Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakim banku założyć konto firmowe?

wróć do serwisu Księgowość 94 odpowiedzi w tym temacie

#81 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 943 postów

Napisano 09 luty 2018 - 11:25

Ja szukam porad tego typu zawsze w Internecie. Z doświadczenia wiem, że bardzo dobrze się to sprawdza :)

Na szczęście w sieci można też na spokojnie sprawdzić oferty różnych banków, np. https://direct.money.pl/kontafirmowe/. Warto z tego skorzystać, bo przeglądając z osobna strony poszczególnych banków można się nieźle pogubić w tych warunkach. A tak wszystko jest proste, jasne i klarowne.

#82 marta963

marta963

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 09 luty 2018 - 13:10

Jak ktoś się zastanawia które konto wybrać to pomocna jest ta stronka: comperia.pl/konta_dla_firm/. Sama z niej korzystałam jak szukałam konta osobistego i jestem w końcu z niego zadowolona :)

#83 plumpus

plumpus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 luty 2018 - 20:56

Ja jestem zdania, że warto się w tego typu sprawach radzić znajomych. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Kto nie chce kiedy może, ten nie będzie mógł kiedy będzie chciał.

#84 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 943 postów

Napisano 12 luty 2018 - 09:23

Przecież znajomi mogą mieć zupełnie różne potrzeby. Według mnie to nie jest dobry wyznacznik.

#85 Guest_benzynka

Guest_benzynka
  • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 20:26

Każdy ma inne potrzeby, znajomi mogą nam coś podpowiedzieć, ale to tyle. Ja sam znalazłem konto firmowe w Toyota Banku i nie żałuję, bo jest dokładnie takie jakiego potrzebuję, więc warto poszukać czegoś samodzielnie.

#86 maneula

maneula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 18:49

Proponuje Deutsche Bank: https://www.deutsche...-biznesowi.html Mam tam rachunek firmowy już kilka lat i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Do wyboru mamy kilka rodzai rachunku, dostosowanych do potrzeb różnej wielkości firm.Logiczne, że mała kilkuosobowa firma ma inne potrzeby niż duża spółka zoo, więc czemu za obsługę konta miała by płacić tyle samo. W zależności na jaki rachunek się zdecydujemy mamy trochę inną tabelę opłat i prowizji. Oczywiście najbardziej opłacalne jest przelewanie środków za pośrednictwem platformy internetowej. Szczególnie polecam konto dbNET Biznes. Tutaj prowadzenie konta i krajowe przelewy przez Internet (w tym do ZUS i US) są bezpłatne. 

#87 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 488 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 12:44

Jeżeli nie zapoznałeś się z ofertą Banku Zachodniego WBK, to bym ciepło do tego zachęcił. Wszelkie szczegóły można znaleźć tutaj, gdybyś miał wątpliwości: https://www.bzwbk.pl...akiet-kfgp.html . Oczywiście, jak z każdą decyzją, trzeba wziąć tutaj kilka rzeczy pod uwagę. Najważniejsze, co podpowiem od razu, to przede wszystkim to, że oferta jest skierowana przede wszystkim dla firm o potrzebach transakcyjnych, które są raczej niskie – więc jeżeli Cię to dotyczy, to bym głębiej ją rozważył.

#88 opiekunnestbank

opiekunnestbank

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 październik 2018 - 16:23

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#89 angielka24

angielka24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 grudzień 2018 - 12:47

Moje zestawienie ofert kont bankowych dla firm http://pozyczka-onli...irmowe-ranking/

#90 Arlena

Arlena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 maj 2020 - 11:12

Warto zwrócić uwagę również na to, czy konto firmowe nie jest objęte jakąś promocją dla nowych klientów i czy można je założyć przez internet - https://przyjazneban...firmowe-online/

#91 Staprod

Staprod

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 02 sierpień 2020 - 12:13

Alior ma ciekawią ofertę, również pekao warte polecenia, korzystam z obydwóch, raczej mocno stojące na rynku banki, nie szukam wynalazków.

#92 Marek771

Marek771

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 13 sierpień 2020 - 07:25

Polecam mbank ;)

#93 Guest_margnel

Guest_margnel
  • Goście

Napisano 30 październik 2020 - 14:33

A ja bym polecił Toyota Bank, mają naprawdę niezłe konto firmowe, więc warto sprawdzić, jak będziecie szukać odpowiednich opcji.

#94 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1203 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 06:48

Najlepiej byłoby po pierwsze przejrzeć oferty dla firm w różnych bankach, łatwo to sprawdzić nawet w sieci. Po drugie, jak już nas coś zainteresuje, to pójść osobiście i dopytać o szczegóły. Można spotkać się nieraz z ciekawymi promocjami, zobacz tutaj, oferuje bank Santander. Jak wiadomo, każdy chciałby, aby prowadzenie danego konta bankowego kosztowało go jak najmniej.

#95 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 25 listopad 2020 - 07:38

Akurat w przypadku firm, to chyba najlepszą ofertę ma ING.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych