Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakim banku założyć konto firmowe?

wróć do serwisu Księgowość 94 odpowiedzi w tym temacie

#41 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 wrzesień 2016 - 11:19

Przy wybieraniu firmowego konta bankowego powinniśmy mieć na uwadze nie tylko koszty związane z jego prowadzeniem, ale też dostępność usług dodatkowych. Na przykład dla mnie taką usługą, z której często korzystam, jest Express Elixir - to system przelewów natychmiastowych, umożliwiający przesyłanie pieniędzy pomiędzy różnymi bankami w czasie liczonym w sekundach. Tutaj znajduje się więcej informacji - http://www.expressel...express-elixir/

#42 Adam78

Adam78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 październik 2016 - 10:55

Ja mam konto osobiste i firmowe w BGŻ BNP Paribas http://www.darmoweko...platy-i-opinie/tutaj macie ich ofertę i według mnie to najlepsze konto. 

Dodatkowo bank wspomaga firmy także dodatkowa korzyść

#43 Guest_geezah

Guest_geezah
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 12:06

Konto firmowe w Getinbank, polecam. Mam od początku funkcjonowania firmy i jestem bardzo zadowolony z obsługi

#44 Guest_shadow

Guest_shadow
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 23:33

Ja mam chyba wszystkie moje konta w Raiffeisen polbank, to jest bardzo wygodne. No i karta debetowa Visa - zdecydowanie wolę visy niż mastercardy, z tymi drugimi miałem jakieś problemy w internecie z płatnościami.

#45 janusz2100

janusz2100

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 listopad 2016 - 19:30

Osobiście polecam Deutsche Bank - praktycznie darmowe konto firmowe - darmowe przelewy i wypłaty z bankomatów, bezpłatna księgowość, rabaty na przeloty i ubezpieczenia.

www.detektywistyczna-agencja.eu/

#46 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 20:24

City jest jednym z największych banków świata prowadzą go żydzi i jest rewelacyjni oni się znają na robocie ale 25 zł miesięcznie chyba że wpływy na 20 tyś miesięcznie , idea ma dobre opcje ale młodziaków zatrudniają którzy często nie ogarniają ale jest super na początek, i raiffeisen tez ma wszystko darmowe taka moja opinia, a jak byście szukali księgowości jak w zegarku szwajcarskim polecam spolkagit.pl

#47 Guest_grembo

Guest_grembo
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 23:48

Karolu Raiffeisen Polbank akurat nie wszystko ma darmowe, karta debetowa kosztuje chyba z 3 zł. Ale w sumie konto jest oprocentowane więc się pewnie zeruje biggrin.png

#48 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 19:50

Jest mnóstwo różnych  kont bankowych, wystarczy trochę poklikać i porównać. Sam zdecydowałem się na Idea Bank, ze względu na ciekawą ofertę. Mam konto Zyskowne na którym mam oprocentowanie do 2,8% w tandemie z kontem Firma To Ja. W moim przypadku sprawdza się, więc mogę polecić.

#49 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 grudzień 2016 - 15:48

Ogólnie co do wyboru konta bankowego, to warto zajrzeć na taki portal jak ten  - http://www.banki.a-m...chodzace-kiedy/i zapoznać się z poradami specjalistów. Myślę, że w ten sposób najłatwiej porównać z sobą oferty bankowe. 

#50 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 19:56

Na jakikolwiek ranking byś nie wchodził to Ci powie to samo, nawet bez udziału specjalistów. Ja mam konto w Idea Banku, właśnie to wspomniane Firma to ja. Nie dość, że darmowe to nawet z premią. W momencie, kiedy je zakładałam, było na pierwszym miejscu, a teraz nie wiem, ale warunki się nie zmieniły, więc zakładam, że jest podobnie.

#51 Maruder3

Maruder3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 15:37

Dokładnie, jak najbardziej popieram przedmówcę :) Tak jest zdecydowanie najlepiej :D

Od tej chwili ja będę twoją rodziną

#52 Guest_Michail

Guest_Michail
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 22:20

W Idea Banku fajne jest też konto Cash Flow. Bez kosztów, wszystko za 0 zł i dodatkowo limit 5 tys. w koncie. Ja takie mam. smile.png

#53 Soldier

Soldier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 styczeń 2017 - 09:56

Należy wziąć pod uwagę, że wybór wśród banków jest dzisiaj naprawdę spory smile.png. Dobrze wziąć pod uwagę każde wyjście, ponieważ dla każdego, dany bank może oferować bardziej lub mnie atrakcyjną ofertę. Na szczęście nie trzeba dziś korzystać z pomocy specjalistów. Ja polecam skorzystanie z porównywarki finansowej Total Money, która z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości. Podaję stronę dla chętnych: http://www.totalmoney.pl/konta_firmowe. Pozdrawiam.

#54 Trojden3

Trojden3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 16:18

Najlepiej popytać znajomych w tej sprawie... To jest chyba najlepsza metoda na zdobywanie takich informacji :)

- Jeśli masz ochotę, możesz wystawić głowę przez okno.

#55 adammadry

adammadry

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 styczeń 2017 - 23:30

Dlaczego nikt nie mówi o koncie firmowy w mbanku? Nikt nie ma?

Dla mnie wszystko super, oprócz skandalicznie niskiego oprocentowania.

No ale od lokat to mam inny bank.

Leasing samochodów i maszyn, kalkulator. Najem długoterminowy. 20 lat w branży leasingowej.
Przedstawiciel Alior Leasing Warszawa

#56 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 marzec 2017 - 11:28

Oferty kont bankowych możecie porównać sobie również na http://konto-w-banku...stawowe-oplaty/. Sprawdźcie, moim zdaniem bardzo fajny i przydatny portal bankowych, w którym o kontach bankowych można dowiedzieć się naprawdę sporo, w tym znaleźć skuteczne porady specjalistów i opinie użytkowników.

#57 Guest_Dungai

Guest_Dungai
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 14:52

Tylko ing!

#58 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 21:02

Jakiś czas temu znalazłam ciekawy portal, gdzie też ukazał się wpis o tym, jak najkorzystniej wybrać konto firmowe http://sukces-w-bizn...ystniej-wybrac/, więc zostawiam namiar, bo myślę, że wielu przedsiębiorców ma ten sam problem z wyborem. W końcu nie dziwne, bo chodzi przede wszystkim o to, by było to jak najbardziej korzystne dla nas.

#59 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 16:41

Ja wybrałem Firma to ja w Idea Banku. Kierowałem się brakiem opłat i korzyściami, jakie bank ma mi do zaoferowania. Oczywiście dodatkowo i bezpłatnie. wink.png

#60 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 20:05

Masz na myśli te ich mobilne wpłatomaty czy coś innego? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych