Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Kredyt hipoteczny - czy bank zadzwoni do pracodawcy

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 07:46

Nie chciałbym aby ktoś wiedział, że planuję zaciągnąć kredyt hipoteczny w banku. Jaka jest zwykle procedura, czy banki zawsze dzwonią do pracodawcy w celu potwierdzenia, że taka osoba tutaj pracuje i zarabia określoną kwotę pieniędzy?

#2 Sua

Sua

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1150 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk.

Napisano 02 wrzesień 2015 - 08:20

Różnie to bywa. Czasem bank dzwoni, innym razem wystarczy zaświadczenie o zarobkach.

#3 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 02 wrzesień 2015 - 13:36

Czasami tak ale nie zawsze. Niekiedy bywało,ze banki wysyłały swoich pracowników do firmy ( było tak na przykład w przypadku Eurobanku). 

Tutaj masz podobny temat:

http://www.forum-kre...taja-56104.html

Sama brałam jakiś czas temu kredyt  w banku Millenium . Zadzwonili ;) 

#4 marekpatus

marekpatus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 04 listopad 2015 - 17:21

Wszysko zależy od danego banku. Jednak trzeba być świadomym, że bank może będziedzi chciał szukać potwierdzenia o twoich zarobkach właśnie u pracodawcy. Niektórym wystarczy tylko zaświadczenie. Sam miałem ten problem w przeszłości. Nikt jednak nie dzwonił do pracy. Jeżeli jednak byś szukała najlepszego kredytu dla siebie to polecam zajrzeć na ranking kredytów hipotecznych :)

#5 dunno

dunno

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 listopad 2015 - 11:03

Nie ma tutaj żadnej reguły. Ten sam bank w przypadku jednego kredytobiorcy zadzwoni do pracodawcy a w przypadku innego nie. W dużej mierze jest to kwestia, czy w danym przypadku bank ma wątpliwości co do prawdziwości danych zawartych na zaświadczeniu o zarobkach.

Potrzebujesz kredytu hipotecznego? Sprawdź najtańsze oferty kredytów hipotecznych Kred.pl. Oblicz raty kredytowe za pomocą kalkulatora kredytu hipotecznego kred.pl  FB

#6 domi.nika

domi.nika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 10:36

Polecam ciekawy artykuł o pułapkach kredytu hipotecznego  https://www.akukuwys...u-hipotecznego/ :D

#7 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 październik 2019 - 15:48

Osobiście korzystam z oferty Nest Banku - https://nestbank.pl/...tarnowskie-gory i tam też wybrałem się do placówki. Miałem sporo wątpliwości przy zmianie banku, ale doradcy wszystko rzeczowo mi wyjaśnili. Ze względu na kompleksowe porady szczerze mogę polecić ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy