Skocz do zawartości

Gdzie wybraliście mieszkanie, gdzie szukacie

mieszkanie nowe mieszkanie nieruchomość szukanie mieszkania pośrednictwo rynek nieruchomości

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:31

Jak w temacie smile.png

#2 Guest_artur i monia

Guest_artur i monia
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:48

Wraz z żoną wybraliśmy dom w domaszczynie. Szukaliśmy na inernecie, pytaliśmy się znajomych o jakieś ciekawe ogłoszenia jakby widzieli gdzieś i takim sposobem po bardzo długim rozpoznaniu zdecydowaliśmy się właśnie na domaszczyn.com.pl. Nie wiem czym się chcesz kierować przy wyborze mieszkania. My chcieliśmy dom gotowy, z ogródkiem w spokojnej okolicy, a tam jest w pobliżu las, ale też i plac zabaw z siłownią. Także będzie co robić w weekendy z dziećmi, spacery, zabawa.

#3 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 15:16

Dzieki wielkie, mnie bardziej interesują mieszkania, ale z tego co się patrzyłam tam też są. Chyba wezmę pod uwagę 

#4 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 14:38

Pytanie czy z rynku pierwotnego czy wtórnego. My akurat wybraliśmy mieszkanie w bloku z lat 90 z uwagi na bliskość miejsca zamieszkania naszej rodziny. Był to dobry wybór. Mieszkanie jest przestronne i jest nam tutaj dobrze.

#5 hana74

hana74

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 07:58

Wraz z mężem skłaniamy się do kupna mieszkania we Wrocławiu tprinwestycje.pl z rynku pierwotnego. Wydaje nam się że lepiej jednak kupić nowe mieszkanie niż używane, bo remont wyniesie tyle samo albo i więcej niż urządzenie od podstaw

#6 Guest_mona

Guest_mona
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 16:47

Ja szukam mieszkania we Wrocławiu, nie musi być w centrum, ale nie chciałabym dojeżdżać z obrzeży.  

#7 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 17:28

Widziałem reklamę mieszkań na nowych żernikach, może tam coś ciekawego znajdziesz :)

#8 Guest_mona

Guest_mona
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 17:48

Ja kupiłem tam mieszkanie. Wybrałem dwupokojowe. Niedaleko do centrum :) nowezerniki-or.pl nie wiem czy się przyda, ale proszę :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mieszkanie, nowe mieszkanie, nieruchomość, szukanie mieszkania, pośrednictwo, rynek nieruchomości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych