Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

pies pogryziony przez bernardyna

pies

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 22:45

Witam, będąc jak zawsze na spacerze z psami na smyczy w miejscu publicznym( chodzę na łąkę, teren nieużytkowany za miastem , żeby tam dojść muszę iść chodnikiem)  zauważyłam jak zbliża się do nas Pan jadący rowerem z psem(bernardyn) ,który idzie obok. Będąc równolegle do  nich, właściciel psa zaczął zapinać na smycz, jednak pies zaczął się zbliżać bo moich psów na co pan stwierdził jednoznacznie , że niech się powąchają . Ja odciągając psa powiedziałam , że lepiej nie. W tym momencie bernardyn złapał mojego psa za pysk i zaczął ciągnąc polała się krew. Właściciel psa bardzo znikomo zareagował ,że niby nic się nie stało. Niestety musiałam pojechać szybko do weterynarza.Szycie było nieuniknione. nazajutrz poszłam do właściciela celem sprawdzenia szczepień pan odparł , że pies ma szczepienia ale ich nie miał zamiaru pokazać więc powiedziałam do jakiego weterynarza chodzę i żeby tam pojechał pokazać szczepienie, zaproponowałam również , że za leczenie będzie chyba musiał zapłacić, ponieważ nie chcę iść do Straży Miejskiej żeby robić problemy. Pan poszedł do lecznicy pokazał badania i najpierw się zgodził na zapłatę za leczenie ale za kilka godzin zmienił zdanie. Zdarzenie miało miejsce 02-09-15 , leczenie trwa pies dostaje zastrzyki bo zrobił się obrzęk . Co powinnam zrobić

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 11:53

Jeśli nie chcesz pójść do straży miejskiej i nie dogadujesz się z właścicielem psa, to niby jak inaczej chciałabyś załatwić sprawę?

#3 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2021 - 21:49

Jeśli twój pies zdechł, zasłużył na godny pochówek. Polecam usługi oferowane przez firmę Pamiętaj o mnie wykonującą profesjonalne pochówki zwierząt domowych. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pies

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych