Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak założyć własny sklep internetowy? - 5 kroków

wróć do serwisu Moja Firma 28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102193 postów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 11:24

Założenie własnej firmy jest sposobem na poradzenie sobie na trudnym rynku pracy. Dobrym pomysłem na biznes jest sklep internetowy. Jak założyć własny sklep internetowy?

Powrót do artykułu: Jak założyć własny sklep internetowy? - 5 kroków

#2 Guest_Igor

Guest_Igor
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 11:24

Postawiłem na jakość sklepu internetowego. Chciałem żeby wyglądał dobrze i profesjonalnie. Dlatego zdecydowałem się na CleverAgency. Otrzymałem profesjonalną uslugę, jestem zadowolony i z pewnością będę kontunował współpracę.

#3 msang

msang

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 12:36

Postawiłem na jakość sklepu internetowego. Chciałem żeby wyglądał dobrze i profesjonalnie. Dlatego zdecydowałem się na CleverAgency. Otrzymałem profesjonalną uslugę, jestem zadowolony i z pewnością będę kontunował współpracę.

Gratulacje i powodzenia w biznesie.

#4 cympekwm

cympekwm

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 14:25

A czy zakładanie spółek za granicą też jest dobrym sposobem na poradzenie sobie na rynku pracy? Za kilka miesięcy planuje wyjechać do Niemiec i tam otworzyć swój biznes, który w Polsce może i dobrze prosperuje, ale nie przynosi mi takich zysków jakich oczekuje.

Nie wiem jedynie jak sie za to zabrać, czy ktoś z was zakładał firmę poza naszym krajem i mógłby się ze mną podzielić takimi informacjami?

Słyszałem, że dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług kancelraii, która specjalizuje się w tej branzy.

#5 janka1

janka1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 10:18

Po części zgadzam się z Tobą, że założenie własnej działalności jest sposobem na przetrwanie w dzisiejszych czasach. Jednak nie zawsze jest tak kolorowo. Wszystko trzeba dobrze przemyśleć, zaplanować od a do z. Ja zanim założyłam swój sklep, planowałam go rok. Radziłam się doświadczonych osób, przeglądałam różne fora, artykuły. Dało mi to dużo, jednym z ciekawszych który mi pomógł jest ten http://www.sklepwint...ep-internetowy/. Wszystko jasno napisane. Mam nadzieję, że Tobie też pomoże. Powodzenia!:)

Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

#6 Guest_crist

Guest_crist
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 12:10

Witam, jestem handlowcem w hurtowni medycznej. Hurtownia nie posiada swojego sklepu internetowego. Chciałbym wykorzystać tę lukę i założyć sklep internetowy (własną działalność), w którym sprzedawałbym produkty tej hurtowni. Oczywiście w porozumieniu z hurtownią. Chciałbym poznać opinie osób doświadczonych na temat tego pomysłu.

#7 mati77

mati77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 01:24

Ja mogę polecić usługi firmy https://studiosoftwa...ony-internetowe studiosoftware.

#8 Beto

Beto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 12:14

Tekst jest interesujacy ale zupełnie nie wyczerpuje tematu. Nie ma nic na temat promocji sklepu: SEO, Social Mediów, Email marketingu, etc. Bez tego nie da się sprzedawać. Polecam szczegółowy artykuł na ten temat: http://freshmail.pl/...a-ecommerce-p2/

#9 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 24 luty 2016 - 11:35

Założenie sklepu internetowego jest ciekawym rozwiązaniem. Najlepiej bowiem sprzedawać odzież, ponieważ wielu konsumentów to właśnie w sieci robi tego typu zakupy. W takim przypadku na pewno przydadzą się namiary na tę hurtowni z ubraniami http://www.glo-story.pl . Marka Glo-Story ma obecnie w ofercie pona 500 modeli odzieży. Rewelacyjnym rozwiązanie jest to, że można u nich zrobić zakupy w Wólce Kosowskiej lub też dokonać zamówienia przez Internet.

#10 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 14:41

"Jeżeli strona naszego biznesu nie wygląda zachęcająco i profesjonalnie, nikt nie dokona w nim zakupu." - W pelni sie z tym zgadzam. Jak wchodze do jakiegos sklepu internetowego i wyglada jakby byl robiony przez Mietka z klatki obok, to od razu wychodze, bo taki sklep nie prezentuje sie profesjonalnie, nie budzi zaufania. Pierwsze wrazenie jest mega istotne. Sam prowadze sklep www, wykonanie zlecilem CleverAgency i wlasnie czesto slysze opinie, ze wyglada bardzo pro.

#11 Guest_zielona wyspa

Guest_zielona wyspa
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 18:17

Nic na temat wymogów prawnych np. baza klientów, ochrona danych, zgłoszenia, raporty GIODO, GIOŚ , opakowania, elektrośmieci , pozwolenia, regulamin i zakazane klauzule itp

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 09:42

Ja jestem zdania, że najlepiej zlecić to komuś, kto się na tym zna. Ja założenie swojego sklepu internetowego, zleciłam agencji z Poznania CleverAgency. Strona została zaprojektowana, tak jak chciałam, efekt końcowy bardzo mi się spodobał, a teraz nie ma żadnego problemu jeżeli chce rozbudować swój sklep. Gorąco polecam!

#13 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 08:35

też wyszłam z założenia, że lepiej komuś zlecić załozenie sklepu internetowego, jestem z Poznania i szukałam jakieś fajnej agencji, która by mi to ogarnęła i własnie widziałam, wiele pozytywnych opinii o cleveragency, ich oferta rowniez mnie zainteresowała wiec sie zgłosiłam i teraz ciesze sie super sklepem :)

#14 Guest_Zyta

Guest_Zyta
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 20:04

jak już go założymy to trzeba koniecznie pamiętać, żeby wyposażyć się w narzędzia monitorujące jego funkcjonowanie. Ja korzystam z czysiekreci.pl, fajne, proste narzędzie i zawsze wiem pierwsza jak nie działa mój sklep, zanim zauważą to moi klienci

#15 kamil.

kamil.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 07:33

Też przymierzam się do założenia własnego sklepu internetowego, ale sam na pewno sobie z tym tematem nie poradzę, szczególnie jeśli chodzi o stronę techniczną. Szukam firmy, której mógłbym zlecić wykonanie sklepu, wdrożenie odpowiedniego oprogramowania wraz z systemem płatności. Później przyda się też pozycjonowanie. Myślałem przede wszystkim o Ideo Sp. z o.o., bo firma ta w swojej ofercie posiada wszystkie te usługi. Może znacie tę firmę? Tutaj więcej na jej temat - http://www.ideo.pl/firma/o-nas/ideo/.

#16 Guest_Lila

Guest_Lila
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 09:34

Najlepiej jest założyć sklep w modelu SaaS, masz rozwój i wsparcie techniczne. Do tego cały czas dbają o serwery, dodają funkcje i integracje. Prowadzę sklep na Sky-Shop.pl i to jest profesjonalne oprogramowanie pod sklep internetowy :)

#17 amster666

amster666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 sierpień 2016 - 11:01

Co do seo dla sklepu internetowego to nie taka łatwa sprawa, dlatego warto wybrać sprawdzoną firmę z polecenia a nie internetu.

Pamiętajcie, że nie możecie sobie pozwolić na wpadkę w przypadku sklepu.

#18 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 476 postów

Napisano 28 październik 2016 - 08:35

Jest to na pewno mniejsze ryzyko niż standardowy sklep. Coraz więcej osób przecież robi zakupy w sieci... Proponowałbym na początku skorzystać z gotowych już rozwiązań ponieważ będzie to bezpieczniejsze oraz tańsze...

W przypadku sklepu z odzieża to dobrą opcję oferuje Selino

http://selino.pl/

Nie musicie w tym przypadku inwestować w zatowarowanie oraz w koszta utrzymania sklepu. 

#19 Guest_Alice

Guest_Alice
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 11:32

Sklep internetowy jest bardzo dobrym pomysłem na biznes, jednak trzeba pamiętać, że aby odnieść sukces trzeba się odpowiednio przygotować i zadbać o każdy szczegół - od promocji do odpowiedniej strony internetowej. Poświęcony czas i środki finansowe przy odpowiednich działaniach na pewno się zwrócą. Warto zaplanować działalność z góry, ja od samego początku chciałam wejść również na rynek zagraniczny. Miałam dużo obaw i dlatego zwróciłam się o pomoc do firmy Nowe Kolory. Zajęli się wszystkim, od sprawdzenia w jakim kraju mam największe szanse, przez sprawy logistyczne i obsługę klienta. Cieszę się, że zdecydowałam się na swój własny biznes, zwłaszcza że są ogromne szanse na rozwój.

#20 Guest_Serek

Guest_Serek
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 15:19

Sklep internetowy to świetna opcja na własny biznes. Naprawdę daje mi to dużą satysfakcję. Najważniejsze to współpracować z profesjonalistami.. Mi się udało przebić na rynku dzięki Nowym Kolorom. Nigdy wcześniej nie planowałem ekspansji na Europę, ale okazało się to bardziej opłacalne niż działanie w samej Polsce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych