Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fundusze unijne - 40 tys. złotych na rozpoczęcie działalności

wróć do serwisu Moja Firma 58 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:15

witam, czy jeśli ponad 10 lat temu miałam działalność gosp. to teraz mogę się ubiegać o dotacje rozpoczynając nową działalność?

#42 Guest_Halina

Guest_Halina
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 14:28

Wszystko dla bezrobotnych. A dla pracujących i płacących podatki to już nic.

#43 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 19:07

Witam chciałbym ubiegać się o dotację w wysokości ok. 40000zl na rozpoczęcie działalności gospodarczej a dokładniej firma w której pracowałem meble na wymiar jest na sprzedaż wszystkie maszyny narzędzia itd. Tylko jest mały problem chciałbym otworzyć tę firmę w Toruniu a ja jestem z Sierpca województwo mazowieckie i teraz pytanie gdzie się zgłosić po taką dotację i czy w ogóle jest taka możliwość żeby dostać takie dofinansowanie czy w ogóle warto mi się ubiegać? Podaje maila ,,kusmir94@gmail.com lub tel 609940348 z góry dzięki za pomoc :)

#44 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 12:14

Bezrobotny jest lepiej ustawiony niż człowiek pracujący, trzeba uciułać samemu na rozkręcenie biznesu...

#45 Guest_Kristo

Guest_Kristo
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 12:54

Dokładnie. Trzeba zwolnić się z pracy i mieć status bezrobotnego, żeby móc się ubiegać o takie dofinansowanie. Pytam dlaczego takie ograniczenia? Też chciałbym otworzyć swoja działalność nie rezygnując z dotychczasowej pracy. Niestety uprzywilejowani są tylko bezrobotni.

#46 Guest_elo

Guest_elo
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 15:09

mało tego, musisz mieć żyrantó, którzy zarabiają chyba 2.500 netto ( ha ha ha !) i poręczą na piśmie Twoj kredyt, bo ta dotacja to taki kredyt-> jeśli nie utrzymasz się na rynku jakiś tam czas ( rok, czy ileś...) to musisz dotację zwrócić ( całość bądź ileś). Powodzenia, same kłody.

#47 Guest_elo

Guest_elo
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 15:09

mało tego, musisz mieć żyrantó, którzy zarabiają chyba 2.500 netto ( ha ha ha !) i poręczą na piśmie Twoj kredyt, bo ta dotacja to taki kredyt-> jeśli nie utrzymasz się na rynku jakiś tam czas ( rok, czy ileś...) to musisz dotację zwrócić ( całość bądź ileś). Powodzenia, same kłody.

#48 Guest_urzędy pracy w naszym kraju to jakaś pomyłka i czas to zmienić

Guest_urzędy pracy w naszym kraju to jakaś pomyłka i czas to zmienić
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 07:15

Kristo i tu się mylisz bezrobotni już też nic nie dostaną bo wszystko podobno już rozdane pomiędzy swoimi i znajomymi znajomych więc mamy lipiec kasa już rozdana to co teraz będą robiły te pasożyty obsługujące bezrobotnych przecież do składania podpisu na liście to wystarczy jedna osoba w szatni a resztę won szukać pracy jak takimi ekspertami są przez pół roku nikt nie zaproponował żadnej nawet po minimalnej stawce pracy tylko podpis kolejny termin i następny.

#49 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:56

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#50 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:23

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#51 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 08:26

#52 Guest_AnnaAleksandrowicz

Guest_AnnaAleksandrowicz
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 22:37

Super artykuł :) Jest też 1 taka super książka Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę autor Oskar Jażdżyk. W dużym skrócie otwiera oczy i skoro mnie się udało pozyskać dotację i Wam kochani się uda, działajcie!

#53 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 12:15

mnie sie nie udało. odwlekałam założenie działalności właśnie przez dotacje i nic by z tego nie wyszło, mołabym czekać dalej. Na szczęście poszłam po rozum do głowy i zamiast czekać sięgnęłam po pożyczkę pozabankową. Dzięki niej udał mi się otworyć działalnosć i teraz się fajnie rokręca powoli. 

#54 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 13:39

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl Współpracując z nami nowe firmy (do 12 miesięcy) mogą skorzystać ze zniżek na wiele produktów w tym: NAJTAŃSZY ABONAMENT NA RYNKU! Najnowszy Huawei P10 LITE + Oferta bez limitu: rozmowy, SMS, MMS do wszystkich operatorów w kraju + Pakiet internetu: 1 GB (można uruchamiać pakiety 2-20 GB) Cena zestawu: 1249 zł brutto Płacisz raz, korzystasz 24 miesiące.

#55 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 21:44

Mam pytanie . Czy mogę starać o dofinansowanie na działalność typu stolarkę ? A zawodu jestem murarzem .

#56 Guest_Rafal.M

Guest_Rafal.M
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 15:30

Mam pytanie . czy w obecnym roku sa jakies programy dofinasawania dla nawych dzialalnosci gospodarczych w branzy uslug telekomunikacyjnych

#57 Guest_Nowy

Guest_Nowy
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 17:56

Witam! Chciałbym dowiedzieć się czy jest mozliwosc ubiegania się o dotacje z uno europejskiej na otwarcie działalności typu monopol czy alkohole24. Bardzo proszę o info. Pozdrawiam

#58 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 21:26

Witam czy jako osoba pracująca mogę starać się o DU i gdzie mogę zgłosić się o taką pomoc

#59 Guest_Ryszard

Guest_Ryszard
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:47

Witam, Mam zamiar założyć firmę transportową jednoosobową, czy mogę starać się o dofinansowanie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych