Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Wrażliwe zęby

125 odpowiedzi w tym temacie

#121 barakuda

barakuda

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 02 listopad 2020 - 19:29

Pasty do wrażliwych zębów, płyny do płukania do zębów wrażliwych, do wrażliwych dziąsel żel do smarowania Oreel. 

#122 Goskaxd

Goskaxd

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2021 - 21:15

Mój dentysta z Żoliborza poradził mi stosowanie produktu marki FrezyDerm o nazwie Sensitive teeth. Dla mojej nadwrażliwości zębów najlepszy, wcześniej stosowałam Biosmalto. Leczenie i produkty do higieny w SmileUp to marki premium. Polecam.

#123 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 769 postów

Napisano 14 maj 2021 - 11:53

Zwykle pomaga pasta do nadwrażliwych zebów. Też mam taki problem ale wystarczy, ze po prostu użyję jedno czy dwa opakowania takije pasty oraz problem znika.

Jesli macie problem z wrażliwością zębów, dobrze jest zrezygnować z wybielania w gabinecie stomatologicznym, na rzecz domowych past. Które również mogą usunąć przebarwienia, na przykłąd po kawie. 

Polecam zerknąć sobie do Cocolita: 

https://www.cocolita.pl/pasty-do-zebow

sklepie znajdziecie pasty z węglem, które dają dobre rezultaty wybielajace:

a29cac3ff5bdab07137878feb950b8b9aef76cba

#124 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 20:12

W przypadku wrażliwych zębów warto skonsultować to z dobrym dentystą. Osobiście polecam tego do którego sama chodzę czyli gabinet B2 Dental Clinic. Zawsze jestem zadowolona po każdej wizycie. Gabinet oferuje kompleksową ochronę i leczenie zębów.

#125 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 565 postów

Napisano 14 czerwiec 2021 - 20:49

Mi również zależało na tym by dzieci nie bały się dentysty. Dlatego szukałam miejsca, gdzie lekarz będzie miły, empatyczny i stworzy przyjazne warunki dla małego pacjenta. Gdy trafiliśmy do https://www.stomatol...eczenie-dzieci/ wiedziałam, ze znaleźliśmy właśnie takie miejsce. 

#126 Guest_Hanna

Guest_Hanna
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2021 - 21:22

Jakiekolwiek problemy z zębami koniecznie skonsultuj z dobrym stomatologiem. Polecam dentystów z Dental Nobile Clinic, świetnie leczą i doradzają jak kompleksowo dbać o zęby.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych