Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyłudzenie pilne!!

karne wyłudzenia kredyty

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubasa1711

kubasa1711

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 10:29

Witam, Potrzebuje pilnie odpowiedzi. Dziewczyna wyludzila na mnie mnie kredyt , ukradla dowod, podszywała sie po mnie i poslugiwala moimi danymi. Sprawa jest na plusie poniewaz sie przyznala jest monitoring z banku i jeszcze pare drobiazgow. Przyszlo mi pismo z sadu z jej prosba aby posiedzenie sie odbylo bez udzialu kogokolwiek, stawiennictwo nie jest obowiazkowe z mojej strony. I nie rozumiem jesli przyszlo mi wezwanie na sprawe, akt oskarzenia i zalacznik ze przyznaje sie i wyrazila wielka skruche i ze prokuratura przychylila sie do jej prosby, to jak mam to rozumiec? Rowniez dodam ze w lipcy 2012 roku ta dziewczyna zostala skazana wyrokiem sądy na 1 rok w zawieszeniu na trzy lata za podobny czyn. I teraz kolejne pytanie czy ten wyrok zostanie odwieszony? Wyludzenie na mnie zostalo zawarte w marcu 2015, sprawa w sadzie jest wyznaczona na wrzesien 2015. Dodam ze wisi nad ta osoba jeszcze jedna sprawa o 2 krotne wyludzenie kolejnej osobie..sprawa rowniez jest w sadzie. Ta kobieta broni sie tym iz wychowuje samotnie dziecko* byly partner ojciec walczy o opieke ale wiadomo jak to jest , teraz twierdzi ze jest bez zrodkow do zycia wyrazila skruche samotnie wychowuje dziecko chodz byly partner chce sie nim opiekowac ...do tego podpiera sie jakas choroba umyslowa...i ostatnie pytanie czy majac na uwadze jej przeslanki sad moze potraktowac ja ulgowo i wymierzyc znowu wyrok w zawieszeniu??? prosze o szybka odpowiedz! dziekuje.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2015 - 11:29

A skąd my mamy wiedzieć, jak zostanie potraktowana w sądzie? Odbędzie się sprawa, to sam się dowiesz. Nikt tu nie jest jasnowidzem.

#3 kubasa1711

kubasa1711

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 12:36

A skąd my mamy wiedzieć, jak zostanie potraktowana w sądzie? Odbędzie się sprawa, to sam się dowiesz. Nikt tu nie jest jasnowidzem.

Jakbym chciala jasnowidza zadzwonilabym do wrożbity Macieja. Zapytanie jest o odwieszenie czy nastapi. Jesli wyludzenie zostalo zrobione podczas okresu probnego tzw zawiasow czy liczy sie data sprawy . i czy w takich sprawach jest mozliwosc ponownego zawieszenia wyroku Jesli niemasz nic do powiedzenia w tej sprawie proponuje zrezygnowac z glupich sugesti po to jest to forum aby zadawac pytania. i otrzymywac odpowiedzi a nie sobie docinac. Pozdrawiam Milego dnia zycze.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karne, wyłudzenia, kredyty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych