielskiego.

#27 Amores

Amores

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 lipiec 2021 - 13:27

Korzystałem w tamtym roku z angielskiego dla firm i bardzo się opłaciło. W mojej pracy m

ieliśmy zajęcia online u ExpressLingua. Profesjonalnie, sporo ćwiczeń. Jestem bardzo zadowolony, bo stawiają na język komunikatywny.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: angielski dla firm, angielski, kursy angielskiego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy