Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wspólna odpowiedzialność pracowników za powierzone mienie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671195 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 20:43

Zgodnie z umową zawartą pomiędzy pracodawcą a pracownikami, pracownicy mogą zobowiązać się do ponoszenia odpowiedzialności za powierzone im mienie.

Powrót do artykułu: Wspólna odpowiedzialność pracowników za powierzone mienie

#2 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 20:43

Mam pytanie. moja umowa o wspólnej odpowiedzialności materialnej została zawarta w dniu 8 lutego 2015r. zwolniłam się z pracy 18 maja, szefostwo nie przeprowadziło remanentu. teraz ogłoszono że remanent odbędzie się 30 sierpnia br. Czy ta umowa jeszcze mnie obowiązuje?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 11:14

Mam pytanie. moja umowa o wspólnej odpowiedzialności materialnej została zawarta w dniu 8 lutego 2015r. zwolniłam się z pracy 18 maja, szefostwo nie przeprowadziło remanentu. teraz ogłoszono że remanent odbędzie się 30 sierpnia br. Czy ta umowa jeszcze mnie obowiązuje?

Nie, ponieważ nie jesteś już pracownikiem zakładu.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 19:44

Witam. A jak wyjdzie manko to mam obowiązek płacić, bo pracowałam przez 3 miesiące na umowie o wspólnej odpowiedzialności.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 20:03

Witam. A jak wyjdzie manko to mam obowiązek płacić, bo pracowałam przez 3 miesiące na umowie o wspólnej odpowiedzialności.

Jeśli niedobór będzie zrobiony po Twoim odejściu z pracy, to za nic nie musisz płacić. Chyba, że pracodawca udowodni Ci, że manko powstało jeszcze w trakcie trwania umowy, czyli kiedy byłaś zatrudniona.Remanent powinien być przeprowadzony nie później, niż w dniu Twojego odejścia z pracy.

#6 Guest_Michał trzynaście

Guest_Michał trzynaście
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 23:53

Witam. Jeśli odpowiadam za magazyn 70% a kierownik 10 to muszę mu dac klucze do magazynu skoro wcześniej nigdy ich nie posiadał? Poza tym nakazuje wręcz dorobienie kluczy?

#7 Guest_Adam Nowak

Guest_Adam Nowak
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 16:36

Witam, mam na sprzedaż Kadetta, więcej informacji pod numerem 723 211 020.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych