Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki hotel w Polsce polecacie?

94 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_ewelina

Guest_ewelina
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 19:34

Niedawno byłam w osrodku wypoczynkowym Kaja w Swieradowie zdrój- polecam, czysto tanio, super wyposazony osrodek w niemal samym centrum tej uroczej miejscowosci wink.png

#22 typowyhandlarz

typowyhandlarz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 08:58

Zależy jaki rejon. Jeśli w okolicach Krakowa to polecam http://www.kanonicza22.com/

#23 Martin28

Martin28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 14:14

Ja mogę polecić Hotel Klimek w Muszynie - super standard, dużo atrakcji, pyszna kuchnia i piękna okolica. www.hotelklimek.pl

#24 jagodaj

jagodaj

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 09:18

Jeśli ktoś odwiedzi Rzeszów, to warto zatrzymać się w Hotelu Iskra http://www.hoteliskra.pl/ który położony jest blisko centrum i wszędzie jest bardzo dobry dojazd :) I co ważne dla mnie, to normalne ceny :)

#25 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 13:32

Ze swojej strony mogę polecić Hotel Dana w Szczecinie. Mają też SPA< jest dobry do wyjazdów służbowych. Fajne miejsce.

#26 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 11:17

Na urlop majowy pojechaliśmy w Góry Świętokrzyskie całkowicie w ciemno. Po drodze zapytaliśmy o jakiś hotel i tak trafiliśmy do Przedwiośnia. Mimo, że widać na nim odbicie komunistycznej architektury to był to strzał w dziesiątkę. Hotel położny jest w bajkowej okolicy a ceny jak na poziom usługi bardzo konkurencyjne.

#27 mateio29

mateio29

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 13:16

Ja też ostatnio zwiedzałam góry świętokrzyskie z przewodnikiem http://www.swietokrz...e-przewodnik.plbardzo polecam

#28 Guest_Edwins1

Guest_Edwins1
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 22:50

Ja polecam hotel Kozieniec w Zakopanem, jeżeli ktoś szuka czego na naprawdę wysokim poziomie. polecam rzucić okiem na zdjęcia na ich stronie. SPA, hotel kameralny, piękna okolica, taras widokowy, resturacja z autorską kuchnią na miejscu, wszedzie blisko - ja z wizyty u nich byłem bardzo zadowolony (sierpień tego roku) 

#29 Guest_Joachim133

Guest_Joachim133
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 14:19

Cześć :-) znam Hotel Słowik w którym podczas wakacji zatrzymałem się tam z narzeczoną. Byliśmy bardzo zachwyceni. Hotel ma wiele atrakcji i piękną okolicę. Pokoje ładne, czyste i przytulne. Hotel posiada Restaurację która serwuje pyszne dania kuchni polskiej oraz stały dostęp do internetu. To świetne miejsce na wypoczynek, ponieważ znajduję się też plaża i sprzęty wodne. Polecam :-)

#30 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 18:54

Lubię hotele o wysokim standardzie i które faktycznie traktują gości na pierwszym miejscu. Moim ulubionym jest hotel Verde Montana w Kudowie Zdrój, w którym wiem, że płacę za realną jakość usług. Mają też bogatą ofertę w zależności od celu przebywania, że tak powiem. Byłem tam trzy razy - z czego dwa w celach biznesowych, raz z rodziną w czasie ferii zimowych dzieci. Konferencje które były tam organizowane wyróżniały się wysokim poziomem, wszystko było dograne tak jak trzeba. Jesli chodzi o wyjazd rodzinny - wykupiliśmy specjalny pakiet pobytowy na ferie i dzieki temu i my i dzieci mieliśmy zapewnione masę atrakcji, mam na myśli atrakcje dodatkowe oprócz stoków narciarskich, SPA, parku wodnego. Odpoczeliśmy i fizycznie, i psychicznie się zrelaksowaliśmy. W tym hotelu masz poczucie, że dbają o Ciebie smile.png

#31 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 14:06

Jeśli chodzi o hotel w Gdańsku, to sprawdźcie sobie ofertę obiektu o nazwie Gryf. Można znaleźć jego stronę w internecie. Oferta jest warta uwagi. Mają ciekawą ofertę, której warto się przyjrzeć.

#32 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 grudzień 2016 - 15:57

W Lublinie możesz sprawdzić apartamenty do wynajęcia lublin. Lokalizacja w centrum Lublina oraz nowoczesna odrestaurowana kamienica. Myślę, że również i wam się to miejsce spodoba. 

#33 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów

Napisano 24 luty 2017 - 13:23

Kochani wszystko zależy do jakich celów bo można wybrać różne hotele i wszystkie będą odpowiednie. Osobiście, jeśli szukacie hotelu z wyższej półki, ale w rozsądnej cenie w górach to mogę was odesłać do Bukowiny Tatrzańskiej, ale nie do znanego wszystkim kompleksu SPA, ale położonego nie daleko hotelu harnaś miejsce genialne z kilku powodów, bardzo dobre jedzenie, fajnie położone pokoje i dla mnie ogromny plus - brak dzieci. (od 15 lat przyjmują do hotelu). A sama Bukowina to miejsce gdzie robić na pewno będzie co, włącznie z możliwością udania się do term.

#34 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 26 luty 2017 - 01:26

Udany wyjazd firmowy czy konferencja zależą przede wszystkim od miejsca w  jakie się wybieramy.  Jakbyście szukali czegoś, to ja z własnego doświadczenia bardzo polecam Grand Lubicz w ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Świetny hotel, mają bardzo duże sale konferencyjne no i też mnóstwo ciekawych rzeczy do zaproponowania, jak basen, spa czy kręgle wink.png

#35 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 17:11

ja polecam hotel Bacówka Radawa koło Rzeszowa, byłem tam jesienią i bardzo mi się podobało. fajna lokalizacja i otoczenie, poza tym świetnie urządzone w środku i fajowe zabiegi w SPA smile.png

#36 Guest_Wilina

Guest_Wilina
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 22:50

W województwie łódzkim mogę polecić Hotel Diament w Zgierzu. Hotel ma bardzo dobrą lokalizację. Blisko autostrady A2. Pokoje są przytulne i czyste. Bardzo dobre śniadania. 

#37 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 21:41

No name jest fajny ale drogi. Jak nie macie co z kasa robic to polecam.

#38 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 09:38

Znane miejsce, pojawiało się wiele razy na forum, proszę - http://www.hphotel.pl/

Na Bielanach, w bardzo dobrym otoczeniu, ogólnie całość utrzymana w bardzo dobrym warunkach, wysoki standard, miejscówka zdecydowanie godna polecenia. Kuchnia na poziomie. Najlepiej popatrzeć na zdjęcia i filmiki ze strony - w zasadzie wszystko to pokazuje. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#39 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 147 postów

Napisano 15 kwiecień 2017 - 18:49

Moim zdaniem w naszym kraju jest naprawdę mnóstwo dobrych hoteli. Jeżeli chodzi o Trójmiasto, sam bez wahania poleciłbym Q Hotel Grand Cru Gdańsk. Obiekt ten znajduje się na Starym Mieście, blisko największych atrakcji Gdańska. Poza tym na miejscu na gości czekają komfortowe pokoje, miła obsługa oraz wyborne potrawy w hotelowej restauracji.

#40 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 maj 2017 - 14:53

Zobaczcie także te apartments lublin. Uważam, że jest to naprawdę dobre miejsce, na zatrzymanie się w centrum Lublina. Dobre noclegi w atrakcyjnej cenie, sprawdźcie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych