Skocz do zawartości

Mieszkanie w Smolcu

smolec nowy smolec osiedle rodzinne mieszkanie przeprowadzka okolice Wrocławia rynek pierwotny cicha okolica poza miastem

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:33

Mam pytanie odnośnie smolca, chcemy kupić tam mieszkanie tylko zastanawiamy się czy nie za daleko jest od wrocławia, bo żona ma tam pracę.

#2 Guest_luzek

Guest_luzek
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:41

Jak za daleko?! Przecież to jest z jakieś 5min jazdy samochodem. Przejedźcie się parę razy w różnych godzinach i zobaczycie czy chcecie tam mieszkać ale nie wydaje mi się żeby wam „ta” odległość przeszkadzała. A tak z ciekawości coś macie na oku już ?

#3 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:53

Może masz i rację zwłaszcza że właśnie mieszkanie nam się podoba, bo wybraliśmy wstępnie tam na osiedlu rodzinnym. Podoba nam się, ale po prostu nie jeteśmy przyzwyczajeni do dojazdów, ale nam znajomi mówią przez cały czas że i tak niedaleko mamy.

#4 Guest_mmi

Guest_mmi
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 17:32

A właśnie odnośnie osiedla rodzinnego mają gdzies jeszcze inwestycje w Smolcu oprócz tej nowysmolec.pl ???

#5 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 17:52

Wydaje mi się że jeszcze na ogrodowej coś buduje.  

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smolec, nowy smolec, osiedle rodzinne, mieszkanie, przeprowadzka, okolice Wrocławia, rynek pierwotny, cicha okolica, poza miastem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy