Skocz do zawartości

Zdjęcie
wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piomilewski

Piomilewski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 13:24

Doorbau sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem specjalistycznych bram dedykowanych dla obiektów przemysłowych. Naszym Klientom – projektantom, firmom wykonawczym, inwestorom, działom utrzymania produkcji – oferujemy:

- bramy przemysłowe,
- bramy szybkobieżne,
- bramy segmentowe,
- bramy rolowane,
- bramy wjazdowe,
- bramy pcv,
- montaż bram,

Świadczymy także wszelkie usługi serwisowe wszystkich rodzajów bram. Więcej szczegółów na stronie www.doorbau.pl

#2 Guest_Firma

Guest_Firma
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 11:40

Szybki i skuteczny serwis do bram segmentowych. Naprawili bramę błyskawicznie i za małe pieniądze. Dziękuję.

#3 Guest_AREX

Guest_AREX
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 12:05

Jak najbardziej podtrzymuję pozytywną opinię o tej firmie. Dobre bramy do wielu zastosowań, a dodatkowo mają także ludzi od serwisu w razie potrzeby smile.png

#4 Guest_Staszek

Guest_Staszek
  • Goście

Napisano 14 listopad 2015 - 12:27

W magazynie w mojej firmie montowali bramę rolowaną z automatycznym napędem. Wszystko działa bez zarzutu. Polecam tą niemiecką firmę

#5 Guest_Artek

Guest_Artek
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 09:28

Korzystałem z Państwa oferty i jestem bardzo zadowolony. Myślę, że Dorbau ma najlepsze bramy PCV z jakich korzystałem. 

#6 Guest_lori

Guest_lori
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 20:46

Dla mnie jest tylko jedna firma na rynku, która robi naprawdę świetne bramy. Nazywa się Roletex. Można im zaufać.

#7 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 23:12

Mam sporą firmę i oczywiście zamontowanie bram było konieczne. Zdecydowałem się na bramy przemysłowe Dopler. Firmę znalazłem za pomocą opinii w internecie i to one były powodem podjęcia decyzji. Bardzo się cieszę, ponieważ wszystko sprawnie działa i dobrze wygląda.

#8 agas342

agas342

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 22:30

Nie jestem ekspertem, więc potrzebne mi było fachowe doradztwo i pewność że produkty (konkretnie bramy segmentowe) będą działały długo bezawaryjnie. Dlatego skorzystałem z polecenia firmy doorbau.

#9 Guest_oda

Guest_oda
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 21:08

A ofertę Roletex sprawdzaliście? Warto zweryfikować rozwiązania oferowane przez nich. 

#10 Guest_Milik

Guest_Milik
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 20:34

Polecam firmę Doorbau. Szybko i tanio. Do tego bramy działają bezawaryjnie.

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2050 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 10:29

Rozwiązanie - https://metpol-ogrod...lowe/optima-3d/

Ogólnie w przypadku ogrodzeń tego typu konieczna jest odpowiednia jakość. Wszystko musi być dopracowane i dopiero wtedy całość będzie mieć sens. 

Przy przemysłówkach olanie kwestii jakościowych może się skończyć wyłącznie źle. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#12 Guest_B&K

Guest_B&K
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 15:01

Jesteśmy producentem bram przemysłowych, projektujemy bramy pod wymogi wjazdu i otoczenia.

Produkujemy bramy teleskopowe, składane, przesuwne, skrzydłowe, samonośne, podwieszane.

Pełna oferta bram dostępna jest na stronie: bk-securitysystems.pl

Zakład produkcyjny znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bramy przemysłowe, bramy przemysłowe Warszawa, bramy dla przemysłu Warszawa, bramy segmentowe Warszawa, bramy rolowane Warszawa, bramy przemysłowe producent, Bramy przemysłowe Warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych