Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie zabezpieczenie antykradzieżowe auta jest najlepsze?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48822 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 10:54

Im lepsze zabezpieczenie antykradzieżowe auta, tym większa szansa, że złodziej zrezygnuje z kradzieży pojazdu. Wydłużony czas przejęcia kontroli na autem zniechęca bowiem rabusiów do dalszych "prac" przy aucie.

Powrót do artykułu: Jakie zabezpieczenie antykradzieżowe auta jest najlepsze?

#2 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 10:54

A ja mogę zachęcić do montażu lokalizatora GPS. Dzięki temu można spać spokojnie, bo auto jest non stop pod nadzorem. Mi taki system montowali w auto-elektronika.pl w Katowicach. Serwis godny polecenia.

#3 PatrykZwirek

PatrykZwirek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 18 sierpień 2015 - 10:06

Lokalizator nie jest odpowiednim rozwiązaniem jeśli chodzi o zabezpieczenie przed kradzieżą. Jedynie gdy szybko sie zorientujemy, że auto skradziono można spróbować je odnaleźć. Jeśli profesjonalny złodziejph34r.png  nam się trafił, użyje zagłuszacza i będzie wręcz niemożliwe odzyskanie tym sposobem autaohmy.png .

Poza tym lokalizatory to dobra rzecz, poza monitorowaniem auta, można kontrolować paliwo, kontrolować pracowników, więc bardzo dobre rozwiązanie dla firm. Ja mogę przedstawić rozwiązanie od pugo.pl i zapraszam do wypróbowaniasmile.png

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 10:58

Jak to działa?

#5 Guest_adamj

Guest_adamj
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 08:37

A nie lepiej zamontować GanTrack? Tego sprzętu nie da się zagłuszyć tak jak lokalizatora GPS czy GMS. On nie traci zasięgu nawet w podziemnym garażu, w kontenerze... A zostaje aktywowany dopiero po zgłoszeniu kradzieży. Tutaj można poczytać więcej o tym sprzęcie: gannet.pl/produkty/gantrack/.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 13:04

Ja też polecam system GanTtack. Tylko dzięki temu namierzyli mój skradziony samochód w ciągu paru godzin.

#7 Guest_gacek

Guest_gacek
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 07:14

Gdzie można zamontować ten system? I czy on jest jakoś powiązany z instalacją elektryczną w aucie?

#8 Guest_kacper

Guest_kacper
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 10:28

Wow! Ten Gantrack naprawdę robi wrażenie. Gdzie można się więcej dowiedzieć o tym sprzęcie?

#9 Guest_fleszbeng

Guest_fleszbeng
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 18:45

Dużo osób decyduje się teraz na monitorowanie motocykli, bo to dość tania usługa a może uchronić nas między innymi przed kradzieżą motoru. Dużo moich znajomych wybrało to zabezpieczenie od Konsalnetu, bardzo chwalą sobie rozwiązania, które tam są, szczególnie, że to jest zabezpieczenie nie tylko przed kradzieżą, ale też np na wypadek zdarzenia drogowego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych