Skocz do zawartości

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_mm

Guest_mm
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:13

Szukamy właśnie mieszkania i mam pytanie gdzie jest najlepsze miejsce do mieszkania. Dodam że interesuje nas Wrocław i okolice

#2 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:38

Z tego co widzę to bardzo dużo ludzi wyprowadza się na obrzeża miasta, albo gdzieś poza miasto ale w sumie przy granicy :D

#3 Guest_Domi

Guest_Domi
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 15:00

Zgodzę się z przedmówcą. Moi znajomi kupili niedawno mieszkanie w Nowym Smolcu, to jest parę minut od Wrocławia. Mówili mi że z dojazdem nie mają problemów a to jest ważne. 

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 08:37

Mieszkać poza duzymi miastami. Nam zmiana Wawy na Radzymin dała ponad 150 tysięcy oszczędności, ładniejszą okolicę, niższe ceny wszystkich usług. W stolicy nie mieliśmy nawet zdolności kredytowej. Wawa jest wyłącznie dla bardzo dobrze zarabiających.

#5 coco-71

coco-71

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 13:46

Poza lokalizacją, ważne od kogo, żeby nie okazało się, że wdepnęło się w jakąś minę i zamiast przyjemności mieszkania w nowym "M" trzeba użerać się z różnymi niedogodnościami. Jeżeli chodzi o Wrocław, polecałabym zwrócić uwagę np. na BLOCKPOL.

#6 tomek_t

tomek_t

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 10:22

Wrocław jest bardzo atrakcyjny do mieszkania http://ekotur.wroclaw.pl/atrakcje-wroclawia.html

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 08:30

coco - ten deweloper budował kilka etapów tej inwestycji. Ten sprzedawany aktualnie jest 4, więc raczej nie widzę tutaj powodów do obaw. Raczej pewniak.

#8 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 11:03

Zapadła jakaś decyzja? Ciekaw jestem co kupisz i za ile?

#9 drozd

drozd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 28 październik 2015 - 10:24

Widziałem na ołtaszynie we wrocławiu, że budują nową inwestycję przy Agrestowej...może się komuś przyda 

#10 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 07:34

Właśnie przeglądam ogłoszenia i zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania, szybko idą. Jak dla mnie atrakcyjna okolica, tylko zastanawiam się czy wybrać na parterze czy na piętrze lepiej tprinwestycje.pl

#11 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 06:53

Ja bym wzięła to z poddaszem dodatkowo, czyli mieszkanie na piętrze :)

#12 Guest_Czapek

Guest_Czapek
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 11:42

no ja nniedawno bylem w podobnej sytuacji i gdyby nie biuro nieruchomosci to bym jeszcze szukal i szukal. we wroclawiu masz na zyndrama z maszkowic masz biuro nowodworski estates, udaj sie, pomoga ci na pewno wink.png

#13 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 13:09

Można też wybrać mieszkanie na parterze, ale za to z ogródkiem, jak na osiedlu Mlody Żoliborz. Zostały tylko dwa takie mieszkania.

#14 Guest_kasik

Guest_kasik
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 12:27

Teraz chciałabym mieszkać w takim miejscu żeby nie było nigdy problemu z dojazdem ani korków, ale to marzenie, nie stać mnie na śródmieście, teraz dzięki S8 i linii metra Bemowo jest na topie, nawet znalazłam tam fajna ofertę Lazurowa 168, niedrogo, blisko trasy, osiedle zamknięte, takie lubię.

#15 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 11:50

A co powiecie na Ursus? Buduje się teraz Stacja Nowy Ursus. Dojazd jest niezły, nie ma metra, jak np. planują na Bemowie, ale kolejka jeździ, autobusy...

#16 Guest_molka

Guest_molka
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 06:29

Ursus jest odrobinę za daleko od centrum, stawiam raczej na takie osiedla jak Bliska Wola, z dobrą komunikacją i w sąsiedztwie centrum miasta.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mieszkanie, wrocław, wrocław i okolice, nieruchomość, zakup mieszkania, gdzie mieszkać, nowe mieszkanie, rynek nieruchomości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych