Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fajne gadżety reklamowe

wróć do serwisu Moja Firma 59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aleksy77

Aleksy77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 sierpień 2015 - 16:31

Hejka wink.png

Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu z gadżetami reklamowymi. Znacie może coś sprawdzonego? Czy np. taka oferta http://www.vbsproduct.com/pl/offer jest według Was warta uwagi?

Medytacja to dar ograniczony tylko do nieznanych filozofów i krów. Inni nie zaczynają myśleć, nim nie zaczną mówić lub pisać.

#2 AgA88

AgA88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:31

Takie gadżety to dobry pomysł, tylko jakość musi być dobra, bo inaczej nie najlepiej zaprezentują firmę;)

#3 Lipton

Lipton

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 14:29

A o jakie konkretnie gadżety chodzi?

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 474 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 15:59

Jestem zwolennikiem gadżetów pod postacią długopisów, notesów.

#5 koli

koli

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 23:34

Lepiej zdecydować się na rzecz związaną bezpośrednio z firmą.

#6 Guest_floen980

Guest_floen980
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2015 - 19:04

Jeżeli chodzi o sklepy z gadżetami reklamowymi to spokojnie mogę polecić Art Office. Pomagali mi wybrać gadżety na targi. Znajdziesz tam ogólnie przeróżne rzeczy od jakiś zwykłych długopisów do na przykład galanterii skórzanej. Fajne jest to że mają sporo gadżetów takich naprawdę oryginalnych. 

#7 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 15:26

Obecnie najlepiej sprawdzają się u nas pendrivy z logiem firmy.

Poza tym długopisy, kubki, podkładki pod myszkę, notesy, zawieszki do torby na laptopa, same torby, ostatnio spotkałem się nawet z kulkami antystresowymi.

#8 sto100

sto100

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:46

gadżety to najlepiej dobrać odpowiednie pod daną grupę odbiorców. No i zależnie od budżetu, bo np. długopisy to groszowa sprawa i można kupić tego ogromną ilość. Ale jeśli zależy nam na fajnym gadżecie dla odbiorców hurtowych, których nie ma tak wielu, to warto może uderzyć w taki droższy produkt jak Power Banki. ostatnio są bardzo modne, no i z pewnością wykorzystywane, bo niestety baterie w smartfonach długo nie wytrzymują. Myślę, że każdy się spotkał z taką sytuacją, że trzeba podładować telefon, a nie bardzo jest gdzie.

Dużo fajnych gadzetów jest na rynku. Warto uderzyć do jakiejś firmy, która się tym zajmuje. Powinni doradzić coś sensownego :)

#9 havvoc33

havvoc33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 styczeń 2016 - 09:45

Jakieś małe gadżety będą ok. Długopisy, kalendarze, notesy czasem i parasole się sprawdzają :P

Przyszło ci kiedyś do głowy, że może jedyną rzeczą utrzymującą diabła w ryzach jest świadomość, jak bardzo inni nim pogardzają? Także diabeł niekiedy pragnie współczucia, ale współczucie dla diabła podsyca tylko ogień.

#10 modetta

modetta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 luty 2016 - 15:08

Dobrym pomysłem są też parasole reklamowe z nadrukiem :)

#11 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 luty 2016 - 10:00

Myślę, że płyty PCV z nadrukiem to również dobra forma reklamy. Możecie zajrzeć na druk na pcv warszawa, gdzie wykonują tego typu druki. Uważam, że jest to solidny materiał na reklamę oraz bardzo dobry jakościowo. 

#12 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 07:49

My raz na jakiś czas inwestujemy w gadżety reklamowe z uwagi na to,że klienci o wiele chętniej wracają kiedy dostaną coś w prezencie, Ludzie są bardzo łasi na tego typu gadzety.

To jest dobra hurtownia odzieży reklamowej: http://www.openwear.pl/. Im więcej się tam zamawia tym cena jest niższa. Można tam zamówić w zasadzie każdy ciuszek z nadrukiem logo naszej firmy . Robiłem sobie jakiś czas temu zestawienie z ofertami drukarni stacjonarnych w moim mieście i jednak w takiej drukarni internetowej jest o wiele taniej. 

#13 Skrzypek9

Skrzypek9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 00:41

Gadżety to długopisy, może koszulki. Takie coś ludzie lubia.

Z rodzicami można wygrać tylko cierpliwością.

#14 Mazer

Mazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 14:08

Ale nie wiem czy teraz gdy wszyscy dostają długopisy ktoś się z nich w ogóle cieszy i traktuje to jak prezent, a nie jak rzecz, która powinien dostać bo mu się należy. Chyba warto zainwestować w coś lepszego, pendrive się faktycznie fajnie sprawdzi, a pomysł z power bankiem jest świetny - tylko pewnie ma zastosowanie przy droższych produktach lub z dużą marżą. 

#15 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 17:50

Pendrive są super, tylko muszą być dobrej jakości by nie zrazić klienta
Świetną jakość mają na www.usbgifts.pl a do tego niskie ceny - my zamawiamy właśnie stamtąd i gorąco polecamy, zadowolenie w 100%

#16 ButterflyBTL

ButterflyBTL

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 maj 2016 - 12:17

Jeśli chcecie kupić gadżety reklamowe, to polecam bardzo pomocną stronę z rzetelnymi i przydatnymi informacjami: http://promoblog.pl/.

Pomaga wybrać to co potrzebne i nie przepłacić.

#17 Guest_Groszek

Guest_Groszek
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 07:42

pamiętajcie że takie gadżety reklamowe warto zabierać i pojawiać się na targach branżowych,żeby się zaprezentować wink.png na EXPO  w Krakowie często się dzieje coś ciekawego, ja się zastanawiam nad Horecą na jesień, to są targi wyposażenia gastronomii

#18 anka.87

anka.87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 18:51

Polecam http://art-office.pl. Mają duży wybór, więc z łatwością można wybrać coś dla siebie. A raczej dla (potencjalnego) Klienta, bo to jemu, czyli osobie obdarowywanej, musi się taki gadżet podobać. Więc wszystko zależy od grupy docelowej :) Art Office pomoże dobrać takie rozwiązanie, które na pewno przypadnie do gustu :) Nam zawsze dostarczają gadżety na targi, zawsze się rozchodzą jak świeże bułeczki :)

#19 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 12:45

Teraz jest moda na power banki wśród gadżetów firmowych.

Always look on the bright side of life!

#20 Guest_Olek339

Guest_Olek339
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 11:55

Najlepsze będą torby reklamowe (ekologiczne). Nadruk każdy zauważy i wytrzymają kilka lat. Firma www.fraspo.pl robi ładne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych