Kategorie
Skocz do zawartości

Szukam dobrego adwokata do spraw KARNYCH - okolice Katowice

Robi1405
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam dobrego adwokata do sprawy karnej na terenie Katowic.

Proszę przy poleceniu opisać jak wygląda  kontakt z biurem czy mecenasem lob jak się w sadzie sprawa zajmuje.

Niestety nawiązałem kontakt z nie poważnym adwokatem które wziął kasę i nic nie   robi.

Pozdrawiam

• 3 lata później...

W takich przypadkach skoro w Katowicach nie można kogoś znaleźć, to zawsze można pomyśleć o rozszerzeniu nieco pola poszukiwań. Chociażby do Gliwic. Ja akurat znam z tych stron kancelarię adwokacką Wojas Pawlak, z którymi zawsze miałem dobry kontakt telefoniczny. I oni również angażują się, a nie biorą pieniądze i nic nie robią.

• 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Do karnych to tylko Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski. Specjalizuje się głównie w sprawach karnych i widać, że to jest jego pasja. Bardzo oddany i zaangażowany w sprawę. Oczywiście zawsze można było na niego liczyć. Jak ktoś ma potrzebę skorzystania to numer bezpośredni 666609065

• 4 tygodnie później...

Ja również mogę polecić adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego. Prowadzi mi aktualnie sprawę o jazdę pod wpływem. Bardzo się stara, zgłasza wnioski dowodowe. Jestem bardzo zadowolony. Mogę śmiało polecić. Jak ktoś potrzebuje się skontaktować to nr 666609065.

• 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Zgadzam się, kancelaria mecenasa Chróścielewskiego byłaby najlepszy wyborem. To bardzo mądry, skuteczny prawnik i widać, że naprawdę zna się na tym co robi. Zresztą ilość pozytywnych komentarzy na jego temat mówi sama za siebie. Poszukaj po prostu w google o Panu Wawrzyńcu, a sam się przekonasz 🙂 Nie ma sensu szukać kogoś innego Pozdrowienia!

• 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość TomaszT77

Mecenas Chróścielewski jest osobą godną polecenia, otrzymałem kontakt do tego adwokata z polecenia. Pan Mecenas obrał skuteczną strategie obrony, która poźniej konsekwentnie realizował, co przyniosło oczekiwany efekt.
Dziękuję raz jeszcze za profesjonalne podejście do klienta.
Bardzo dobry kontakt.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...