Skocz do zawartości

wyłudzenie pieniędzy

wyłudzenie pieniędzy internet

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 10:03

Witam. Ostatnim czasem pewien Pan zawarł ze mną umowę. Miałam przeleć pewną kwotę (3 tys.) pieniędzy na "Jego konto po warunkiem, że mi je odda i to z korzyścią. Jednak teraz co się okazało ten Pan podał konto innej osoby a jego mam tylko numery konta bankowego. Nie znam jego dokładnych danych co wynika że nie miał prawdziwych dokumentów tożsamości. Jak mogę odzyskać pieniądze od tej osoby?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 10:10

Witam. Ostatnim czasem pewien Pan zawarł ze mną umowę. Miałam przeleć pewną kwotę (3 tys.) pieniędzy na "Jego konto po warunkiem, że mi je odda i to z korzyścią. Jednak teraz co się okazało ten Pan podał konto innej osoby a jego mam tylko numery konta bankowego. Nie znam jego dokładnych danych co wynika że nie miał prawdziwych dokumentów tożsamości. Jak mogę odzyskać pieniądze od tej osoby?

Zgłosić sprawę o wyłudzenie na policji. Jeśli posługiwał się fałszywymi dokumentami, sama go nie odnajdziesz, nie będziesz go mogła także odszukać go na podstawie numeru konta w banku, bo bank nie udzieli Ci żadnej informacji na jego temat.

#3 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 10:30

Czyli tak pójdę na policje i chcę oskarżyć kogoś tam o wyłudzenie? Czyli sam fakt, że mam jego numer konta powinien doprowadzić do czynności policję aby go odnaleźć. Jeśli on teraz pisząc do mnie wiadomości i świadomie przyznając się że zrobił mnie w tzw. ch*ja to mam konkretny dowód na potwierdzenie jego wyłudzenia?

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 11:57

Czyli tak pójdę na policje i chcę oskarżyć kogoś tam o wyłudzenie? Czyli sam fakt, że mam jego numer konta powinien doprowadzić do czynności policję aby go odnaleźć. Jeśli on teraz pisząc do mnie wiadomości i świadomie przyznając się że zrobił mnie w tzw. ch*ja to mam konkretny dowód na potwierdzenie jego wyłudzenia?

Zbieraj wszystkie dowody przeciw niemu, sms-y, maile, będą stanowiły w sądzie dowód przestępstwa. Jeśli oszukał nie tylko Ciebie, a jest więcej poszkodowanych, to sprawą zajmie się prokurator.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyłudzenie, pieniędzy, internet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych