Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki hotel w Polsce polecacie?

94 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 08:36

Polecam stronę www.prestizowehotele.pl

Zestawienie najlepszych hoteli z całej Polski.

Najnowsze promocje i aktualne oferty specjalne.

#42 Guest_orinoko

Guest_orinoko
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 21:27

Z Gdańska najlepszy według mnie jest Amber  przy Powstańców Warszawskich. Lubię ich za możliwość relaksu w spa i łatwość dojazdu z dworca.  Do tego dobrze karmią, mają miłą obsługę, pokoje sa ładne, po prostu chce się wracać, więc od wielu lat jak tylko jestem w Gdańsku to nocuję właśnie u nich.

#43 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 08:46

Ja polecam http://www.hotelcoloseum.pl/ Byliśmy tylko na jedną noc, ale warunki naprawdę rewelacyjne. Wyspałem się jak nigdzie indziej.

#44 Thomas.N

Thomas.N

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 11:37

Ja nie polecam przepłacać za hotele, zdecydowanie wygodniej i taniej jest przespać się w hostelu lub noclegowni, przy czym nie ujmuje to wcale komfortowi snu mimo braku dodatkowych udogodnień, a pozwala sporo zaoszczędzić. Mój wybór padł na przytulne Noclegi u Anety nieopodal lotniska w Modlinie, serdecznie polecam sprawdzić http://www.noclegiuanety.pl/

#45 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 358 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 08:27

Apartamenty Sun & Snow:

https://www.sunandsn...egion/Index/1/0

Polecam szczególnie ich obiekty w Zakopanem. Standard jest wysoki, umiejscowienie bardzo dobre ponieważ praktycznie tuż obok Krupówek. Można sobie ponadto zrobic coś do jedzenia ponieważ jest kuchnia do dyspozycji.

Opłaca się nie tylko wybierając się na wakacje grupą. Własne niewieklie mieszkanie to koszt mniej więcej pokoju w hotelu .A jednak komfort jest wyższy. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#46 Katarzyna Niczyporska

Katarzyna Niczyporska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 20 październik 2017 - 10:58

Świetny hotel jest na Mazurach w Ruciane Nida. Nazywa się Mazurski Raj, mieliśmy tam wyjazd  z firmy, najpierw mieliśmy szkolenie, potem relaks w pubie przy kręglach. Następnego dnia żagle i grill pod wiatą grillową :) bardzo intensywny wyjazd, wszyscy dobrze wspominamy. Na eventy firmowe idealny

#47 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 25 październik 2017 - 20:03

Oo, lubie takie tematy :D Ogólnie kiedys chciałam założyć swój hotel, ale plany życiowe mi sie trochę pozmieniały :) Jeśli jednak chodzi o perspektywę Polski to mogę z serducha polecić Wam Hotel Nadmorski, w którym się zatrzymałam, jak wyjechałam na wakacje do Gdyni :)

#48 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 21:43

Spałam kilka razy w Warszawie w apartamencie Solatium Booking, jak na Warszawę cena przystępna bardzo. Blisko centrum, metra gdy ktoś korzystał. 

Dla mnie to najlepsze miejsce póki co w Polsce.

#49 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 14:24

My jeździmy do www.hoteldana.pl . Jest to hotel baaardzo ekskluzywny, więc jak ktoś poszukuje podobnego, to trafił w dziesiątkę. ;) Hotel Dana Business & Conference, znajduje się w Szczecinie , a jego adres to Aleja Wyzwolenia 50. Serdecznie polecam!

#50 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 22:18

Podczas podróży po województwie łódzkim polecam hotel-diament.com.pl/

#51 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 20:13

Polecam www.hotelgorskibialka.pl, rewelacyjny hotel w górach z piękna panoramą, basenami tuz pod nosem i atrakcyjna ceną. :) jeśli uważacie że przesadzam, sami sprawdźcie, mają na stronie tak zwane ‘spacery 3D’ o ile nie przekręciłem nazwy. :D 

#52 Guest_Jaśka

Guest_Jaśka
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 14:17

Hotel Europejski w Radomiu. Opinie na portalach typu tripadvisor, holidaycheck czy booking.com ma bardzo dobre. Właśnie tymi opiniami sugerowałam się przy wyborze. Hotel położony w samym centrum Radomia, odrestaurowany, elegancki i luksusowy. Restauracja hotelowa, to osobny temat, ale fakt faktem podają w niej znakomite jedzenie. Cenowo ok, obsługa na piątkę z plusem. Generalnie polecam.

#53 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 05:36

W oryginalnym prezencie ślubnym otrzymaliśmy wykupiony tygodniowy pobyt w www.hotel-uroczysko.com.pl w rezerwacie Cedzyna. Mamy niezapomniane wrażenia. Miejsce przeurocze w sercu Gór Świętokrzyskich. Wyposażenie hotelu i obsługa na najwyższym poziomie. Możliwość korzystania ze Spa. Jednym słowem wypoczynek w komfortowych warunkach.

#54 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 20:47

Warto również zatrzymać się w hotelu Locomotiva. Jest to tani hotel w Lublinie, przytulny, z funkcjonalnym wyposażeniem. W cenę wliczone jest także pyszne śniadanie. Hotel posiada swoją restaurację oraz salę, w której organizowane są wesela i imprezy okolicznościowe.

#55 Guest_Kaligula

Guest_Kaligula
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 14:13

Jeżeli chodzi o pobyt w 2 osoby, to Europejski hotel butikowy w Radomiu. Lubię takie klimaty, lubię stare ale odrestaurowane budynki. Hotel w samym centrum miasta z restauracją, gdzie można zjeść wybitnie dobre jedzenie. 

#56 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 25 luty 2018 - 17:34

Jeśli ktoś chce w górach, to polecam www.hotelikoranski.pl. Jeździmy tam niemal co roku, dzieciaki bardzo lubią to miejsce, my zresztą również, w dodatku nie jest drogo a bardzo przytulnie.

#57 Guest_Mańka

Guest_Mańka
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 11:02

Hotel Europejski w Radomiu położony w samym centrum miasta. Urzeka mnie jego butikowy charakter, wystrój, a w restauracji zawsze można liczyć na dobrej jakości, smaczne jedzenie. 

#58 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 28 luty 2018 - 23:00

Jeśli wybieracie się w góry, to na pewno tutaj http://www.willaczajka.pl warto zarezerwować sobie nocleg. Miejsce jest naprawdę fajne. Poza tym okolica jest tam ciekawa. Ceny są tam kuszące, a warunki naprawdę dobre.

#59 Danieloo

Danieloo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 10:50

Na ostatnich wakacjach byłem razem z żoną w Krakowie w tym hotelu http://www.bwkrakow.pl/bwgalicya/ i byliśmy bardzo zadowoleni. Ceny przystępne, pokoje super wyposażone, okolice hotelu przepiękne. Na pewno tam jeszcze kiedyś wrócimy :)

#60 Guest_Kingad

Guest_Kingad
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 13:02

Warto też tutaj wspomniec o hotelu verde montana, ponieważ to jeden z najlepszych hoteli w Kudowie Zdroju. Mialam okazję tam być wlasnie w SPA i strasznie miło wspominam ten pobyt.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych