Skocz do zawartości

Brak zgody na przesłanie prenumeraty, a faktura czeka do zapłaty

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 07:12

Witam,

Pod koniec czerwca br. telemarketera która dzwoniła do mojej firmy powiedziała że dzwoni z Serwisu płatnika ZUS, że wyśle promocyjne wydanie do zapoznania się i dopiero będziemy mogli zdecydować czy chcemy otrzymywać płatną prenumeratę. Nie było o tym mowy, nie dostałam żadnego maila informującego (a powinien być) żadnej umowy telefonicznej nie zawierałam. Zgodziłam się tylko na wydanie promocyjne i nie było żadnego zamówienia z naszej strony.

Dlaczego wysłano prenumeratę bez zgody? Kto ma zapłacić za fakturę wystawioną przez dział fakturowania z Wydawnictwa Wiedza i Praktyka sp.z o.o.jak wszystko anulować? Jestem pracownikiem i nie chcę ponosić za to odpowiedzialności.

#2 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12502 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 11 sierpień 2015 - 21:22

Niestety to wydawnictwo słynie ze stosowania takich nieuczciwych chwytów.

Na przyszłość rada - najlepiej nie podejmować żadnych rozmów z takimi osobami, które telefonicznie wciskają różne okazje i promocje. A taką fakturę ja odesłałabym do nich z adnotacją /lub pismem/, że nie zamawiałam prenumeraty i nie zapłacę.

#3 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 10:26

ja też tak zrobiłam odesłałam publikację razem z fakturą i adnotacją, że niczego nie zamawiałam 

#4 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 11:42

Oszuści jakich mało!!!!!!1. Mi również wysłali jakąś ksiązkę i wmawiają ze to zaprenumerowłam! i fakturke do zapłaty. oczywiście nic takiego nie miało miejsca..Oszuści i naciągacze!!!!!!!!!!!!!!!!

#5 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 03:15

Ja również mam problem z Wiedzą i Praktyką zamówiłam 1 bezpłanego magazynu nie było informacji o tym by zrezygnować z kolejnych. Po niedługim czasie dostałam 2 kolejne nr wraz z fv na 404zl. Napisalam do wydawnictwa o zrezygnowanie i ze moge odeslac nie otwarte magazyny ze chcialam tylko 1 nr. Nikt nie raczyl mi odpisac po kolejnych emailach bez odpowiedzi dzial rozliczen napisal ze wstrzymuje prenumerate ale 404zl (za 4nr mam zaplacic

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych